A.G.A.M

A.G.A.M

2
7
Rating: -3.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Akcyjny fundusz inwestycyjny Atlantic Global Asset Management.

Zarejestrowany na wyspach zielonego przylądka, w Commercial and Automobile Conservatory of Registration of Praia pod numerem podatkowym  272198501

ATLANTIC GLOBAL ASSET MANAGEMENT, S.A., Cabo Verde
Tax number 272198501

Edifício BAI Center, 2 Piso
Direito Avenida Cidade de Lisboa,
Cabo Verde – C.P.337

Według  dokumentów rejestrowych siedziba to:

Praia, Nossa Senhora Da Graça – Palmarejo Avenida Santiago, Ao lado da Farmácia Universal (czyli obok apteki).

 

Jest też spółka zarejestrowana w UK
ATLANTIC GLOBAL ASSET MANAGEMENT LP, United Kingdom
Registration number SL28452
Zarejestrowana 27 września 2016, adres:

Unit 500 17 Union Street, Dundee, Scotland Uk, DD1 4BG

Brytyjska spółka ma dwóch partnerów – Alphavil Aliance LTD, oraz Derby Aliance Ltd, który wniósł 1 funt brytyjski kapitału:

1 general partner appointed, 1 LIMITED partner appointed and the total amount contributed is 1 gbp. General partner appointed:ALPHAVIL alliance LTD. LIMITED partner appointed:DERBY alliance LTD.

 

Co ciekawe ich strona jest w hiszpańskiej domenie – atlanticgam.es

Powiązany jest z Questra Holdings Inc.  oraz Questra World – brokerem reklamowym posiadającym wyłączność sprzedaż produktów finansowych Akcyjnego Funduszu Inwestycyjnego Atlantic Global Asset Management.

Według togo co podają, dochody funduszu pochodzą z:

1. Ulokowanie obcych papierów wartościowych.

2. Refinansowanie firm, które straciły swój kapitał z jakiegoś powodu.

3. Faktoring finansowy.

4. Organizacja i przeprowadzenie IPO.

 

Co mnie w tej firmie dziwi, to sprzedaż „instrumentów inwestycyjnych” o stałym, ustalonym zwrocie – około 20% miesięcznie – zależy od kwoty. To musi rodzić obawy – stały, bardzo wysoki zysk przy zmiennych inwestycjach. Nawet Amber Gold tyle nie gwarantował 🙂

 

A to jest dokument przedstawiony na stronie jako audyt – kilka zdań opisująycch czym jest audyt, ale samego audytu firmy brak.

 


Opinie o firmie

Ostrzeżenie!!!

A.G.A.M
5
4
Rating opinii: 5 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Właśnie dostałam wiadomość sms-em, że „For technical reasons the next payment will be one week overdue.”, a potem przeprosiny i że to zwykły techniczny problem. Szczęście, że „zainwestowałam” tylko 90 euro.

Właśnie dostałam wiadomość sms-em, że „For technical reasons the next payment will be one week overdue.”, a potem przeprosiny i że to zwykły techniczny problem. Szczęście, że „zainwestowałam” tylko 90 euro.

5 komentarzy
 • Od lipca inwestuję najpierw kwotę 810 Euro potem od października pakiet 2430 euro. Do dzisiaj wypłaciłem cały kapitał zainwestowany + ponad 1300 Euro zysków. Screeny mogę wysłać na e-maila jak ktoś chce. Mój e-mail: [email protected] Program działa bez zarzutów. Nieprawdą jest że są gwarantowane zyski na poziomie 20% miesięcznie jak... Czytaj dalej »
 • jestem od grudnia i na razie żadnych problemów mam 6 pakietów + 2 ma moja żona super sprawa. Jeżeli chcecie się czegoś dowiedzieć możecie zadzwonić odpowiem na wszystkie pytania jak wejść jak wypłacić kasę. Najfajniejsze jest to ze już po tygodniu co piątek macie wypłatę.Telefon podam w mailu Czytaj dalej »
 • są problemy ....miały być wypłaty od 12.06 a tu tylko wymiana środków ..Co Ty na to???? wcale mi nie do śmiechu..Może to od początku był przekręt ??? A teraz firma tylko zostawia sobie scenariusz wpływów... Czytaj dalej »
 • od końca 2016 r. obserwowałem Questrę. Techniki socjotechniczne na spotkaniach aż walące w zęby. Zainwestowałem dla celów niejako technicznych 90 Euro bez nadziei odzyskania. Dziś połowa września wypłaty nie ruszyły. Pozostawiam bez komentarza Czytaj dalej »
 • pieniądze zablokowane i nie można ich odzyskać a pomoc techniczna odpisuje że wpłaty rusza w niedalekiej przyszłości ale nie potrafią dokładnie powiedzieć kiedy. Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Inwestuj bezpiecznie i zarabiaj 20% miesiecznie.

