LAB ONE SP. Z O.O.

4
0
Rating: 4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Lab One to polska firma MLM, sprzedająca kosmetyki i suplementy w systemie MLM.

Produkty

Firma sprzedaje produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. A także suplementy (colostrum, Q10) i probiotyk.

Opis firmy

Poniżej opis firmy przesłany nam przez Panią Agatę Patynowską:

LAB ONE działa w branży, w której ludzie na całym świecie wydają najwięcej pieniędzy, to najszybciej i nieustannie rozwijające się sektory rynku: zdrowie i uroda.

 • Wygląd zewnętrzny – ludzie nadzwyczaj dbają o to, aby zachować młody wygląd i urodę.
 • Zdrowie – kondycja, energia, witalność, długie życie (propaguje, aby odwrócić kolejność, bo profilaktyka zdrowia przekłada się również na piękno zewnętrzne).
 • Najwyższa jakość produktów, poparta badaniami naukowymi, plasuje je na najwyższej półce tego sektora (w tym sektorze liczą się tylko te firmy, które najwyższą jakość stawiają na pierwszym miejscu).

Produkty i technologia

LAB ONE posiada jedyną na świecie, unikalną, stworzoną przez polskich naukowców NanoFuture Technology, wyprzedzając tym samym przyszłość  (jesteśmy zawsze o krok do przodu)

 • Rozwiązujemy dwa największe problemy, odpowiedzialne za szybkie starzenie się skóry: maksymalne nawilżenie i likwidacja stanów zapalnych (zmarszczki są również stanem zapalnym skóry).
 • Do produkcji naszych produktów stosujemy najwyższej jakości składniki (najświeższe 4 godzinne Colostrum, opatentowana metoda mikrokapsułkowania probiotyków wartstwą lipidową, koenzym Q10 w najwyższej dawce w połączeniu ze składnikami wspierającymi jego działanie, naturalnego pochodzenia Astaksantyna).
 • Rzetelne informacje o składach naszych produktów są dostępne na naszej stronie www dla wszystkich Klientów i Partnerów.
 • Świadczymy PRAWDĘ, a nie marketing obalając mity np. wielu kroków pielęgnacji – tego potrzebuje marketing i kieszeń producenta.

Biznes

LAB ONE to gotowy model 10 nowocześnie skonstruowanych sposobów na zarabianie pieniędzy

 • LAB  1 jest najnowszą formą sprzedaży MLM e-commerce oferując produkty o najlepszych parametrach technicznych od tych dostępnych na rynku.
 • buduje i rozwija elitarną grupę liderów oferując biznes na rynku polskim i zagranicznym w oparciu o specjalnie skrojony Program Marketingowy.
 • oferuje najlepiej wypłacający Plan Marketingowy przy najniższych obrotach.
 • Ludzie czerpią korzyści na każdej płaszczyźnie współpracy zarówno jako Klienci jak i Partnerzy.

 

Mając najwyższej jakości produkt, technologię oraz pewne przychody masz najlepsze warunki do zbudowania biznesu globalnego.
Przyszłość należy do tych, którzy łączą dwa najlepiej rozwijające się i najefektywniejsze kanały dystrybucji, czyli internet i marketing rekomendacji.
Wygrywa technologia i Ci, którzy oferują produkt najwyższej możliwej jakości.
Biznes bez produkcji, magazynowania, transportowania, inwestowania w produkt.
Firma jest w fazie rozwoju i wzrostu finansowego więc dołączając teraz masz wpływ na jej współtworzenie i największe zarobki.

Wybierając LAB ONE wybierasz polską firmę z produktami bazującymi na odkryciu polskich naukowców. Zaczynasz biznes w momencie, w którym masz wpływ na jej współtworzenie – w jej fazie wzrostu. Tu miejsca dla liderów są nadal do obsadzenia. Nie musisz kupować produktów – łączysz klienta z firmą, możesz wyjść na cały świat i zabezpieczyć swoją przyszłość.

