AVITA Internetional

AVITA Internetional

0
0
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Właścicielem międzynarodowej firmy Avita International® jest Thomas Zsimonda. Firma ta dostarcza naturalne witaminy i suplementy diety. W swoim składzie mają one wyłącznie naturalne składniki. Swoją działalność rozpoczęła w 2009 roku. Partnerem firmy został Vita Tech International®.

Produkty

W asortymencie Avita® znajduje się 15 unikalnych produktów, które zostały opracowane w oparciu o najnowsze wyniki badań naukowych w dziedzinie medycyny, suplementów diety oraz naturalnego uzdrawiania. Można tu znaleźć następujące kategorie produktów:
– Mum’s Care,
– Kid’s Force,
– Adult’s Vitality,
– Senior’s Suport.

Wszystkie produkty, które są przeznaczone dla Avita International®, są produkowane we współpracy z Vitatech International®, Inc., z siedzibą w USA, w stanie Kalifornia, pod kontrolą Państwowej Agencji Żywności i Leków (FDA). Są certyfikowane w Republice Słowackiej i spełniają wszystkie standardy Unii Europejskiej. W ich składzie nie ma:
– sztucznych barwników i aromatów,
– rozpuszczalników chemicznych,
– składników modyfikowanych genetycznie,
– glutenu i cukru.

Zalety bycia partnerem firmy

Będąc partnerem Avita®, można kupować produkty po obniżonych cenach (25% zniżki), ale też można uzyskać zniżkę 29-36% na całe życie. Z członkostwa wynika wiele korzyści, takich jak: brak opłat za odnowienie partnerstwa z Avita®, darmowe i bezpłatne konsultacje medyczne w Medical Advisory Avita, pomoc doświadczonych dietetyków oraz specjalistów biznesu, indywidualna opieka, wsparcie i pomoc, dowolny sposób składania zamówień bez ograniczeń, bezpłatne konsultacje lekarskie oraz bezpłatny dostęp do poradni lekarskiej Avita®. Poza tym można szybko kupować poprzez Avita Shop albo osobiście w Avita Centrum oraz Avita Pointe.936

W Avita® są dwa rodzaje partnerstwa:
– Avita partner – konsument,
– Avita partner – partner biznesowy.

Partner firmy może wybierać:
– Czy chcesz kupować produkty Avita® po obniżonych, partnerskich cenach (25% zniżki) i zadbać o swoje zdrowie, oraz zdrowie Twojej rodziny i przyjaciół, uzyskując dożywotnią zniżkę od 29-36%?
– Czy chcesz poznawać i zapraszać nowych ludzi do przyłączenia się do zespołu partnerów Avita® i jednocześnie dzielić zyski z całkowitych obrotów zespołu?
– Czy chcesz budować swoją karierę, zachowując jednocześnie wolność i niezależność?

Dochody i nagrody

W zależności od kwoty dochodu w ciągu każdego miesiąca można otrzymać różnego rodzaju premie. Premia jest nagrodą za budowanie dochodu. Do każdego produkty przypisane są punkty ważności (PV), które umożliwiają wyliczenie poziomu wydajności. Miesięczną premię można wypłacić partnerowi Avita®, który w danym miesiącu wykonał własny obrót 15 PV (na nominalnym poziomie wydajności od 4% do 14%) lub 25 PV (na nominalnym poziomie wydajności od 18% do 25%). Jest osiem rodzajów dochodów i nagród:
– dożywotnia zniżka od 25% do 36%,
– marża w cenie zakupu,
– premia od obrotu,
– premia dyferencyjna za obrót grupy,
– premia Avita® lub premia samochodowa Avita®,
– premia menadżerska,
– premia pokoleniowa,
– premia roczna.

Można opracować plan działalności zawodowej na poziomie podstawowym i menedżerskim.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.