  A.G.A.M
  2
  2
  Rating opinii: 3.28 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Jestem w tym programie od sierpnia. Naliczenia zysku są co tydzień i co tydzień mogę wypłacać zyski lub je reinwestować.Support działa 24h.Posiadają w swoim portfolio zróżnicowane portfele inwestycyjne dzieki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.Najniższa kwota inwestycji to już tylko 90€.Firma oferuje rozbudowany program partnerski i bonusy pieniężne(1000€).Program sprawdzony.

  E-mail
  [email protected]
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Wszedłem w Questra World / Atlantic G.A.M.!

  A.G.A.M
  0
  2
  Rating opinii: 5.89 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Witam serdecznie,
  nazywam się Igor Mariak i kilka dni temu wstąpiłem do programu Questra World / AtlanticGAM. O programie od roku opowiadali mi znajomi z Ukrainy. Co prawda zarejestrowałem się około pół roku temu, ale z braku budżetu, który mógłbym przeznaczyć akurat na taki eksperyment i nutę niedowierzania nie wpłaciłem żadnych środków.

  Kilka dni temu rozmawiałem z tymi znajomymi – aktualnie moimi liderami o technicznych niuansach programu i postanowiłem w to wejść już konkretnie, choć małymi krokami. Zarejestrowałem pod sobą moją narzeczoną i wpłaciliśmy po małym depozycie po 90$.

  Dlaczego mały depozyt ?
  Mały depozyt ponieważ od jakiegoś czasu struktura jest zablokowana i nie wypłaca środków. Oficjalnie ze względu na rejestrację na terenie Polski, Ukrainy i kilku innych państw (z tego co wiem to do tej pory rejestracja odbyła się tylko w Hiszpanii i Dubaju). Gdy blokady zostaną zdjęte planuję wpłacić na moją narzeczoną depozyt trzeciego stopnia – 2430USD. No chyba, że ta rejestracja to ściema i śmietanka się zawinie z moimi dolarami;)

  Jak wpłaciliśmy pieniądze?
  Pieniądze przekazaliśmy do ręki liderowi i on przelał je na nasze subkonta.

  Po co mi była do tego dziewczyna?
  Za każdy depozyt liderzy otrzymują kolejno od stopnia 5,7,9….%. Będąc liderem mojej dziewczyny od razy po uruchomieniu jej pakietu otrzymałem 3,84 punkty wymienne 1:1 na Euro, które mogę albo wypłacić, albo dalej inwestować.

  Ile można na tym zarobić cz.1?
  Depozyty 90, 270, 810,2430,7290, 21870 (etc. x3) USD/EURO (do wyboru) blokowane są na rok, a odsetki/dywidendy w wysokości około 5% wypłacane są w każdy piątek wieczorem.

  Ile można na tym zarobić cz.2.?
  Obliczyłem sobie w arkuszu kalkulacyjnym, że po wpłaceniu w połowie czerwca dwóch pakietów 90USD i do końca czerwca 2430USD (wtedy ma być wszystko odblokowane) oraz ponownie inwestując wszystkie zebrane odsetki oraz prowizje za pakiety powinienem zarobić do świąt w grudniu na pakiet 7290USD i około 1500USD do wypłaty.

  Skąd biorą się te pieniądze?
  Ano zgodnie z historią, którą przedstawia nam oficjalna strona oraz panel po zalogowaniu się do systemu oficjalnie naszymi zablokowanymi na rok pieniędzmi obrana 25 maklerów giełdowych. Mają oni po 4% każdego Twojego pakietu i co tydzień obracają Twoją kasą. No i zarobić średnio 5% na giełdzie dla specjalisty pracującego do miliardowej kompanii to chyba nie jest wielki wyczyn. Dlatego w to uwierzyłem. Panel udostępnia także historię i statystyki maklerów. Możemy Sami decydować o tym, który makler jaką część naszego depozytu będzie miał do obrotu w tym tygodniu.

  Oto link do rejestracji w systemie. Zawiera on mój ID jako osoby polecającej. Po zarejestrowaniu się z tego linku będę Twoim liderem i pomocnikiem, no i oczywiście będę miał punkty i prowizję od każdego kupionego przez Ciebie pakietu;) Jeśli byłem pomocny z tą wypowiedzią to znaczy, że będę jeszcze bardziej pomocny później, także zachęcam do skorzystania z poniższego linku;)

  https://private.atlanticgam.es/#/sign-up/partner=P09201481064053

  Więcej info udzielę przez maila, telefon, facebook. Z powodu częstych wyjazdów na Ukrainę mogę być poza zasięgiem, proszę wtedy o sms, oddzwonię.

  Pozdrawiam
  Igor Mariak

  E-mail
  [email protected]
  Adres strony
  www.facebook.com/igor.mariak
  Telefon
  +48 880 369 525
  5 komentarzy
 • Ewelino informacje sa w korespondencji z firma ktorej pani pewnie nie potrafi otworzyc . Jak sie uzywa takich wulgaryzmow to pewnie pani jest po podstawowce szanuj sie kobieto. PANIETY ZAKUPUJE SIE W EURO NIE W DOLARACH DLA SPROSTOWANIA JAK NIE MACIE WIEDZY TO NIE PISZCIE PROSZE ZYCZE DUZYCH WYPLAT Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.