QN Europe

21
6
Rating: 16.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma QNet Ltd, znana też jako QuestNet, GoldQuest, and QI Limited, to firma MLM założona w Hongkongu w 1998 roku przez Vijaya Eswarana i Josepha Bismarcka. Kluczem do sukcesu tej firmy okazało się narzucenie pewnej struktury w ich MLM, to jest systemu binarnego. Aby zarabiać prowizje klienci muszą się pojawić po prawej, jak i lewej stronie.

Firma sprzedawała monety, poźniej wakacje, natępnie produkty odżywczo-zdrowotne. Nabyła też producenta zegarków, szwajcarską firmę Cimier; obecnie można kupić zegarki i biżuterię.

Do Polski firmę wprowadzają głównie marketerzy z Niemiec.

Warunkiem dołączenia do programu jest bycie zaproszonym przez obecnegouczestnika, a następnie trzeba kupić jakiś firmowe produkty o określonej wartości, a nastęnie by zarobić trzeba przyprowadzić kolejnych ludzi którzy zrobią to samo itd. Produkty te zostały przyporządkowane do jednej z dziesięciu grup, a warte są od jednego do dziesięciu punktów. Aby otrzymać pierwsze 200$, konieczne jest sprzedanie produktów za sześć punktów, ale trzy punkty muszą być z lewej, a trzy z prawej strony. Jest dużo produktów za trzy punkty, na przykład się zegarki. Taki zegarek kosztuje 2000$.

Questra World / Atlantic GAM (Global Asset Managment)

0
1
Rating: -0.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Questra World i Atlantic GAM to powiązane firmy do obrotu naszymi ciężko zarobionymi pieniędzmi;)

W skrócie:
AtlanticGAM – po zarejestrowaniu się i wpłaceniu depozytów zarabiamy na odsetkach, które wypracowują dla nas maklerzy giełdowi.
Questra World – po wstąpieniu do AtlianticGAM możemy budować pod sobą strukturę, na której będziemy zarabiać % od poczynań naszych podopiecznych.

Rozszerzone streszczenie:
AtlanticGAM:
-25 maklerów giełdowych obraca naszymi depozytami od poniedziałku do piątku;
-depozyty to suma 90, 270, 810 (itd. x3) Euro albo USD zablokowane na rok;
-każdego piątku wieczorem otrzymujemy odsetki / dywidendę, którą możemy albo wypłacić albo utworzyć z niej kolejny depozyt
-mamy dostępną statystykę i historię każdego maklera, możemy decydować o udziale naszych depozytów przypadających na każdego maklera

QuestraWorld:
-każda osoba zarejetrowana z naszym linkiem referencyjnym jest naszym podopiecznym
-za każdą dokonaną transakcję / utworzony depozyt otrzymujemy prowizję
-prowizja wynosi 5,7,9, chyba do 15% w zależności od hierarchii w strukturze

Przykłady:
AtlanticGAM:
Inwestujemy 2430USD. Każdego tygodnia otrzymujemy około 5% dywidendy, co daje około 120USD. Nie wydając pieniędzy, a tylko je inwestując w pakiety 90, 270…. USD w ciągu pół roku zbieramy sumę około 7500 USD. Oczywiście możemy po prostu wypacać co tydzień 120dolarów.

QuestraWorld:
Jesteśmy na samym dole hierarchii, nie mamy żadnych osiągnięć. Nasz podopieczny kupi pakiet 90USD otrzymujemy wtedy około 5% od tej sumy. Jeśli nasz lider jest na tym samym poziomie co my to nie otrzymuje nic, prowizja idzie do lidera o stopień wyżej i tamten otrzymuje 2% (7-5=2). Kolejne stopnie dzielą między sobą dalszą prowizję.

Oto linki:
Strona AtlanticGAM (zawiera kod polecający autora postu): https://atlanticgam.es/partner=P09201481064053
Logowanie/rejestracja (zawiera kod polecający autora postu): https://private.atlanticgam.es/#/sign-up/partner=P09201481064053

Strona QuestraWorld: https://questraworld.es/pl
Logowanie QuestraWorld: https://private.questraworld.es/#/login

Z pozdrowieniami
Igor Mariak

P.S. Znajdziesz mnie na facebooku;)