Ergo Pro Sp. z o.o.

Ergo Pro Sp. z o.o.

6
6
Rating: 1.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Ergo Pro to grupa, która należy do czołowych firm ubezpieczeniowych w Europie. Ma 40 milionów klientów. W Polsce Ergo Pro tworzy kilkanaście spółek. Działa w ponad 30 krajach na całym świecie, a szczególnie na rynkach Europy i Azji. W Europie są liderem w zakresie ubezpieczeń zdrowotnych oraz ochrony prawnej.

Ergo Pro to międzynarodowa sieć dystrybucyjna Grupy Ergo. W Polsce oferta tej firmy obejmuje programy ubezpieczeniowo – oszczędnościowe, produkty posagowe, a także ubezpieczenia zdrowotne. Takim głównym produktem jest Eventus DUO. Jest to pierwszy w Polsce program, który łączy gwarancję świadczeń emerytalnych z inwestycją w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.

Kariera w Ergo Pro

Działalność w tej firmie przebiega według jednolitego dla wszystkich systemu kariery. Możliwa jest współpraca zawodowa, ale też w formie zajęcia dodatkowego. To właśnie dzięki własnemu zaangażowaniu współpracownicy firmy decydują o tym, kiedy osiągną kolejne pozycje na ścieżce kariery, a to również łączy się z osiąganiem coraz większych zarobków. Współpracownicy mają nieograniczone możliwości zarobków. Im większy jest nakład pracy i zaangażowanie w pracę, tym wyższe są zarobki. Nie ma górnej granicy. Można zarobić tyle, ile się potrzebuje.

W Ergo Pro można podnosić swoje kwalifikacje. Firma organizuje różne szkolenia oraz seminaria w Polsce i zagranicą. Omawiane są zagadnienia dotyczące rynku ubezpieczeń, technik sprzedaży, rekrutacji, kierowania zespołem, ale też coachingu i rozwoju osobowego managera. Wszystkie seminaria oraz warsztaty, które są proponowane w ramach głównego systemu szkoleniowego są nieodpłatne (za wyjątkiem Seminarium Podstawowego).

Jeżeli osiąga się dobre wyniki to dostaje się cykliczne awanse, premie i nagrody.

Produkty

Dostępne produkty Ergo Pro:
1) Eventus Duo – to program ubezpieczeniowo – oszczędnościowy. Jest to pierwszy w Polsce program, który łączy gwarancję świadczeń emerytalnych z inwestycją w ubezpieczeniowe fundusze kapitałowe.
2) Duo Protect – to indywidualny plan zabezpieczenia dochodów rodziny. Pomaga zabezpieczyć rodzinę na wypadek niezdolności do pracy albo śmierci wskutek wypadku lub choroby.
3) Eventus od Mamy i Taty – to indywidualne ubezpieczenie na życie i dożycie z udziałem w zysku. Ubezpieczenie to ma na celu zabezpieczyć finansowo dziecko na przyszłość.
4) Inventus – to program inwestycyjno – rentowy. Dzięki temu programowi można zabezpieczyć przyszłość swoją i swoich najbliższych.
5) IKZE – to program oszczędnościowo – emerytalny. IKZE, czyli Indywidualne Konto Zabezpieczenia Emerytalnego jest dla pełnoletnich klientów, którzy poprzez regularne wpłaty budują dodatkowy kapitał na emeryturę.
6) Bezpieczna Dekada Prestiż – to program ubezpieczeniowy na życie.

Ergo Pro w 2007 roku miało około 13 mln obrotu, a w 2013 roku 10,5 mln, co oznacza spadek. Natomiast w 2014 roku miało 11 mln obrotu.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.