Natur day

5
0
Rating: 5 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

 

O firmie

Natur Day to nowy biznes MLM, który w stu procentach jest zbudowany w oparciu o polską inwencję technologiczną oraz polski kapitał. W skład spółki wchodzi grupa młodych przedsiębiorców i specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie zawodowe.

Natur Day skupia się na promowaniu i propagowaniu trendu health & wellnes i w związku z tym wychodzi z założenia, że bardzo ważne znaczenie ma zdrowy styl życia, a przeważnie troska o poprawne funkcjonowanie organizmu człowieka. Dzięki temu możliwe będzie poprawienie dynamicznego, ale też świadomego i inteligentnego rozwoju ludzkości.

Firma ma siedzibę w Chorzowie. Adres to ul. Juliana Grządziela 24, 41-500 Chorzów.

 

Produkty

Firma opracowała nowe produkty, naturalne suplementy diety, produkowane na bazie unikatowej receptury. Są to stuprocentowe suplementy, nie zawierają wypełniaczy. Firma chwali się dobrym stosunkiem ceny do jakości produktów.

Na starcie firma produkuje 21 suplementów: 17 rodzajów kapsułek i 4 płyny w butelkach. Docelowo ma być około 50 w ofercie. Produkty mają też być dostępne w aptekach i sklepach zielarskich, zatem MLM nie jest jedyną drogą sprzedaży. To nietypowe rozwiązanie, zazwyczaj produkty dostępne w MLM nie są dostępne w innych kanałach sprzedaży (chyba, że dystrybutorzy sami je wystawią np. na aukcji, ale takie działania są przez niektóre firmy MLM potępiane).

Kapsułki kosztują 129 zł (60 kapsułek), butelki 199 zł (1 litr syropu). Cena dla zarejestrowanych klientów to odpowiednio 99 zł i 154 zł. Produkty projektuje (ustala skład) Pharmacon S.A. z siedzibą również w Chorzowie a następnie zleca innym firmom produkcję tych suplementów.

Plan marketingowy Natur Day

MLM jest zorganizowany w formie matrycy, gdzie pod każdą osobą może być maksymalnie 4 inne osoby. Matryca ma 5 poziomów, zapełnienie ich wszystkich (co wymaga posiadania w strukturze 1364 osób) otwiera nową matrycę. Jest też kompresja matrycy – jeżeli dana osoba w matrycy jest nieaktywna (nie zrobiła zakupów), na jej miejsce wskakuje aktywna osoba z niższego poziomu (będąca bezpośrednio pod tą nieaktywną, albo do 5 poziomów w dół)

Firma przygotowała własny system szkoleń dla dystrybutorów.

Program samochodowy

Dla najlepszych dystrybutorów przewidziano samochody:

  • Klasa B – typu Opel Corsa, Hyundai i20 – około 300 osób w strukturze. Dostajesz wynajęty samochód na 12 miesięcy.
  • Klasa C – typu  Opel Insignia lub Mazda 6. Około 700 osób w matrycy
  • Klasa D – typu BMW 5, Audi 6, LandRover Discovery, Volvo S90   . Cała 1. matryca musi być aktywna.
  • Najwyższy poziom, klasy np. Porsche Panamera – 2 zamknięte i aktywne matryce czyli około 2800 aktywnych osób..

 

Nature’s Sunshine Products Poland

25
39
Rating: -6.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Nature’s Sunshine Products Poland to lider w sprzedaży naturalnych suplementów diety, które wspomagają zdrowie. Produkty są najwyższej jakości, do których używane są surowce z Ameryki, Europy, Azji i Afryki. Firma działa już od ponad 40 lat. Czytaj dalej

NEO Spes

4
11
Rating: -4.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

NEO Spes z języka łacińskiego oznacza „nowa nadzieja”. Jest to nowy projekt MLM, który wyszedł z propozycją nowatorskiego suplementu diety. Uzupełnia naszą dietę w składniki naturalne i wspomagające organizm, a także w składniki chemoprewencyjne. Co to jest chemoprewencja? Zapobieganie przekształcaniu rozwijającego się nowotworu łagodnego w nowotwór złośliwy. Czytaj dalej

Nicole Cosmetics

2
0
Rating: 2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Eurokotra to międzynarodowa firma, która działa od 1996 roku. Pod marką Nicole produkowana jest unikatowa linia perfum Nicole oraz wód toaletowych Nicole, a także najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci Nicole. Czytaj dalej

Novea Idea

3
4
Rating: -0.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Dostałem ostatnio propozycję udziału w nowym przedsięwzięciu. Nawet nie jestem do końca pewien czy to MLM. Postanowiłem to opisać, wiele wskazuje na to że to MLM lub przynajmniej kilkupoziomowy program partnerski.

