BeeHappy

BeeHappy
5 (100%) 1 vote

0
0
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

BeeHappy to unikalne połączenie nauki i biznesu. Na główną linię produktów składa się niepowtarzalne połączenie ekstraktu z propolisu i srebra.

Dzięki tym produktom można walczyć z trądzikiem, łuszczycą, poparzeniami, grzybicą skóry i paznokci, ranami otwartymi, odleżynami, bliznami, ranami pooperacyjnymi. W związku z tym produkty te pozwalają zadbać o dobrą formę i zdrowy wygląd.

Nad produktami pracował dr Jerzy Peszke. Produkty z serii APISILVER są efektem badań polskich naukowców. W ich skład wchodzą naturalne składniki, które wspomagają procesy regeneracyjne naskórka.

Krem ApiSilver ma skuteczne działanie i wspomaga naturalne procesy regeneracyjne naskórka. Dzięki temu przywraca skórze naturalny wygląd, a także właściwą funkcję. Dzięki połączeniu propolisu i srebra krem ten działa na różnego rodzaju schorzenia skóry.

Propolis, czyli kit pszczeli bardzo często nazywany jest naturalnym antybiotykiem, a dzięki temu wykorzystuje się go w medycynie naturalnej.990

Pierwsza konferencja firmy BeeHappy odbędzie się 14 października 2015 roku o godzinie 17.30 w hotelu Marriott w Warszawie.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.