ID’EAU

16
16
Rating: 3.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Uwaga: woda ID`EAU nie jest sprzedawana w systemie MLM. Firma Aqua Vivre nie działa w systemie MLM. Firma działała w strukturze MLM, jednakże od dnia 01.02.17 już nie. Produkt jest dostępny w handlu detalicznym.

 

 

Właścicielem marki ID’EAU jest Aqua Vivre.

ID’EAU to dobrej jakości woda, która jest inna niż wszystkie dostępne wody na rynku. Jest to pierwotnie czysta woda, w skład której wchodzą rozpuszczone minerały o zrównoważonej proporcji. Wydobywa się ją z głębokości 60 m, gdzie panuje stała temperatura 8°C. Jej ujęcie znajduje się w miejscowości Borucin. Czytaj dalej

IndaloGold

6
1
Rating: 5.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

IndaloGold to sklep internetowy, który zajmuje się kupowaniem i sprzedawaniem sztabek oraz monet z 24 karatowego złota inwestycyjnego, a swoją działalność rozpoczęła w styczniu 2016 roku. Firma oferuje szeroką gamę produktów, które są najwyższej jakości, ponieważ pracują tylko z rafineriami, które mają certyfikat LBMA (London Bullion Market Association, po polsku: Stowarzyszenie Londyńskiego Rynku Kruszców). Czytaj dalej

Infinii

1
2
Rating: -0.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Infinii jest platformą, dzięki której można nauczyć się sprzedawać produkty których nie mamy, tzw. dropshipping. Ze strony: Amazon, OverStock, Walmart, AcadamySports oraz Waifair bezpośrednio na inne strony, np. eBay albo Bonanza. Głównym celem tej platformy jest handel towarem, którego się nie ma, a my zarabiamy różnicę na towarze pomiędzy dwiema stronami.

Bardzo łatwo można tutaj kupować i sprzedawać i do tego nie trzeba mieć żadnych kont na tych stronach.

Na czym to polega?

Najpierw trzeba aktywować swoje konto, dzięki czemu dostanie się również dostęp do filmików instruktażowych oraz dostęp do informacji na temat posługiwania się tą aplikacją. Tak więc za konto:

 • Prime płaci się 49$/ miesięcznie,
 • Surge płaci się 140$/ miesięcznie + treningi,
 • Excel płaci się 349$/ miesięcznie + treningi.

Zarabianie na tej platformie polega na tym, że najpierw znajdujemy dany przedmiot, np. zestaw noży kuchennych za 20$ na Amazonie. Natomiast ten sam produkt na eBayu kosztuje 40$. Następnie dane linki tych ofert wrzuca się do aplikacji i jeżeli ktoś kupi produkt na eBayu, to my zarabiamy 20$. Produkt do klienta wysyła osoba, która wystawiła go na Amazonie.

Takie kupowanie jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, ponieważ wszystko jest ustawione automatycznie, ale mamy też możliwość edytowania danego produktu.

Plan marketingowy

Infinii ma 12 rang partnerskich i do każdej rangi są inne zarobki:

 1. Builder,
 2. Manager,
 3. Regional Manager,
 4. National Manager,
 5. Director,
 6. Senior Director,
 7. Executive Director,
 8. Presidential Dierctor,
 9. Ambasador,
 10. Diamond Ambasador,
 11. Crown Ambasador,
 12. Global Ambasador.

Dla porównania warto zwrócić uwagę, na to jakie korzyści się ma na poziomie pierwszym, a jakie na poziomie dwunastym. Tak więc na poziomie Builder konieczne jest tworzenie i utrzymywanie przynajmniej 50 PV miesięcznie. Natomiast na poziomie Global Ambasador konieczne jest przynajmniej utrzymanie 400 PV miesięcznie. Tutaj partnerzy generują przynajmniej 10 000 000 GV miesięcznie, ale w żadnej ze struktur nie może być wyższe niż 30%, gdyż ważne jest, aby równo budować struktury i przynajmniej raz w tygodniu w słabszej strukturze trzeba mieć  20 000 GV.

PV to wartość naszych zarobków ze sprzedaży i do tego wlicza się również opłatę członkowską i  każdy zysk, jaki zdołamy wygenerować w każdej aplikacji. Natomiast GV oznacza PV wygenerowane zarówno przez naszych partnerów, jak i przez ich partnerów.

Poza tym dostaje się prowizje binarne, które wypłacane są raz w tygodniu. Te prowizje opierają się na dwóch strukturach i zawsze zarabia się ze słabszej odnogi binarnej. Wysokość takiego zarobku zależy od tego, jaką mamy rangę, np. Builder to National Manager i wynosi 10%. Dodatkowo zarabia się również na przejściu na kolejny poziom, gdzie tygodniowo można zarobić, np. Builder 260$, Senior Director 5000$ oraz Global Ambasador 50000$.

Islaverde

0
0
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Islaverde oferuje mieloną kriogenicznie zieloną kawę oraz jej mieszanki z kawą paloną, rutyną, kwercetyną i proteinami, a także zieloną herbatę mieloną. Produkty te wytwarzane są tylko przez jedną firmę na świecie, jaką jest Spółka Segura, która jest jednocześnie właścicielem marki Islaverde. Są one odpowiednie dla osób otyłych, z nadwagą albo dla tych, które boją się utyć. Czytaj dalej