Mariza

1
0
Rating: 1 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Mariza to polska firma, która została założona w 1988 roku i specjalizuje się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała, włosów oraz produktów do makijażu. Są one wytwarzane z surowców wysokiej jakości w oparciu o wieloletnie doświadczenia. W ofercie dostępnych jest ponad czterysta produktów. Od 2010 roku dystrybutorem marki Mariza i Mariza Selectiv jest Mariza Dystrybucja, która wtedy rozpoczęła działalność w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Potem w 2011 roku przekształciła się w firmę marketingu sieciowego. Czytaj dalej

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

3
0
Rating: 3 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Mary Kay Ash stworzyła firmę, która stała się jedną z największych na świecie firm z branży sprzedaży bezpośredniej kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kolorowych.

Firma dostępna na całym świecie

Niemal 50 lat temu Mary Kay Ash założyła firmę Mary Kay Cosmetics. Obecnie wartość sprzedaży hurtowej na całym świecie wynosi 3 miliardy dolarów. Produkty tej firmy sprzedawane są na ponad 35 rynkach na całym świecie, a liczba członkiń globalnej niezależnej kadry handlowej przekracza 2,5 miliona osób.

W Polsce Mary Kay jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Stowarzyszenie to działa od 1994 roku.

Korzyści dla konsultantki

Będąc Niezależną Konsultantką Kosmetyczną Mary Kay zarobki są nieograniczone. Zależą one od osobistych celów, czasu oraz wysiłku, który chcemy poświęcić. To, ile się zarabia zależy wyłącznie od nas samych.

Nad jakością produktów tej firmy czuwa zespół naukowców. Kosmetyki poddawane są wielu testom, a przy tym korzysta się z wielu technologii.

Mary Kay jest obecna w ponad 35 krajach na 5 kontynentach. Swoją pierwszą zagraniczną filię otworzyła w Australii w 1971 roku.

Produkty

Mary Kay Cosmetics pewnie nie stałaby się jedną z najbardziej rozpoznawanych firm kosmetycznych, gdyby nie wysoka jakość sprzedawanych produktów, produktów, które stosowała sama twórczyni marki. Pielęgnacja skóry jest od początku powstania firmy misją marki. Kolekcja kosmetyków to produkty dostosowane do potrzeb kobiet w każdym wieku, odpowiednie dla każdego rodzaju cery. Gama kosmetyków do pielęgnacji skóry zawiera produkty odmładzające takie jak linia TimeWise z  najbardziej znanym Cudownym Zestawem, czy technologicznie zaawansowane preparaty do cery dojrzałej. Mary Kay to także produkty do makijażu zawarte w jednej palecie oraz zestawy dla mężczyzn i perfumy.

W sprzedaży dostępne są następujące produkty:
– produkty do pielęgnacji ciała,
– zapachy damskie i męskie,
– prezenty,
– produkty do makijażu,
– linia MK Men®,
– produkty do pielęgnacji.

Aby dołączyć do Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych trzeba się zarejestrować na stronie internetowej Mary Kay. Z tą firmą można zdobywać bonusy i nagrody. Konsultantka zarabia 40% na wszystkim, co sprzedaje. Są też osoby, które kwalifikują się do otrzymania Samochodu Kariery Mary Kay. Mary Kay Ash pierwszy samochód przyznała w 1969 roku. Poza tym firma co roku oferuje luksusowe podróże do egzotycznych krajów.

Mary Kay w 2007 roku miała 18,5 mln obrotu, a 46,5 mln, co stanowi znaczny wzrost. Natomiast w 2014 roku miała 47 mln obrotu.

Kosmetyki szyte na miarę potrzeb

Wydawać by się mogło, że Mary Kay Cosmetics Poland to kolejna firma, która jest podobna do Oriflame czy firmy Avon. A jednak do końca tak nie jest. Przede wszystkim filozofia powstania tej firmy jest zupełnie inna.

