CaliVita International

CaliVita International

1
0
Rating: 1 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

CaliVita International to wiodąca firma w segmencie MLM. W sprzedaży dostępne są produkty dla zdrowia i wellness, czyli suplementy diety, kosmetyki, środki czystości do pielęgnacji domu, a także urządzenia elektroniczne i magnetyczne. Produkty są najwyższej jakości. Założycielem firmy jest Gerry Hargitai. Dziś CaliVita International, kiedyś California Fitness, została założona 1991 roku.

Produkty

CaliVita ma w swojej ofercie następujące produkty:
– suplementy diety, których zadaniem jest wspieranie organizmu człowieka, np. AC-Zymes, Arginine Plus, Bee Power, Cholestone, Beta Carotene, C Plus, Full Spectrum. Suplementy diety można stosować jako substytut zróżnicowanej diety i zdrowego stylu życia.
– wyroby elektroniczne i magnetyczne, których zadaniem jest wspomaganie ochrony zdrowia przy użyciu nowoczesnych technologii. Celem tych wyrobów jest naturalne wspieranie procesów, które zachodzą w organizmie człowieka. W tych produktach wykorzystywana jest technologia jonizacji albo podstawy biofizyki. Produkty: BioHarmonex® BH3 – jest to urządzenie elektroniczne, które emituje impulsowe pole elektromagnetyczne o niskim natężeniu; Aquarion – to urządzenie do oczyszczania i jonizacji wody; Communiguard – jest to naukowo zaprogramowana folia ochronna; Goldmax – to magnetyczny eliminator kamienia, który jest oparty na Neodymie.
– kosmetyki – są to m.in. kosmetyki do włosów, do twarzy i stóp, np. zestaw kosmetyków Aquabelle, w którym znajduje się Krem regenerujący na dzień, Krem odżywczy na noc, Mleczko oczyszczające do pielęgnacji twarzy.
– środki czystości to bezpieczne i przyjazne dla środowiska produkty. Środki czystości z serii CaliClean pozwolą utrzymać dom w czystości. Produkty te nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Zostały stworzone w 100% z substancji biodegradowalnych i w 100% zawierają środki powierzchniowo czynne pochodzenia roślinnego. Nie mają w swoim składzie fosforanów i dioksan. Nie były testowane na zwierzętach. W tej serii dostępny jest: Środek do czyszczenia łazienki o zapachu cytrynowym, Środek do czyszczenia szkła o zapachu cytrynowym, Środek do czyszczenia kuchni o zapachu cytrynowym, Uniwersalny środek do czyszczenia o zapachu cytrynowym oraz Środek do czyszczenia toalet.

Jak rozpocząć współpracę z CaliVita?

Najpierw należy wypełnić formularz rejestracyjny, który jest dostępny on-line albo druk Karty Zgłoszenia. Następnie należy złożyć swoje pierwsze zamówienie, a razem z nim otrzyma się Pakiet Startowy. Potem na adres e-mail zostanie wysłany list powitalny oraz kod członkowski i hasło. Ważne jest, aby stosować produkty firmy, aby później można było je z łatwością polecać. Możliwe jest spotkanie ze swoim sponsorem, który pomoże omówić indywidualny plan biznesowy. Następnie trzeba zrobić listę swoich potencjalnych partnerów biznesowych, których można zapraszać. Później możliwe jest rozpoczęcie spotkań biznesowych.

CaliVita International oferuje szeroką gamę produktów o najwyższej jakości za rozsądną cenę. Po dokonaniu rejestracji nie trzeba robić comiesięcznych zakupów na poziomach konsumenckich. Samemu decyduje się o tym, czy chce się tylko używać tych produktów, czy chce się je odsprzedawać i zarabiać, czy stworzyć własną strukturę CaliVita. Kiedy jest się Klubowiczem ma się zniżkę w wysokości 25%. Sprzedając produkty ma się dodatkowe dochody i zniżki, czyli za każdy sprzedany produkt można otrzymać marżę handlową w wysokości 33%, poza tym można otrzymywać rabaty lub wypłaty bonusowe w wysokości od 4% do 21% wartości netto zakupionych przez siebie produktów, co zależy od łącznej ich wartości w danym miesiącu. Już za złotówkę można otrzymać cenne prezenty. Kiedy zamówi się powyżej 500 zł wysyłka jest gratis. Można również zbudować własną strukturę, a z tego ma się o wiele więcej korzyści.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.

O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.