A.G.A.M

2
7
Rating: -3.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Akcyjny fundusz inwestycyjny Atlantic Global Asset Management.

Zarejestrowany na wyspach zielonego przylądka, w Commercial and Automobile Conservatory of Registration of Praia pod numerem podatkowym  272198501

ATLANTIC GLOBAL ASSET MANAGEMENT, S.A., Cabo Verde
Tax number 272198501

Edifício BAI Center, 2 Piso
Direito Avenida Cidade de Lisboa,
Cabo Verde – C.P.337

Według  dokumentów rejestrowych siedziba to:

Praia, Nossa Senhora Da Graça – Palmarejo Avenida Santiago, Ao lado da Farmácia Universal (czyli obok apteki).

 

Jest też spółka zarejestrowana w UK
ATLANTIC GLOBAL ASSET MANAGEMENT LP, United Kingdom
Registration number SL28452
Zarejestrowana 27 września 2016, adres:

Unit 500 17 Union Street, Dundee, Scotland Uk, DD1 4BG

Brytyjska spółka ma dwóch partnerów – Alphavil Aliance LTD, oraz Derby Aliance Ltd, który wniósł 1 funt brytyjski kapitału:

1 general partner appointed, 1 LIMITED partner appointed and the total amount contributed is 1 gbp. General partner appointed:ALPHAVIL alliance LTD. LIMITED partner appointed:DERBY alliance LTD.

 

Co ciekawe ich strona jest w hiszpańskiej domenie – atlanticgam.es

Powiązany jest z Questra Holdings Inc.  oraz Questra World – brokerem reklamowym posiadającym wyłączność sprzedaż produktów finansowych Akcyjnego Funduszu Inwestycyjnego Atlantic Global Asset Management.

Według togo co podają, dochody funduszu pochodzą z:

1. Ulokowanie obcych papierów wartościowych.

2. Refinansowanie firm, które straciły swój kapitał z jakiegoś powodu.

3. Faktoring finansowy.

4. Organizacja i przeprowadzenie IPO.

 

Co mnie w tej firmie dziwi, to sprzedaż „instrumentów inwestycyjnych” o stałym, ustalonym zwrocie – około 20% miesięcznie – zależy od kwoty. To musi rodzić obawy – stały, bardzo wysoki zysk przy zmiennych inwestycjach. Nawet Amber Gold tyle nie gwarantował 🙂

 

A to jest dokument przedstawiony na stronie jako audyt – kilka zdań opisująycch czym jest audyt, ale samego audytu firmy brak.

 

Acic Group

9
0
Rating: 9 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Аcic ГРУП, молода компанія,яка працює на ринку України другий рік.
Наша команда має фахівців з 18 – річним досвідом роботи на українськім та польськім ринку
Навчаємо,як правильно заощаджувати для сімейного бюджету на майбутнє.
Пропонуємо продукти накопичувального страхування життя,ризикового страхування та компенсації.
Обслуговування 2-го рівня,яке є обов`язковим накопиченням на Україні.
Власний „back-office” в системі „ProfITsoft”, для зручного підрахунку комісійних та кар`єри.

Asis GROUP, jest młodą firmą, która działa na Ukrainie.
Nasz zespół ekspertów posiada 18 – letnie doświadczenie na polskim i ukraińskim rynku.
Uczy jak zabezpieczyć budżet rodzinny na przyszłość.
Oferujemy produkty:
* ubezpieczenia na życie,
* ubezpieczenia ryzyka
* odszkodowania
* produkty finansowe takich firm jak KD Life, Classic Life.
Firma poszerza swoją ofertę, tak aby być uniwersalnym brokerem.
Posiadamy „Back-office” oraz Własny System „ProfITsoft” działający online, dla łatwego obliczania prowizji w karierze.

