FireFlies

FireFlies

1
1
Rating: 0.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Każdy lubi podróżować, a szczególnie, gdy można tanio podróżować po całym świecie. Najczęściej ofert szuka się w biurach podróży, lecz coraz więcej osób zagląda również na porównywarkę.

Firma FireFlies pozwala łączyć podróże z budowaniem własnego biznesu. Jest to network marketingowa marka, która została założona przez szwajcarską firmę Swiss Haley. Działa na rynku od 15 lat i oferuje różnego rodzaju usługi, natomiast od 3 lat posiada FireFlies. Skupia ona osoby, które korzystają z tzw. sektora podróżniczego, a więc loty samolotem, noclegi w hotelach oraz wycieczki. Dzięki FireFlies można zwiedzać cały świat, a jednocześnie na tym zarabiać.

Współpraca

Chcąc współpracować z tą firmą jest kilka możliwości rejestracji:
– pierwsza propozycja jest całkowicie bezpłatna i można tylko korzystać z portalu firmy;
– w drugim modelu jest się tylko klientem firmy i trzeba zapłacić na początku 295 dolarów; jednak nie można tu mieć swoich struktur sprzedażowych oraz zarabiać na ich prowizji;
– trzecia opcja to wejście za 524 dolary, jest to opłata roczna, i można budować swoje struktury, a także korzystać z usług hotelowych z rabatem 4,1% w porównaniu do możliwości drugiej;
– czwarta możliwość to opłata 1570 dolarów, opłata co 5 lat, i można budować swoje struktury, a także korzystać z usług hotelowych z rabatem 8,3% w porównaniu do drugiej opcji;
– do firmy można również przystąpić wpłacając 3663 dolary. Jest to opłata na 99 lat i istniej możliwość dziedziczenia biznesu. Z usług hotelowych korzysta się z 12,4% rabatem w porównaniu do opcji drugiej.
Dodatkowo na każdym poziomie można dostać, w zależności od wybranego sposobu rejestracji, vouchery, które uprawniają nas do realizacji wycieczek.

Plan marketingowy

Plan marketingowy oparty jest na matrycy. Poza tym osoby, które są najbardziej dynamicznymi dystrybutorami otrzymują wartościowe nagrody. Może to być nowy samochód.

 


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.