Kobiecy biznes

Mary Kay Ash zmieniła życie milionów kobiet na całym świecie, którym pokazała, że prowadzenie własnego biznesu jest możliwe nawet w tak trudnych czasach dla ambitnych kobiet, jak lata amerykańskie 60-te. Miała tylko 5 tysięcy dolarów i postanowiła zalożyć własny kobiecy biznes i dać pracę innym paniom, których wysiłki będą odpowiednio i sprawiedliwie nagradzane. Tak powstała w Dallas w Teksasie firma Beauty by Mary Kay. Zaproponowała realizację prostego biznesplanu i szczebli kariery, po których każda z niezależnych konsultantek mogła się tak samo wspinać. Liczyła się przede wszystkim sprzedaż produktów i jej efektywność. Najbardziej prestizowym tytułem w firmie Mary Kay Cosmetics jest funkcja Niezależnej Krajowej Dyrektor Sprzedaży. Do dzisiaj zdobyło go 600 kobiet, które zostały nagrodzone różowym Cadillakiem. Kolor samochodu został wybrany nieprzypadkowo. Różowy „Mountain Laurel” pasuje bowiem do kolorystyki palet do makijażu ust i oczu. Mary Kay Cosmetics rozpoczęła swoją polską działalność w 2003 roku.

 

Med-Life

0
5
Rating: -4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Med-Life to polska firma, która ma siedzibę w Toruniu. Wprowadza ona na rynek innowacyjne produkty, które poprawiają jakość oraz komfort życia każdej rodziny. Czytaj dalej

Melaleuca

75
113
Rating: -15.4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Melaleuca to the Wellness Company. Jest to w 100% marketing referencyjny i jedna z największych witryn internetowych z dziedziny handlu elektronicznego w sieci. Firma istnieje od 1985 roku, a dyrektorem generalnym jest Frank L. VanderSloot.

Firma w liczbach

Warto zwrócić uwagę na następujące liczby, które świadczą o firmie:

 • działa w 18 krajach na całym świecie;
 • ma 1,2 miliarda USD rocznej sprzedaży;
 • dostępnych jest ponad 150 produktów, które są wykorzystywane każdego dnia;
 • 850 000 klientów robi zakupy każdego miesiąca, a setki tysięcy otrzymuje miesięczne prowizje za polecanie innym osobom zakupów.

 „Firma innego rodzaju”

W tradycyjnym modelu biznesowym nawet 63% cen produktów dostępnych w supermarketach stanowią koszty z reklam, a także pośredników. W związku z tym klient jest poza tym układem.

Natomiast Melaleuca to bezpośredni marketing konsumencki. W związku z tym produkty trafiają bezpośrednio do klienta, a zakupy polecane są drogą szeptaną. Korzyści z tego wynikające to:

 • produkty wysokiej jakości,
 • oszczędności i świetna wartość.

Produkty

W ofercie dostępnych jest 150 produktów, które wykorzystuje się każdego dnia:

 1. EcoSense – to środki do czyszczenia i sprzątania domu, np. produkty do prania, łazienek, do pielęgnacji mebli, odplamiacze, do zmywania naczyń;
 2. Bath&Body – produkty skierowane do zaspokajania potrzeb, np. pielęgnacja skóry, do codziennych czynności, pielęgnacja jamy ustnej;
 3. Sei Bella – produkty do pielęgnacji skóry twarzy i włosów;
 4. Vitality for Life – suplementy diety, witaminy i minerały.

Korzyści dla klienta uprzywilejowanego

Dzięki swoim produktom firma Melaleuca podnosi jakość naszego życia, ale też oszczędza nasze pieniądze. Kiedy kupujemy w Melaleuca, produkty są dostarczane bezpośrednio z firmy do naszego domu. W związku z tym klienci uprzywilejowani na comiesięczne zakupy w firmie przeznaczają około 200 – 250 zł.

Poza tym dzięki przewidywalnej miesięcznej sprzedaży mamy korzyści, które są skierowane na klientów, a więc:

 • produkty są zawsze wytwarzane na czas,
 • obniżone są koszty operacyjne,
 • nie ponosi kosztów przechowywania i obsługi hurtowni.

Osoby, które zapiszą się do Melaleuca, dostają wysokiej jakości produkty, a także upust na poziomie 30 – 40% podczas robienia każdych zakupów.

Uprzywilejowani klienci otrzymują punkty lojalnościowe za każde zakupy.

Korzyści wynikające z partnerstwa to:

 • bezpieczne i wysokiej jakości produkty,
 • upust 30 – 4-%,
 • swoje korzyści można anulować w dowolnej chwili,
 • dostaje się 20% w postaci nagród za lojalne zakupy.

Jak zostać klientem uprzywilejowanym?

