DSA Investment S.A.

DSA Investment S.A.
3.6 (71.43%) 7 votes

5
1
Rating: 4.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Spółka istnieje na polskim rynku od 1999 roku. W jej zarządzie są Kamil Krążek, Andrzej Makowski, Magdalena Opałko, Sławomir Małecki.

Od samego początku jednym z jej najważniejszych filarów działalności były zabezpieczenia finansowej przyszłości klientów. DSA oferuje swoim klientom produkty, które mają charakter długoterminowych inwestycji, które stanowią zabezpieczenie finansowej przyszłości swoich klientów i ich rodzin. Poza tym zajmują się doradztwem finansowym, a także działaniami edukacyjnymi oraz informacyjnymi. Genezą ich działalności jest także konieczność dodatkowego oszczędzania z myślą o przyszłej emeryturze oraz osiągnięciu swoich celów.

Bezpieczeństwo możliwe jest dzięki długoterminowej strategii inwestycyjnej. Jeśli chodzi o tą firmę to ta strategia polega na doborze odpowiednich aktywów do portfela inwestycyjnego, ale także polega na bieżącej weryfikacji wartości i perspektyw tych aktywów. Budowane przez spółkę portfele inwestycyjne mają wysoką odporność na ryzyko rynkowe, a także czynniki zewnętrzne, np. kryzys ekonomiczny.

Dla klientów prowadzone są szkolenia i kursy z zakresu problematyki inwestowania oraz analizy rynków.

Spółka zdobyła złoty Laur Konsumenta 2010, dwukrotnie zdobyła nagrodę Gazele Biznesu, a także tytuł Solidna Firma.

 


Opinie o firmie

Bardzo dobra firma

DSA Investment S.A.
1
10
Rating opinii: -4.43 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Świetna firma. Pracuję tutaj od 2 lat i jestem bardzo zadowolona. Przez ten okres nauczyłam się bardzo wiele. To dzięki nieustannym szkoleniom organizowanym przez firmę. Stworzyłam też spory portfel klientów, dzięki któremu teraz mam całkiem przyzwoitą prowizję. Polecam tą pracę ludziom otwartym na nowe znajomości i takim, którzy łatwo nawiązują kontakty. Dryg sprzedażowy jest również mile widziany.

+ Dodaj swój komentarz do tej opiniiO Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.