EQology

EQology
4.8 (95%) 4 votes

8
8
Rating: 1.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Innowacyjne produkty

Firma EQology dzięki naturalnym zasobom i postępowej technologii wprowadziła innowacyjne produkty, które również trafią do Polski.

EQology działa na skandynawskim rynku. W swojej ofercie ma naturalne suplementy diety i naturalne kosmetyki. Firma ta funkcjonuje już od 20 lat, a jej rozwój pozwolił na przekształcenia i w związku z tym w sierpniu 2010 roku powstała EQOLOGY ASA. Jest to spółka akcyjna, która zarządza dwiema spółkami: EQOLOGY AS oraz eShop Holding AS.

Siedziba główna firmy znajduje się w norweskim Høvik.

W listopadzie 2014 roku stanowisko CEO EQOLOGY objął dotychczasowy Executive Vice President, Børre Gjersvik.

Wspiera zdrowie

EQology wspiera zdrowy tryb życia i promuje swoje naturalne produkty. W sprzedaży dostępne są suplementy diety, nutrikosmetyki i kosmetyki do pielęgnacji skóry. Wpływają one na poprawę witalności, wygląd i kondycję skóry. Poprawiają samopoczucie, przyczyniają się do oczyszczania organizmu. Produkty te działają skutecznie na nasz organizm od zewnątrz dzięki kosmetykom, a także od wewnątrz poprzez suplementy diety.

Najnowszy produkt

Jednym z najnowszych produktów EQology jest EQ Pure Artic Oil. Jest to płyn, który zawiera wysoką dawkę kwasów tłuszczowych omega-3. Poza tym firma oferuje testy, które sprawdzają poziom kwasów omega-3 oraz proporcje kwasów omega-3 i omega-6 w organizmie. Poza tym w ofercie dostępny jest również zamiennik posiłków: EQ Shake.

Bonusy

W EQolog wszystko zależy od nas samych. Prowizje nalicza się w oparciu o zakres przychodów i rozwoju organizacyjnego w EQology. W zależności od naszego zaangażowania można przejść na wyższy poziom zarobkowy. Firma dba o swoich Brand Partnerów w oparciu o 9 różnych bonusów. Raz na kwartał klient otrzymuje czasopismo „EQ Magazine”. Co roku organizowany jest Life Style Tour do nowych miejsc.


Opinie o firmie

Zapraszamy

EQology
16
16
Rating opinii: 7.36 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Witamy, jesteśmy jedni z założycieli na Polskę MLM Eqology dzięki Naszym znajomym, zapraszamy do Współpracy w MLM w którym naprawdę są godne zarobki i świetna atmosfera która zapewaniamy 🙂 skontaktuj sie z Nami a będziecie rowniez jedni z Pierwszych ! Zapraszamy ! I ty możesz zostać prawdziwym Liderem, a my jesteśmy po to by Pomoc Tobie ! Nie ma nas jeszcze w Wszystkich miastach w PL to od nas zależy i rowniez od Ciebie jak szybko będzie o Nas głośno ! Bądź sam dla siebie szefem nie daj decydować komuś innemu o swoich losie o swoich zarobkach. Zapraszamy do współpracy ! LIDERZY EQOLOGY ESTERA I KAMIL 🙂

E-mail
[email protected]
Adres strony
www.facebook.com/EQOLOGYy
Telefon
795315400
+ Dodaj swój komentarz do tej opinii

Jestem na TAK

EQology
9
15
Rating opinii: 0.13 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Moim zdaniem jest to najlepszy mlm w Polsce! Genialne produkty! Wszytsko zdrowe i jak sama nazwa mowi ekologiczne! Partnerzy nie naciągają klienta tylko są szczerzy i otwarci. Sama jestem klientka i polecam jak najbardziej produkty z tej firmy!! Olej omega 3 jest najlepszym produktem z jakim kiedykolwiek miałam styczność, a przerabiałam wiele „rybich lekarstw” 🙂 polecam brand partnerów Estera i Kamil, miła i konkretna obsługa na najwyższym poziomie! Wiec czego chcieć wiecej!!!:)

Adres strony
www.facebook.com/EQOLOGYy
Telefon
664432201
Jeden komentarz:
  • Jak w Polsce dopiero niedawno na rynku i jest dopiero jeden produkt, a po IPD wynka ze ten komentarz dali brand partnerzy sami żeby się reklamować dobre:) widzieliśmy w zeszłym miesiącu prezentacje i wcale nie są tacy dobrzy ale wiecie reklama marketing o to w tym chodzi i przede wszystkim pieniądze. Czytaj dalej »
  • + Dodaj swój komentarz do tej opinii    O Autorze

    Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

    Dodaj opinię

    Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.