Ми є посередником страхових фірм і пенсійних фондів. Ми пропонуємо продукти, що гарантують максимальний захист громадянина, який водночас є забезпечуючу інвестицією, щоб отримати гідну пенсію. Ми забезпечуємо безкоштовне навчання.

Jesteśmy pośrednikiem firm ubezpieczeniowych i funduszy emerytalnych.
Oferujemy produkty gwarantujące obywatelowi maksymalną ochronę, będąc zarazem inwestycją zapewniającą uzyskanie godziwej emerytury. Zapewniamy bezpłatne szkolenia i konsultacje, umożliwiając korzystanie z najbardziej kompetentnych informacji w sprawie reformy emerytalnej.

1 липня 2017 року, ймовірно, вже прийшов Закон про ОПФ в Україні. Для того, щоб пенсійні фонди повинні будуть приєднатися кожен дорослий громадянин у віці від 18 до 35 років (на добровільній основі від 35 до 55 років).
Od dnia 1 Lipca 2017 prawdopodobnie już wejdzie ustawa o Otwartych Funduszach Emerytalnych na Ukrainie. Do OFE będzie musiał przystąpić każdy dorosły obywatel w wieku od 18 do 35 lat (dobrowolnie od 35 do 55 roku).

ACN Communications Polska Sp. z o.o.

4
1
Rating: 3.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

ACN Communications Polska Sp. z o.o. została założona w 1993 roku. Firma ta była wizją czterech przedsiębiorców: Grega Provenzano, Roberta Stevanovskiego, Tony Cupisza i Mikea Cupisza. Mieli oni doświadczenie branży sprzedaży bezpośredniej. Jednak nie byli zadowoleni z firm, które do tej pory poznali. W związku z tym stworzyli własną firmę. Czytaj dalej

Agas Klub Polska

5
7
Rating: -0.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Najstarsze okazy herbaty mają ponad 1700 lat. W swoim składzie zawierają związki, które opóźniają procesy starzenia. Są to flawonoidy, czyli naturalne składniki, które są dostarczane w pożywieniu. Herbata chroni również serce i przedłuża naszą młodość. Poza tym chroni przed miażdżycą i zawałem serca, obniża poziom cholesterolu. Wyciąg z zielonej herbaty dodawany jest do wielu kosmetyków oraz maści leczniczych. Czytaj dalej

Akuna Polska

0
1
Rating: -0.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Akuna Polska to firma, która sprzedaje naturalne produkty spożywcze i suplementy diety. Jej misją jest promocja zdrowego trybu życia. Firma ta jest częścią kanadyjskiej korporacji Akuna Health Products Inc. Akuna powstała w 1999 roku, a Akuna Polska w 2000 roku. Pierwszym produktem, który wprowadzono na polski rynek był preparat Alveo.

Najważniejszym celem firmy jest tworzenie produktów na bazie ziół, które będą wysokiej jakości. Czytaj dalej

All In One Profits

6
4
Rating: 2.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

All In One Profits – to firma która dostarcza podstawowych narzędzi do prowadzenia marketingu internetowego. W pakiecie podstawowym (który kosztuje 11,50 USD miesięcznie) otrzymujemy:
– hosting,
– profesjonalny autoresponder (z nielimitowaną ilością list, kampanii i adresów),
– system budowania stron przechwytujących,
– system skracania i śledzenia linków,
oraz bibliotekę, która zawiera m. in. przydatne narzędzia, kursy, templatki.

Zestaw PRO uzupełniają m. in. narzędzia i zasoby do produkcji wideo i audio.

Plan marketingowy AIOP jest prosty. Poleceni zapisywani są w systemie matrycowym – nieskończona ilość osób w linii i nieskończona ilość poziomów. Prowizję 10 USD – miesięcznie otrzymujesz od każdego „nieparzystego” (czyli pierwszego, trzeciego, itd. zapisanego z Twojego linka) poleconego – „parzyści” przekazywani są do Twojego sponsora.
Kiedy twoi poleceni sponsorują dalsze osoby – swoich „parzystych” poleconych przekazują do twojej linii sponsorowania. Osoby „przekazane” traktowane są jak Twoi „nieparzyści” poleceni – otrzymujesz prowizję od ich zakupu, oraz również przekazują swoich „parzystych” poleconych do twojej linii sponsorowania.

