FGXpress

FGXpress

1
1
Rating: 0.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma FGXpress została założona w 2004 roku, a jej siedziba znajduje się w Stanach Zjednoczonych, w stanie Utah. Związana jest z dziedziną zdrowia i urody. Jej założycielem jest Ron Williams. Jej biura znajdują się również w wielu innych krajach na świecie. Ma doskonałą pozycję na rynku network marketingu.

Randy Schroeder, który jest jednym z najlepszych networkerów na świecie zrezygnowała ze swojej poprzedniej firmy MonaVie (http://opinieomlm.pl/firma-mlm/monavie/) i dołączył do FGXpress.

Produkty

Dostępne produkty:
– PowerStrips to połączenie nowoczesnej technologii ze starożytnymi ziołami. Zapewnia energię na cały dzień. To środek medyczny, który po przyklejeniu na skórę zmniejsza ból, przynosi ulgę i poprawia ogólną kondycję skóry.
– SolarStrips to preparat, który związany jest z odżywianiem. To niewielki listek, który mieści się cały na języku i na nim się rozpuszcza. Odświeża oddech. W jego skład wchodzi 37,5 miligrama fitoplanktonu morskiego ALPHA 3 CMP™.
– BeautyStrips System – to dwuczęściowy system, na który składa się Serum BeautyStrips, a jego zadaniem jest m.in. ochrona przed wolnymi rodnikami, ochrona skóry przed szkodliwym UV, ochrona przed utratą nawilżenia, a także jest Maseczka BeautyStrips, a jej głównym składnikiem jest wodorost Kelp. Jest on bogaty w składniki odżywcze, które nadają skórze gładkości, witalności, a także odpowiedniego nawilżenia.

Jakie działanie ma PowerStrips?

Plastry PowerStrips mają działanie przeciwbólowe (ból głowy, pleców, kolan, stawów, ramion i szyi), wpływają na poprawę koncentracji i procesów myślenia, wpływają na poprawę kondycji i wydajność, wpływają na poprawę procesów immunologicznych, działają na bezsenność, zaburzenia odżywiania, a także na zaburzenia w ciąży. Poza tym spowalniają procesy starzenia oraz menopauzy i zwiększają energię, poprawiają nastrój oraz sprawiają, że człowiek szybciej uwalnia się od stresu.

Główne składniki plastrów PowerStrips

Do głównych składników tych plastrów należą:
– koreański czerwony żeń – szeń, który m.in. wpływa na poprawę pamięci, stymuluje funkcje immunologiczne, poprawia pracę nerek, zwiększa odporność na stres, a także posiada właściwości antyoksydacyjne;
– fitoplankton morski dostarcza skórze minerały i mikroelementy, które wspomagają procesy odnowy komórkowej, a także nawilżenie;
– srebro, które ma działanie antybakteryjne i antywirusowe, poza tym pomaga w walce z infekcjami bakteryjnymi i przeziębieniem, ale wpływa też na schorzenia układu oddechowego, nerwowego, a także narządów ruchu.

Plan marketingowy

Najpierw osiąga się Fast Start Bonus, czyli jest to premia za szybki start. Przez pierwsze cztery tygodnie otrzymuje się 25% z obrotu punktowego osób, które zostały bezpośrednio zasponsorowane przez nas.

Następnie osiąga się X-tribe Bonus, czyli jest to premia za pomoc ludziom w duplikacji. Taki bonus wypłacany jest raz na cztery tygodnie, ponieważ raz na cztery tygodnie system sprawdza, czy pomogło się swoim osobom poleconym. Jeśli ma się takie osoby (cztery) i pomogło się im zarejestrować nowych użytkowników i jeżeli cała grupa osiągnęła 1000 punktów obrotu QV to otrzymuje się dodatkowe 100 – 200$.

Team Bonus, jest to premia zespołowa. Jeśli ma się aktywności na 50 QV to otrzymuje się 8% obrotu swojej mniejszej organizacji, a jeżeli aktywność wynosi na 100 QV to jest to 12%. Taka maksymalna tygodniówka wynosi 20 000$.

Matching Bonus to premia za pomoc innym osobom. System szuka w linii sponsorowania osoby, które mają minimum rangę Star – 1. wypłata jest do czterech generacji, 50% otrzymuje się za obrót pierwszej osoby, a dalej 25%, 15% i 10%. Jeżeli jest się liderem to można otrzymywać premię za pomoc w kreowaniu nowych liderów, a jeżeli nie jest się liderem to można wprowadzać liderów i otrzymywać dodatkową premię za ich pracę.

Rank Advancement Bonus to premia za awans w rangach. Od rangi Star – 3 otrzymuje się premię 500$, aż do rangi ALL-STAR ma się 25000$. Razem można uzyskać 43000$.

 


Opinie o firmie

Wyjątkowy model!

FGXpress
0
0
Rating opinii: 3.49 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Firma kryje w sobie nieopisany tutaj potencjał. Wielu ludzi przenosi się z firmy do firmy gdy zmieniają się trendy, gdy produkt przestaje być „fajny” i zaczyna stawać się zwykły. Tutaj „produktem” jest model dystrybucji/koperta w której na podstawie badań rynkowych zawsze są najlepsze produkty wysokiej jakości, które są też w modzie i są „sexy”! Dlatego dystrybutorzy mogą liczyć na większą stabilność biznesu. Jak sama firma mówi „Jesteśmy Forever Green- u nas zawsze jest sezon”! Witajcie w domu! 🙂

E-mail
[email protected]
Adres strony
www.fgxpress.pl
Telefon
790530902
+ Dodaj swój komentarz do tej opiniiO Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.