Hello.Zakupy.pl

19
13
Rating: 324.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

HelloZakupy.pl to codzienne zakupy on-line. Dzięki temu można kupować to, czego się potrzebuje, a można wybierać z tysięcy znanych produktów.

Zalety korzystania z HelloZakupy.pl

Kupuje się tutaj tylko to, co się używa każdego dnia i to, co jest nam najbardziej potrzebne. Dzięki wykorzystywaniu swoich premii partnerskich już w drugim miesiącu można kupować produkty niemal za darmo. Kolejną korzyścią jest gwarantowana 30% premia partnerska za każdą nowa rekomendację. Do tego mamy prosty system premiowy, dzięki któremu otrzymuje się nieograniczoną premię z wszystkich członków programu naszej sieci. Poza tym można w łatwy i partnerski sposób budować strukturę osób poleconych w systemie dwójkowym, czyli binarnym. Można również brać udział w podziale 9% całego obrotu platformy.

Czytaj dalej

Herbalife

1
2
Rating: -0.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Herbalife – w zdrowym ciele, zdrowy duch

 

Czy odchudzanie może być zdrowe? Produkty Herbalife od ponad 30 lat są twierdzącą odpowiedzią na to pytanie. Dlaczego? Marka powstała w wyniku osobistej tragedii jej twórcy, który jako nastolatek był świadkiem niszczycielskiej siły złego odżywiania. Gdy w wieku 36 lat właśnie z tego powodu zmarła jego matka, nastoletni wówczas Mark Hughes postanowił, że znajdzie sposób na zdrowy tryb życia i odchudzania. Tak narodziła się firma Herbalife.

Czytaj dalej