DRB

DRB
3 (60%) 3 votes

4
5
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

DRB to Centrum Odszkodowań, jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością. To jedna z największych firm działających na rynku odszkodowań. Jej najważniejszym celem jest pomoc osobom poszkodowanym w wypadkach, których firma reprezentuje w kontaktach z ubezpieczycielami, którzy mają wypłacić im odszkodowanie. Zajmują się przeważnie wypadkami komunikacyjnymi, wypadkami przy pracy oraz wypadkami, które powstały w gospodarstwach rolnych.

Długoletnie doświadczenie i doskonała znajomość rynku pozwala im ocenić na jakie odszkodowanie może liczyć osoba poszkodowana. Metody, którymi się posługują w dochodzeniu roszczeń są skuteczne i pozwalają uzyskać odpowiednią kwotę odszkodowania. Firma cały czas rozrasta się i prowadzi działalność w Polsce, jak i poza granicami kraju.

W pracy wykorzystują swoją wiedzę i doświadczenie, które pozwala im uzyskać odpowiednie odszkodowanie.
DRB pomaga osobom poszkodowanym poprzez doradzanie im, a także poprzez dzielenie się specjalistyczną wiedzą. Każdemu klientowi udzielają pomocy, informują ich o tym, jakie mają prawa i na jakie odszkodowanie mogą liczyć. W swojej pracy kierują się empatią. Oprócz fachowej pomocy prawnej świadczą również pomoc medyczną podczas wybierania ośrodków rehabilitacyjnych.
Każde zgłoszenie jest dokładnie rozpatrywane i każda osoba poszkodowana może liczyć na pomoc.

DRB oferuje swoim klientom bezpłatne doradztwo, osoba poszkodowana płaci tylko wtedy, gdy firma zdobędzie dla niej odszkodowanie, nie ma żadnych kosztów w postępowaniu przedsądowym. Umowy są przejrzyste, a poza tym oferują pomoc w uzyskaniu refundacji leczenia.

Zakres działalności i świadczonych usług

DRB reprezentuje poszkodowanych w różnych wypadkach i prowadzą działalność na terenie całego kraju, jak i poza granicami Polski. Pomagają osobom, które uległy wypadkowi komunikacyjnemu nie ze swojej winy, straciły bliską osobę w wypadku komunikacyjnym, ale nie był on temu winien. Reprezentują osoby, które uległy wypadkowi w rolnictwie, także uległy wypadkowi przy pracy, za którą odpowiedzialność ponosi pracodawca. Zajmują się również osobami, które uległy wypadkowi podczas poślizgnięcia się na śliskiej nawierzchni, ale też tym, które w wypadku straciły lub zniszczyły mienie, czyli zostały uszkodzone pojazdy mechaniczne z ubezpieczenia OC i AC.

Firma reprezentuje poszkodowanego klienta w wyniku zbierania dokumentów, które będą potwierdzały negatywne następstwa zdarzenia. Dokonują oceny rozmiaru szkody, ale też zgłaszają szkodę w imieniu klienta. Poza tym uzyskują i składają Towarzystwom Ubezpieczeniowym wymagane dokumenty, kontrolują pracę i działania Towarzystw Ubezpieczeniowych, a także podejmują działania, które sprawią, że nie dojdzie do opóźnienia w wypłacie odszkodowania oraz prowadzą rozmowy z zakładami ubezpieczeń. Do tego firma prowadzi negocjacje z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oraz reprezentuje swojego klienta przed sądem.

Współpraca z firmą DRB

Centrum Odszkodowań DRB współpracuje z wieloma agentami na terenie całej Polski. Istnieje możliwość dołączenia do zespołu, który doradza, wspiera i pomaga osobom poszkodowanym w wypadkach.
Można rozpocząć współpracę z DRB w charakterze przedstawiciela firmy. Każdy nowy agent otrzymuje wsparcie merytoryczne, sprzedażowe oraz marketingowe. Poza tym organizowane są szkolenia i warsztaty, na których omawiane są, np. zagadnienia dotyczące odszkodowań, prawa cywilnego, a także dotyczące technik sprzedaży.
Współpracę może podjąć każda osoba, która chce świadczyć usługi związane z odszkodowaniami i nieść pomoc osobom poszkodowanym.

Obecnie poszukiwane są osoby na stanowisko Przedstawiciel/Menadżer na terenie całej Polski. Do obowiązków takiej osoby należy pozyskiwanie nowych klientów, a także obsługa klientów, którzy zostaną wskazani przez firmę. Potem będzie można również samemu poszukiwać współpracowników.
Aby rozpocząć pracę w DRB trzeba umieć dobrze zorganizować sobie własną pracę, a także mieć pozytywne nastawienie i chęci do nauki. Taka osoba musi być komunikatywna, musi potrafić współpracować, konieczna jest także chęć niesienia pomocy osobom, które zostały poszkodowane w różnorodnych wypadkach. Mile widziane jest doświadczenie na podobnym stanowisku.

Firma zapewnia elastyczny czas pracy, każdy może sam decydować o tym kiedy i ile chce pracować. Praca ta pozwala na zdobywanie nowych umiejętności oraz doświadczenia. Można także brać udział w różnych szkoleniach, które są organizowane przez firmę, a system prowizyjny zależy od wyników pracy.

DRB miało w 2010 roku  ponad 2 mln obrotu, a w 2013 roku 6,5 mln, co oznacza wzrost. Natomiast w 2014 roku miało 12,5 mln obrotu.