[Dodane przez JJ:]

Firma działa w skali globalnej od 2012 roku oferując narzędzia marketingowe potrzebne każdej osobie/firmie do budowy własnego biznesu za pośrednictwem Internetu (jednym z tych wielu produktów, jest AIOP autoresponder).

All In One Profits jest firmą zarejestrowaną w Holandii. Oprócz niezbędnych narzędzi do budowania biznesu online, daje swoim partnerom również możliwość promowania własnego biznesu na stronach AIOP, czyli działa również na zasadzie platformy reklamowej.

W Polsce firma zaistniała dopiero w 2014 roku, dzięki partnerom, którzy podjęli się aktywnej rozbudowy tego biznesu na rynku polskim

Allin25

9
9
Rating: 1.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Autorami tego biznesu są liderzy z kilku wiodących firm networkowych z różnych krajów.

Najważniejsze elementy:

  • wejście do firmy to jednorazowy zakup za 25$,
  • 10 możliwości zarabiania,
  • budowa biznesu międzynarodowo,
  • cotygodniowe wypłaty,
  • zaawansowane pakiety narzędzi do promocji.

Czytaj dalej

Amway

62
35
Rating: 34 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Amway to jedna z najbardziej znanych firm MLM.

Powstała ponad pół wieku temu.

W Polsce była bardzo popularna po upadku komunizmu. Zetknęło się z nią setki tysięcy, jeżeli nawet nie miliony osób. Rzutcy mówcy obiecywali złote góry. Ale niewiele z tego wyszło, w Polsce dorobiła się na tym najwyżej garstka osób. Tak zwanych Diamentów (aktualnych, nie dawnych) jest może kilku w całym kraju.

W USA firma zaczęła działalność w 1959, założona przez Jaya Van Andela i Richa DeVosa. Początkowo zajmowała się sprzedażą środków czystości, następnie zaczęła je produkować. W 1975 r. w sprawie FTC vs. Amway 93FTC618 sąd najwyższy USA uznał że Amway nie jest piramidą. Obecnie sprzedaje witaminy, kosmetyki, środki czystości, przybory kuchenne, filtry wody itp.

Czytaj dalej

Arbonne

9
3
Rating: 6.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma pochodzi z USA, instnieje na tamtejszym rynku od 35 lat, tworca byl Petter Morck. Produkty sa w 5 krajach, USA, Kanada, Australia, Wielka Brytania i Polska. W Polsce jest od pazdziernika 2014 r. Arbonne zajmuje sie dystrybucja produktow konsumpcyjnych, kosmetyki do pielegnacji calego ciala, kosmetyki kolorowe oraz suplementy diety. Produkty naja ridowod szwajcarski. Baza produktow sa ekstrakty roslinne, zawieraja ok 1% sztucznych konserwantow, maja certyfikat weganski, nie sa testowane na zwierzetach i sa bezglutenowe. Sztandarowym produktem firmy jest linia przeciwstarzeniowa Re9. Produkty sa hipoalergiczne, posiadaja badania kliniczne, maja odpowiedni poziom ph. Motto firmy pure, safe and beneficial i tego firma sie trzyma od poczatku istnienia.

Aroma Group

0
0
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Aroma Group to firma, która powstała w Krakowie w 2010 roku. Współpracuje z innymi, największymi firmami z Polski, Niemiec i Ukrainy. Najważniejszym celem firmy jest zaspokojenie potrzeb zarówno Klientów, jak i Współpracowników. Dążą do tego, aby stać się liderem w sektorze MLM. Czytaj dalej