Ramissio

4
4
Rating: 0.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma sprzedaje wysokiej jakości suplementy. Są to na przykład: sok z jagód goji pochodzących z Chin (z prowincji Ningxia), kolagen (z ryb), beta-glukany na odporność pozyskiwane z grzybu boczniaka, rewitalizującą mieszankę aloesu, agawy i acai, i plastry oczyszczające. Pamiętacie plastry aikido? Które podobno nie działały?

Czytaj dalej

Raypath

7
8
Rating: 0.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma Raypath proponuje najwyższe zarobki w całej Europie spośród wszystkich firm typu MLM . Produkt na którym pracuje jest jedynym dostępnym na rynku który nie wynosi dodatkowych pieniędzy z budżetu klienta , ponieważ jest on zamiennikiem. Uważam , że jest to jedna z najistotniejszych informacji dlatego zamieszczam ja na samym początku .
Firma powstała w 1994r. na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie . Prezes firmy przyczynił się do stworzenia genialnego produktu do domu , który nie posiada wytycznych dotyczących segmentu klientów . Można ZAPROPONOWAĆ go dosłownie KAŻDEMU .
Chodzi o Czyściki Ekologiczne (ściereczki wykonane ze specjalnych mikrowłókien) , które potrafią wyczyścić absolutnie cały dom (nawet tłusty okap, piekarnik) oraz samochód TYLKO i wyłącznie przy użyciu WODY , przy czym są w stanie całkowicie WYELIMINOWAĆ wszelkiego rodzaju CHEMIĘ gospodarczą. Naturalnie wiąże się to z OSZCZĘDNOŚCIĄ PIENIĘDZY dla klienta (przeciętne gospodarstwo domowe wydaję średnio 150,00/miesięcznie).
Przejście na ‚tryb ekologiczny’ wiąże sie rownież z oszczędnością czasu , ale co najważniejsze oszczędnością ZDROWIA .

Rubicon

1
2
Rating: -0.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Kawa

Rubicon to młoda firma, która powstała z pasji do kawy i herbaty. Świeżo palona kawa pochodzi z renomowanych plantacji na całym świecie. W ofercie Rubicon można znaleźć kawy jednorodne oraz mieszanki. W większości są to kawy ziarniste, ale są także kawy mielone. Kawy Rubicon, np.:
– Espresso,
– Crema,
– Irish Cream,
– Wanilia,
– Instant. Czytaj dalej