Opinie o firmie

Niesamowite możliwości w DRB

DRB
4
6
Rating opinii: 7.31 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Firma DRB daje ogromne możliwości, szczególnie dla osób które myślą menagersko i budują własną sieć sprzedaży!
Sam jeste obecnie na pozycji Menagera Zespołu z grupą w liczbie ponad 130 osób.
Dlaczego więc DRB a nie inny MLM?
Z wielu powodów, nie każdy omówię, ale jest kilka, które moim zdaniem wskazują wyższość rynku finansowego nad rynkiem produktowym – zwłaszcza jeśli chodzi o temat odszkodowań, czyli DRB.
1) Pieniądze a klient – NIKT od klientów nie wyciąga ani jednej złotówki, a więc w pierwszej kolejności agent DRB nie jest uważany za potencjalnego domokrążcę czy jakiegoś handlowca, który czeka tylko aby wyciągnąć to, co zostało w portfelu. Pieniądze w tej branży pojawiają się w portfelu osób poszkodowanych – a wizerunek pracownika tej branży wciąż tylko się buduje w oczach społeczeństwa. Gdyby Towarzystwa Ubezpieczeniowe działały fair – DRB jako kancelaria odszkodowawcza nie miałaby prawa bytu… Wniosek jest więc prosty – w produktowym MLM klient daje pieniądze za produkt – w DRB to MY dajemy klientowi pieniądze!
2) Nie obracamy produktem – nie musimy wciąż się zastanawiać, jak komuś „wcisnąć” produkt, gdzie to sprzedać i jak.
3) CZAS – w MLM produktowym potrzeba naprawdę tysięcy godzin, aby zrobić obrót np. 1 mln zł. W DRB spisanie sprawy o bardzo wysokim roszczeniu, zajmuje 2-3H z zachowaniem dobrej relacji z osobą poszkodowaną i dbaniem o najwyższą jakość obsługi tej osoby. Aktywny agent znajduje taką sprawę raz na pół roku. W tym biznesie nie potrzeba 20-30-40-50 tysięcy klientów i dystrybutorów, aby mieć milionowe obroty.
4) Prosty plan marketingowy. W DRB nie spada się z poziomu wraz z początkiem miesiąca. Raz osiągnięty poziom jest aktualny, a każda sprawa przybliża do wyższego poziomu – naliczanie spraw w Planie Marketingowym działa NARASTAJąCO.
5) Nasycenie rynku i rozpoznawalność marki – rynek jest nasycony dystrybutorami, a temat np. Firma kosmetyczna, w której pracowałem przed DRB jest szeroko znana w społeczeństwie. To co mnie przekonało do przejścia do DRB to m.in. łatwa rekrutacja. W firmie XX Group (mojej poprzedniej) na 10 spotkań 8 osób słyszało o XX i miała o tym negatywne zdanie. W DRB nie spotkałem się jeszcze z sytuacją, w której osoba rekrutowana powiedziała mi że zna temat odszkodowań!
6) Intratność biznesu – prowizja np. ze sprawy 50 tys. zł. gdzie poświęcasz zaledwie 1.5 H czasu na spisanie sprawy, jest KILKADZIESIąT razy wyższa niż przy tym samym czasie podczas sprzedaży suplementu czy kosmetyków.
7) Absolutna wolność w budowaniu struktur MLM. Nikt nie narzuca w DRB budowy struktur – nie musi to być ani matryca ani system binarny czy różnicowy z dużym ciśnieniem na 3 odnogi. Budujesz jak chcesz, gdzie chcesz i z kim chcesz, z każdej osoby otrzymujesz nadprowizję. Stąd budowa słoneczkowa jest najlepszym modelem biznesu w MLM. Możesz w ogóle nie budować MLM i zarabiać tylko ze spraw własnych.
9) Szczere znajomości i przyjaźnie, a przede wszystkim wspaniałe RELACJE. Czasem wdzięczność ludzi dobrze obsłużonych jest niespotykana, kiedy np. dzięki agentowi DRB ktoś wstaje z łóżka czy z wózka inwalidzkiego lub odrzuca kule i znów zaczyna normalnie funkcjonować. Wypracowane kontakty są niezwykle cenne, i owocują poleceniami na kolejnych klientów. Stajemy się więc osobami, które wręcz stanowią o czyimś życiu (dystrybutor kosmetyków nie stanowi żadnej wartości w niczyim życiu – to trzeba przyznać).
10) BRAK STARTERÓW – wejście do współpracy z firmą kosztuje 0 zł! Żadnych starterów i wydatków, żadnego wymaganego obrotu własnego!
11) Poważna UMOWA – umowa na zlecenie ze składkami ZUS! To nie jest żaden „klub”, umowa nie jest „dystrybutorska” itp. U nas masz ubezpieczenie i wszystkie składki!
12) ROZWÓJ osobisty – szkolimy się pod okiem certyfikowanych Trtenerów Rozwoju osobistego i Trenerów biznesu, dlatego mamy najskuteczniejszy system szkoleń!

DRB działa już 11 lat, a więc jesteśmy specjalistami w odszkodowaniach. Dowodzą tego przyznane nagrody i wyróżnienia:
– LIst Referencyjny Polskiej Izby Pogrzebowej
– PIDIPO
– Solidna Firma 2012, 2013, 2014 (Srebrny Certyfikat)
– PDP – ochrona danych osobowych
– Przedsiębiorstwo Fair Play 2015
– Firma roku 2014 – godło LIderów Przedsiębiorczości
– Firma roku 2015 – Medal Polskiej Przedsiębiorczości
– Gepard Biznesu 2014
– Certyfikat Wiarygodna Firma
– Lider Rynku 2015 – najlepsza w Polsce Firma w zakresie dochodzenia roszczeń z tytułu odszkodowania.
Ja współpracuję z najlepszą firmą – dołącz do mnie i Ty!

E-mail
[email protected]
Adres strony
www.pracawdrb.eu
Telefon
791238919
+ Dodaj swój komentarz do tej opiniiO Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.