Wniosek

LAB ONE to połączenie polskiego produktu z globalnymi możliwościami zarabiania. Możesz już dziś z nami współtworzyć ten biznes, później tylko dołączysz.
To miejsce dla ludzi z małymi celami jak i wielkimi wizjami. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, nawet Ci, najbardziej ambitni, kreatywni, myślący globalnie. Wybierając tą firmę godzisz się na PIĘKNO, PRAWDĘ i DOBRO.
Zapraszamy

Lavylites

83
118
Rating: -11.4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma i jej historia

Węgierski naukowiec Tibor Jakobovics dokonał odkrycia w dziedzinie nanotechnologii. Odkrył malutkie cząsteczki, które potrafią przeniknąć przez ściany naszych komórek, a także przetransportować składniki czynne wraz z odpowiednią informacją. To właśnie dzięki temu nano – efektowi możliwy jest szybki transport informacji i substancji czynnych przez skórę aż do kości. Czytaj dalej

LifeWave

7
3
Rating: 4.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma LifeWave została założona w 2004 roku przez Davida Schmidta, który specjalizuje się w technologii promującej zdrowie. Swoją siedzibę ma w San Diego w Kalifornii. Jest członkiem organizacji Direct Helling Association (DSA). Firma oferuje produkty zdrowotne, które poprawiają jakość życia. Produkty zostały opracowane na podstawie rzetelnych badań naukowych oraz na podstawie badań klinicznych. Czytaj dalej

Livioon

17
6
Rating: 12.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Livioon to firma specjalizująca się w sprzedaży luksusowych perfum, które pochodzą z Francji. W sprzedaży dostępnych jest 98 zapachów damskich oraz męskich. Dla kobiety w sprzedaży dostępne są:
– Classique 30 ml Parfums,
– Exclusif 75 ml Parfums,
– Exlusif 50 ml Parfums.
Natomiast w ofercie dla panów dostępne są:
– Classique 50 ml EDP,
– Exclusif 50 ml EDP.
Poza tym można kupić:
– Showergel & Balsam,
– Prestiże Set. Czytaj dalej

Lou Pre

99
129
Rating: -4.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Polska firma marketingu sieciowego zajmująca się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości perfum i środków czystości HOME SPACE. Firma działa od dwóch lat i bardzo dynamicznie rozwija się. To wynik perfekcyjnego wykonania produktów i wyjątkowo lojalnego podejścia właścicieli firmy do osób współpracujących. Bardzo ciekawe programy promocyjne i motywacyjne zachęcają do tworzenia struktur i osiągania coraz lepszych wyników.

W świecie MLM, tuż przed wakacjami tego roku pojawiła się nowa firma, która szturmem zdobywa zarówno chętnych do podjęcia współpracy opartej na partnerstwie jak i Klientów doceniających najwyższą jakość produktów. Lou Pre International to przedsiębiorstwo sukcesu oparte na najlepszych zasadach biznesu, dopasowane idealnie do oczekiwań. Jest polską firmą, której właścicielami są dwaj uznani biznesmeni znani z przekuwania pomysłów w sukces – Mariusz Szymula oraz Piotr Szostak. Obaj Panowie z powodzeniem prowadzą firmy – M. Szymula jest prezesem La Rive S. A, a P. Szostak MSU S. A.

Czytaj dalej

LPGN – LifePharm Global Network

4
0
Rating: 4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

LifePharm Global Network to spółka, która powstała w 2010 roku poprzez oddzielenie się od LifePharm, Inc, która działa w przemyśle nutraceutycznym i wellnes od 2001 roku. Siedziba firmy znajduje się w Orange County w Kalifornii. Czytaj dalej

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o.

62
61
Rating: 13.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

LR Health & Beauty Systems Sp. z o.o. to wiodąca firma sprzedaży bezpośredniej w Europie. Została założona w 1985 roku w Ahlen (Westfalia/Niemcy). Sukces LR gwarantuje współdziałanie pięciu stabilnych czynników:
1) Najważniejsza jest jakość: niemieckie standardy. Firma współpracuje tylko z doświadczonymi dostawcami surowców, a asortyment poddawany jest kontrolom jakości.
2) LR współpracuje ze sławnymi osobami. Jeżeli jakieś gwiazdy chcą wprowadzić na rynek swojej perfumy to LR jest często ich ulubionym partnerem.
3) Autokoncept: lider w branży. Autokoncept firmy wynagradza i motywuje.
4) Plan marketingowy jest sprawiedliwy, transparentny i sprawdzony.
5) Dla partnerów została specjalnie stworzona obsługa i szkolenia. Czytaj dalej

Lyoness / Lyconet

8
6
Rating: 3.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Lyoness Poland to międzynarodowa wspólnota zakupowa, która działa na rynku od 2003 roku.

Polsce obecna od 2008 roku. Firma zajmuje się obsługą i rozwojem struktury zakupowej. Obecnie działa na 46 rynkach na całym świecie. Czytaj dalej