A zatem:

Firma

Novea idea czyli, po przetłumaczeniu, nowy pomysł. Adres strony firmowej to noveaidea.con, a według zamieszczonych tam informacji, sprzedawcą produktów jest Grupa Zakupowa Energia Sp. z o.o., ul. Strykowska 1, 95-060 Brzeziny),NIP: 833-13-99-164, REGON: 101653497,KRS 0000474562. Telefony: +48 508 508 345 (firma, biuro)  +48 884 885 888 (informacje o produktach).

 

Produkty

Kosmetyki i suplementy

Otóż produkty to kosmetyki  i suplementy, głownie z kolagenem, borem i jodem od naukowca który ma 150 patentów, medale itp, i podobno (według osoby która mi proponowała ten biznes) ma też nawet lek na raka.

Silor B

Przykładowo,można sobie kupić litr suplementu SILOR+B zawierającego krzem i bor, za 129 zł. Na szczęście litr może starczyć na dwa miesiące. Cóż on robi? Spowalnia procesy starzenia,wspomaga układ odpornościowy,chroni przed zmarszczkami, goi rany,zapobiega żylakom i hemoroidom, wpływa na wzrost kości, przeciw kamieniom w drogach moczowych, dla cukrzyków, przeciw ryzyku Alzheimera,wzrost zdolności zapamiętywania, koordynacji wzrokowo-ruchowej, ma właściwości antyseptyczne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze.

Te  produkty (firmy Invex Remedies) stworzył wyżej wymieniony Stanisław Szczepaniak.

Kremy ze złotem i srebrem Golden Touch

Jest też np. krem na noc Golden Touch Au100, ze 138 zł za 30 ml, z jonami krzemu i złota, witaminami E i PP.

Taki przykładowy Golden Touch lub Silor+B można kupić też na innych stronach internetowych i na allegro za podobną cenę. Zazwyczaj w przypadku MLM produkt jest niedostępny poza tym MLMem.

Inne

Produkty z „programu nagrodowego”

  • waga łazienkowa z pomiarem  tłuszczu i bluetooth do łączenia ze smartfonem. Podobne wagi, też firmy KALORIK, ale inny model (bez bluetooth) można kupić za 50 zł. A tu waga kosztuje…  500 zł
  • Wyciskarka do owoców. Wolnoobrotowa. Inne modele wyciskarki wolnoobrotowej firmy KALORIK, można kupić za około 400 zł. A tu wyciskarka kosztuje 1800 zł.
  • Aktywny kubek do zmiany struktury wody. Za 300 zł. Działa w technologii ACTIVE WATER. Wykorzystuje  energię natury, oddziałując wodą wzorcową na zawartość. Aktywuje (zmienia strukturę) wlanych płynów. Ciekawe czy można to sprawdzić czy pozostaje wierzyć sprzedawcom na słowo. Dodam jeszcze, że podobno woda żywa porządkuje struktury w organizmie.
  • Kalendarz na 2016 r. Za 95 zł. Trochę drogo 🙂
  • Można też kupić zestaw tego wszystkiego + dodatkowo kremy na dzień i na noc za 2500 zł

Jak Wam się podoba?

NOVISION

0
2
Rating: -1.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Novision to firma, która działa w sektorze dystrybucji produktów finansowo – ubezpieczeniowych. Na rynku jest od początku 1990 roku. Celem finansowym firmy jest zabezpieczenie finansowej strony życia każdego człowieka. Ich oferta skierowana jest do osób, które chcą korzystać z atrakcji życia, ale nie pozwala im na to ich obecna sytuacja finansowa, ale też skierowana jest do osób zamożnych, którzy chcą doprowadzić do takiej sytuacji, że to pieniądze będą pracować dla nich. Czytaj dalej

NPZ LIFE

48
90
Rating: -24 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma NPZ Life powstała w 2015 w celu wprowadzenia reformy emerytalnej na Ukrainie. Założycielami są osoby, które działają w branży finansowej już od ponad 20 lat: Oleg Szustin, Alesya Nikitina oraz Włodzimierz Łopatniuk.

NPZ Life jest brokerem, który posiada w swojej ofercie produkty finansowe
takich firm jak Classic Life (firma należąca do GENERALI) oraz AEGON. Firma zamierza poszerzyć swoją ofertę, aby stać się uniwersalnym brokerem.

Czytaj dalej

Nu Skin

19
18
Rating: 4.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Na Polskim rynku spotkać można kilka firm, oferujących swoje produkty dzięki dystrybutorom działającym w systemie MLM. Jedną z nich jest Nu Skin, która została założona w 1984 roku w Provo, w stanie Utah (USA). Jej założycielami są Blake Roney, Sandie Tillotson oraz Steve Lund, którzy za cel postawili sobie wprowadzanie na rynek nowatorskich kosmetyków wysokiej jakości.

Czytaj dalej