ACN Communications Polska Sp. z o.o.

ACN Communications Polska Sp. z o.o.
4.7 (93.33%) 3 votes

4
1
Rating: 3.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

ACN Communications Polska Sp. z o.o. została założona w 1993 roku. Firma ta była wizją czterech przedsiębiorców: Grega Provenzano, Roberta Stevanovskiego, Tony Cupisza i Mikea Cupisza. Mieli oni doświadczenie branży sprzedaży bezpośredniej. Jednak nie byli zadowoleni z firm, które do tej pory poznali. W związku z tym stworzyli własną firmę.

Stworzyli własny plan biznesowy. Na jednej stronie kartki zapisali to, z czego byli zadowoleni, a na drugiej wszystko to, co według nich nie działało dobrze. Przerwali ją na pół i zachowali tylko kartkę z tym, co dobre. Ich firma stawia na uczciwość, standardy etyczne, a także stawianie dobra ogółu nad własną korzyść.

Międzynarodowa firma

Firma ta rozpoczęła swoją działalność od sprzedawania usług telefonii stacjonarnej w Stanach Zjednoczonych, ale wraz z upływem czasu rozrosła się do poziomu międzynarodowego. Stała się firmą, która oferuje szereg usług w ponad 24 krajach. ACN to największy bezpośredni sprzedawca usług telekomunikacyjnych, energii oraz innych usług. Stwarza możliwość zmiany życia na lepsze.

Produkty

Firma stwarza szansę prowadzenia własnej działalności bez konieczności ponoszenia kosztownych inwestycji. Niezależni Przedstawiciele ACN oferują różnego rodzaju produkty i usługi, z których korzysta się każdego dnia, czyli telefonia komórkowa, telefonia cyfrowa, Internet, energia, telewizja oraz zabezpieczenia. ACN w swojej ofercie ma również produkty wellnes, które są sprzedawane pod marką Benevita.

Model biznesowy

Model biznesowy ACN jest prosty i ma bogaty potencjał. Niezależni Przedstawiciele firmy oferują produkty, z których ludzie i tak korzystają każdego dnia, np. telefonia komórkowa, energia czy telewizja.

Będąc Niezależnym Przedstawicielem ACN otrzymuje się kompletne wsparcie na każdym kroku działalności, ale także własną stronę Internetową Sklep Internetowy ACN. Strona ta jest zarządzana i aktualizowana przez ACN, a Niezależny Partner musi ją tylko pokazać swoim klientom, a firma zajmie się resztą.
Chcąc zostać Niezależnym Przedstawicielem ACN należy uzupełnić formularz znajdujący się na stronie internetowej firmy: https://myacn2.acninc.com/EUOnlineRepAgrm/RepAgrmStart.do?country=PL&lang=PL.

ACN Communication Polska Sp. z o.o. w 2007 roku miała 5,5 mln obrotu, a 9,5 mln w 2013, co stanowi znaczny wzrost. Natomiast w 2014 roku miała 6 mln obrotu.

 


Opinie o firmie

ACN? Gdzie gaz, prąd?

ACN Communications Polska Sp. z o.o.
1
0
Rating opinii: 4.06 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Kilkanaście (!!) lat temu słyszałam jak to niedługo ACN będzie w Polsce sprzedawać gaz, prąd… I co? Gdzie te usługi? Co zostało z tej firmy?

Ktoś używa tych ich telefonów jak jest darmowy skype?

Ktoś się w to jeszcze bawi?

Czy chodziło tylko o to żeby zebrać od ludzi po 1100 zł za wejście i zarabiać na piramidce?

Bo z tych paru procent prowizji od rachunku to chyba nie da się wyżyć 🙂

2 komentarze
 • No właśnie, skąd tak wysokie obroty deklarowane przez ACN w KRS jeszcze za 2013 rok ? Może jednak to organizacja rzetelna ? Czytaj dalej »
 • Skąd duże obroty? Może z opłat wpisowych, może ze sprzedaży usług. Ile wynosiły te deklarowane w KRS obroty w 2013? Za 2014 też już powinno być sprawozdanie. Znalazłem tylko dane z 2008 roku (4,65 mln obrotu) i 2009 (7,84 mln obrotu rocznego) - dużo to to nie jest. Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

     O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.