S7 Health

2
1
Rating: 1.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

 

Firma ta jest właścicielem i jedynym dystrybutorem pakietów, które dotyczą Opieki Medycznej SIGNUM. S7 za główny cel postawiła sobie upowszechnienie prywatnej służby zdrowia. Jej przedstawiciele dążą do tego, aby była ona dostępna tak samo, jak inne rzeczy. Firma ta pozwala się przyłączyć do programu partnerskiego z branży medycznej, a dzięki temu będzie się miało dostęp do systemu zarabiania pieniędzy oraz atrakcyjnego produktu, a poza tym otrzyma się wsparcie, które jest tak ważne. Jest to firma, która łączy medycynę akademicką z medycyną naturalną.

Dla kogo jest skierowana Opieka Medyczna SIGNUM?

SIGNUM jest programem opieki medycznej, która skierowana jest nie tylko dla osób indywidualnych, ale również do klienta biznesowego. W ofercie SIGNUM znajdują się kompleksowe usługi medyczne, z których może skorzystać każdy. Z tej opieki można korzystać w bardzo dobrej jakości placówkach, które są wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny. Każdy za kilkadziesiąt złotych miesięcznie może mieć bardzo dobrą opiekę medyczną.

Opieka Medyczna SIGNUM charakteryzuje się tym, że jest szybka, korzystna, fachowa, indywidualna, komfortowa, profesjonalna, nowoczesna, kompleksowa i najwyższej jakości.

Jak działa taka Opieka Medyczna SIGNUM?

Aby można było korzystać z takiej opieki, wystarczy wykupić jeden z pakietów abonamentowych. Można zadzwonić o dowolnej porze, umówić się na wizytę i korzystać z usług w wyznaczonym terminie. Ogólnopolska rezerwacja terminu wizyty lub badania dostępna jest dla wszystkich pacjentów o dowolnej porze.

 

S7 Medical Company

2
2
Rating: 0.4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma S7 jest operatorem produktu o nazwie Pakiety Prywatnej Opieki Medycznej

Posłuchaj o nowym projekcie w branży medycznej wartej w tym roku 122 miliardy złotych. Na rynku, na którym dokonują się miliardowe transakcje. O firmie, która daje nowe możliwości, ma w planach rozwój w całej Polsce, a w kolejnych latach także w innych krajach. O firmie S7, która w krótkim czasie została członkiem Business Center Club i planuje w 2018 roku wejść na GPW. Myślę, że w Twoim otoczeniu jest jeszcze nieznana i to dobry moment, żeby się tym zainteresować.

S7 to firma, która jest właścicielem oraz dystrybutorem pakietów Opieki Medycznej SIGNUM. Celem i misją firmy jest upowszechnienie prywatnej służby zdrowia, aby każdy miał do niej łatwy dostęp, jak to jest, np. z telefonami komórkowymi.

Główną misją i celem firmy jest podnoszenie jakości życia wszystkich ludzi, a także upowszechnienie prywatnej służby zdrowia.

Firma S7 daje możliwość skorzystania z abonamentu prywatnej opieki medycznej SIGNUM przy współpracy z firmą POLMED.

Korzyści wynikające z posiadania pakietu prywatnej opieki medycznej

Jest wiele korzyści, które doskonale wpływają na zdrowie i zadowolenie każdego pacjenta, a jest to m.in. dostęp do lekarza w dowolnym miejscu bez załatwiania wszystkich zbędnych formalności, a także brak karencji oraz możliwość wybrania dowolnego pakietu, który będzie dostosowany do naszych potrzeb.

Poza tym dzięki takiemu pakietowi krótko czeka się na wizytę, nie trzeba stać w długich kolejkach, a to sprawia, że jakość życia jest wyższa. Wizyty zawsze odbywają się w wyznaczonym czasie. Jeśli poleci się 7 klientów, to jest możliwość posiadania pakietu medycznego za darmo. Każdy pacjent jest traktowany w sposób indywidualny i ma dostęp do lekarzy z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem.

Dlaczego warto wybrać S7?

S7 daje nam możliwość dostępu do pakietów prywatnej opieki medycznej, a dzięki temu każdy staje się członkiem Business Centre Club. Pacjent ma dostęp do tysiąca placówek medycznych na terenie całego kraju i do wszystkich świadczeń medycznych.

Jest to firma z polskim kapitałem i z dwudziestoletnim doświadczeniem w sprzedaży. Ceny takiego abonamentu rozpoczynają się już od 49/65 zł. Poza tym jest możliwość skorzystania z Programu Partnerskiego „7 kroków do celu”.

Cena pakietu zależy od ilości osób, które on obejmuje, a do wyboru jest pięć pakietów i w każdym z nich zwiększa się ilość świadczeń medycznych, np. lekarzy specjalistów czy badań. Można nabyć pakiet indywidualny, partnerski lub rodzinny.

Servaq

5
16
Rating: -7.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Servaq to system wsparcia biznesu w Internecie. Firma stworzyła program, który wykorzystuje marketing rekomendacyjny, ale też daje odpowiedź na to, jak każda osoba może stworzyć swój dochodowy biznes online. Czytaj dalej

Souvre Internationale

175
213
Rating: 4.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Souvre Internationale jest polską firmą, która promuje nowy wymiar marketingu społecznościowego. Firma ta ma w swojej ofercie produkty codziennego użytku, ale są one połączone z produktami klasy wyższej.

Czytaj dalej

Swissgolden

5
4
Rating: 1.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma Swissgolden handluje sztabkami złota inwestycyjnego. Są to sztabki czystego 24k złota. Każda sztabka ma certyfikat jakości 999.9. Sztabki dostępne są w gramaturach od 1g do 100g.

Warto inwestować w złoto, ponieważ ma ono zawsze swoją wartość, jest naturalnym aktywem. Sztabki takiego złota można w każdej chwili wymienić w banku na pieniądze. Poza tym złoto to towar uniwersalny. Czytaj dalej

Synergy

13
16
Rating: 0.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Analizowałem ostatnio nowe pojawiające się firmy MLM w Polsce pod kątem kilku czynników. Głównymi były

1. Stabilność finansowa i marka firmy
2. Produkt i produkcja
3. Plan wynagrodzeń
4. system szkoleń.

Firma na którą postawiłem to synergy ponieważ: Czytaj dalej

Syntrade

2
1
Rating: 1.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Syntrade nie jest typową firmą z branży MLM, jest pod każdym względem innowacyjnym projektem. Jest to system, który łączy tradycyjne jak i nowoczesne rozwiązania biznesowe. Te drugie zaczerpnięte z modelów charakterystycznych dla firm marketingu wielopoziomowego pozwoliły stworzyć dodatkowy system – program partnerski oparty na korzystnym i dostępnym dla każdego kanale dystrybucji. Syntrade to wielopoziomowa platforma partnerska – skupiająca wybrane sklepy internetowe z pożądanym przez klienta asortymentem.