Conligus

Conligus
5 (100%) 1 vote

0
0
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Conligus został założony w połowie 2014 roku i jest to spółka, która ma siedzibę w EU na Malcie i działa według Europejskiego Prawa.

Firma oferuje luksusowe towary z 99% upustem za pomocą aukcji hybrydowych, gdzie jest możliwość pozyskiwania tych towarów, nie tracąc pieniędzy dzięki tzw. lojalnościowym kredytom. Oferuje oferty licytacyjne, ale trzeba za nie zapłacić wykupując odpowiedni pakiet.

Plan marketingowy

W planie marketingowym są dwie wersje dla osób rekrutowanych:
– „Pro Auctioneer” – kosztuje ona 250 euro,
– „Executive Auctioneer” – kosztuje 700 euro.
Później należy rekrutować następne osoby, które również mają dokonać wpłaty. Za każdą rekrutowaną przez siebie osobę członkowie Conligusa dostają pieniądze. Jeśli ta osoba wybierze tańszą opcję dostaje się 45 euro, a jeżeli droższą to 90 euro.
Binarny plan marketingowy zakłada premie za sprzedaż ofert licytacyjnych, a także bonusy ze względu na zajmowaną w strukturze pozycję, która zależy od tego, jaki rekrutowana osoba kupiła na początku pakiet.

Można licytować różne rzeczy i przedmioty.

Conligus to połączenie aukcji groszowych z marketingiem wielopoziomowym. Plan marketingowy firmy ma dziewięć prowizji.
Można uzyskać udziały z obrotu wszystkich pieniędzy, które przypłyną miesięcznie do Conligusa w aukcjach hybrydowych, 15% z nich jest do podziału dla wszystkich aktywnych partnerów firmy. Aby uzyskać udziały trzeba wykupić pakiet aktywacyjny:
– Basic = 1 udział,
– Pro = 5 udziałów,
– Executive = 20 udziałów.
Można uzyskać jeszcze więcej udziałów dzięki temu, że bezpośredni partnerzy kupują pakiety aktywacyjne. Im więcej bezpośrednich rejestracji partnerów tym więcej udziałów. Na przykład, jeżeli jest 20 bezpośrednich rejestracji, którzy wykupili pakiet „Pro” otrzymamy 100 udziałów. Co miesiąc otrzymuje się wypłatę udziałów. Jeśli się będzie miało udział, np. o wartości 4 euro to otrzyma się 400 euro.

Można również otrzymać prowizję Matching Bonus, która jest wypłacana z naszych zarejestrowanych linii, a to jest 10 % każdej wypłaty otrzymanej z cyklu. Matching Bonus otrzymuje się aż do pięciu linii głębokości.

Dostępne pakiety

Pakiety:
– Basic kosztuje 49 euro i jest w nim 1 udział z obrotu, 100 monet do aukcji, 1 centrum marketingowe, 1 generacja Matching Bonus, 50 CV i aktywacja na 30 dni;
– Pro kosztuje 249 euro i jest w nim 5 udziałów z obrotu, 300 monet do aukcji, 1 centrum marketingowe, 3 generacja Matching Bonus, 165 CV i aktywacja na 45 dni;
– Executive kosztuje 699 euro i jest w nim 20 udziałów z obrotu, 1400 monet do aukcji, 3 centrum marketingowe, 5 generacja Matching Bonus, 575 CV i aktywacja na 90 dni.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.

 O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.