7 Minutowy Trening

7 Minutowy Trening

0
1
Rating: -0.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Pomysłodawcami tego treningu byli: Joel Therien i Chris Reid, którzy ten trening wypróbowali na sobie. W Internecie można znaleźć informację, że metoda ta oparta jest na naukowych podstawach, którymi są efekty odchudzające oraz odmładzające. Podczas ćwiczeń dochodzi do większego spalania kalorii, co jest związane ze wzrostem masy mięśniowej. Kiedy mięśnie pracują cały czas, to my również chudniemy.

Co to jest 7 Minutowy Trening?

7 Minutowy Trening to wirtualny trener personalny. Jest to zestaw ćwiczeń, który pozwala poprawić sprawność fizyczną, schudnąć, a także nabrać masy. Podczas rejestracji wypełnia się swój profil FIT, dzięki któremu wiadomo, jakie dobrać dla nas ćwiczenia. Po wypełnieniu tego profilu otrzymamy indywidualny zestaw ćwiczeń, plan wykonywania tych ćwiczeń, a po każdym wykonanym ćwiczeniu zapisuje się swoją historię. Taką historię wykonywanych ćwiczeń opisuje się w tzw. ad trakerze. Poza tym system podpowiada nam również, ile kalorii dziennie mamy spożywać. Kalorie przeliczane są na tzw. kredyty. Mamy także gotowe przepisy jedzenia dietetycznego.

Ćwiczy się tylko co drugi dzień, czyli, np. 3 razy w tygodniu, ponieważ nasz organizm potrzebuje czasu na odpoczynek i regenerację.

Jest to program podzielony na odpowiednie poziomy, które zależą od indywidualnej sprawności fizycznej każdego uczestnika programu.

Zalety 7 minutowego treningu

7 Minutowy Trening nazywany jest programem dla wszystkich. Trening ten ma poprawić naszą kondycję, wymodelować sylwetę oraz zgubić zbędne kilogramy. Zaletą tego treningu jest poprawa kondycji oraz stanu zdrowia. Dzięki systematycznemu treningowi można usprawnić pracę serca oraz układu krążenia. Poza tym poprawia proces przemiany materii, ale również zwiększ a siłę mięśni i stawów. Aktywność fizyczna pozwala także walczyć ze stresem.

Plan marketingowy

Biznes ten działa bardzo prosto, a wynagrodzenie wypłacane jest w dolarach amerykańskich. Wystarczy być zalogowanym na stronie, korzystać z 7 Minutowego Treningu i zapraszać do programu kolejne osoby. To będą nasi klienci lub Partnerzy w programie Partnerskim. Każda nowa osoba wnosi drobną opłatę na konto 7 Minutowego Treningu i z tego każde 50% wpłaconej kwoty przez naszych klientów zostaje dopisane do naszego indywidualnego konta. Nowa osoba zaproszona przez naszego partnera również na nas pracuje. Lider jest jeden, ale zarabiają wszyscy. Wystarczy 10 poleconych osób, aby otrzymać 250$. Jeśli nasi klienci zaproszą kolejne osoby, to my zarabiamy także odpowiednie bonusy w wysokości 50% zarobionej sumy.

Opinie na temat 7 Minutowy Trening są różnorodne. Najwięcej jest tych negatywnych, w których osoby wypowiadają się, że ćwicząc 3 razy w tygodniu po 7 minut nie da się schudnąć. Jednak trzeba wszystko samemu spróbować i wtedy wyrazić swoją opinię.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.