Aby zostać klientem uprzywilejowanym, należy:

 1. dokonać jednorazowej opłaty członkowskiej w wysokości 100 zł,
 2. zacząć kupować produkty Melaleuca,
 3. dokonywanie każdego miesiąca zakupów za przynajmniej 35 punktów produktowych,
 4. personalizować swoje zamówienie zapasowe.

Dochód pasywny dostaje się wtedy, gdy:

 • poleci się klientom zakupy w firmie Melaleuca – zarabia się maksymalnie 20% za każdym razem, jeżeli skierowany przez nas klient robi zakupy;
 • pomoże się innym osobom polecać klientów – zarabia się 7%, jeżeli klienci z naszej organizacji, ale skierowani przez inne osoby robią zakupy w Melaleuca.

 

Firma daje dostęp do wysokiej jakości produktów EKO, przede wszystkim TANICH. Zawsze chciałem korzystać ze zdrowych produktów, jednak nigdy nie było mnie na nie stać. Firma Melaleuca daje dostęp do zamkniętej grupy zakupowej, gdzie produkty są w cenie producenckiej. Do tego dochodzi prosty, rzetelny i atrakcyjny system płac.

 

Mentor Cosmetics

0
1
Rating: -0.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Mentor Cosmetics to firma, która zaopatruje sieci MLM w produkty chemiczne oraz kosmetyczne, a także środki parafarmaceutyczne. Są to produkty niezbędne w każdym domu. Czytaj dalej

MonaVie

0
1
Rating: -0.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma MonaVie powstała w styczniu 2005 roku i stała się liderem w branży wellnes. Posiada produkty wysokiej jakości, które wpływają na poprawę zdrowia. Znajduje się na osiemnastym miejscu na liście pięciuset najszybciej rozwijających się firm według magazynu Inc. 2009. Jest numerem jeden w kategorii żywność i napoje. Poza tym jest numerem jeden w rankingu Fast 50 według magazynu Utah Business. To najszybciej rozwijająca się firma w Utah według MountainWest Capital Network i otrzymała CEO Roku według magazynu Utah Business. Oprócz tego ma jeszcze wiele innych wyróżnień. Czytaj dalej

Morinda, dawniej Tahitian Noni International

0
0
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Morinda, która dawniej nazywała się Tahitian Noni International, weszła na runek w 1996 roku, wprowadzając sok Tahitian Noni. Misją tej firmy jest pomagać ludziom, aby żyło im się nie tylko dłużej, ale i również młodziej.

Owoce noni

Właściwości i korzyści zdrowotne owoców noni zostały odkryte w 1993 roku przez technologów żywności Morinda. Ich celem jest opracowanie takich produktów, które korzystnie będą wpływały na różne aspekty życia, a więc higiena osobista, starzenie się czy też wydolność fizyczna.

Produkty Morindy

W ofercie firmy znajdują się produkty Morinda Core, które tworzą pięć podstawowych produktów:

 • Sok Tahitian Noni Original,
 • Morinda Core Max,
 • suplementy diety Body Conquer,
 • Rapid Fuel,
 • żel A.G.E Therapy.

System TrūAge

Pracowanie z systemem TrūAge jest łatwe i przyjemne:

 • skaner TrūAge – dzięki niemu można rozmawiać i pozyskiwać nowych klientów;
 • automatyczne e-maile, zarządzanie kontem i dzienne zadania (tylko dla członków Community Pro);
 • prosta praca – można otrzymywać informacje o postępach swojej grupy (tylko dla członków Community Pro).

 

My Better-life

31
31
Rating: 20.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Better-Life powstała w 2014 roku, oficjalny start odbył się 21.02.2015.
Jest to firma zajmująca się sprzedażą wysokiej jakości produktów poprawiających jakość twojego życia.
Oferuje swoim partnerom 6 unikalnych premii finansowych opartych o Dual Team, najbardziej dynamiczny i dochodowy model networkowy.
Idealny Plan Wynagrodzeń w połączeniu z wysokiej jakości produktami powoduje że mybetter-life może zapewnić ci lepsze życie!

Czytaj dalej

Mylifepharm

1
2
Rating: -0.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma działa w dziedzinie suplementów diety. Jej sztandarowym produktem jest ‚Laminina’ Produkt oddziałowuje pozytywnie na cały organizm. Pomaga zabezpieczyc organizm przed chorobami jak i również oddalić w czasie starzenie się organizmu. Działa bezposrednio w komórce naszego organizmu. Pomaga w rekonwalescencji i przywracaniu zdrowia.