Flavon

Flavon
4 (80%) 3 votes

1
0
Rating: 1 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Celem firmy Flavon jest udostępnienie milionom ludzi sposobu na zdrowsze i lepsze życie. Klub Flavon max rozwija się dynamicznie i w ciągu dwóch lat stał się wiodącą firmą MLM na węgierskim rynku.

Firma ta sprzedaje unikalne produkty, które dostępne są tylko w Klubie Flavon max. Poza tym mają prosty i przejrzysty plan prowizji.

Właścicielami firmy są László Gaál i Johanna Sziklás.

Produkty Flavon max dostępne są na rynku od 2004 roku. Od tamtej pory do ponad czterdziestu krajów świata trafiło ponad milion słoiczków Flavon. Każdy z pięciu produktów rodziny Flavon przygotowywany jest na bazie naturalnych składników, czyli owoców i warzyw o ciemnych skórkach z dużą zawartością antyoksydantów.

Klub Flavon max

Klub Flavon max umożliwia swoim członkom dynamiczny awans. Oferta adresowana jest do wszystkich osób, którzy chcą poprawić swoją sytuację. System prowizji jest bardzo prosty. Zostały w nim zminimalizowane wymagania i zmaksymalizowane zyski. Członkowie Klubu nie muszą gromadzić zapasów towarów, ponieważ firma zapewnia odpowiednią ilość produktów, które są wysokiej jakości, a poza tym możliwy jest ciągły rozwój sieci. Sposoby rozbudowywania sieci:
– rozprowadzanie produktów Flavon max;
– rozszerzanie sieci z możliwością podwojenia przychodu dzięki zaangażowaniu w działalność, a także motywującą funkcję osiągniętych dochodów.

Produkty

W sprzedaży dostępne są następujące produkty:
– Flavon Green,
– Flavon max,
– Flavon Kids,
– Flavon Max+,
– Flavon Active,
– Flavon Protect,
– Flavon Green+ .
Produkty te sprzedawane są w kartonach.

W Flavon max Klub są dwa systemy budowania sieci. Pierwsza sieć budowana jest systemem, a druga to budowanie struktur Flavon GPS. Oba te systemy działają równolegle uzupełniając się.

Budowa sieci – system tradycyjny
System prowizyjny jest w pełni wypłacalny I jest łatwy do wyliczenia. W Klubie Flavon max według planu kompensacyjnego Klubowiczom zwracane jest 65% ceny bazowej produktu (500 zł).

W momencie rozpoczęcia biznesu Klubowicze mają prawo do uzyskania 60% zwrotu podstawowego.

Budowa sieci – Flavon GPSFlavon GPS to narzędzie, które służy do budowania sieci, jest to system ramowy, pozwalający na łatwe I szybkie tworzenie kolejnych połączeń sieciowych.

System ten jest wyjątkowy, ponieważ już przy zaproszeniu dwóch osób możliwe jest zbudowanie kilkusetosobowej sieci.

Na początku system tworzy strukturę GPS, która składa się z sześciu kręgów, a na nich znajduje się 126 osób., czyli do pierwszego kręgu zostają przyporządkowane 2 osoby, do drugiego 4 I dalej 8, 16, 32, a do szóstego 64. nowi zarejestrowani Klubowicze, zaczynając od drugiego kręgu zostają umieszczeni pod naszymi współpracownikami. Aby otworzyć następną strukturę trzeba posiadać 126 zarejestrowanych klubowiczów w pierwszej strukturze GPS, a także osobiste zasponsorowanie 6 osób w systemie GPS, niezależnie od poziomu.

Rodzaje dochodów – rodzaje prowizji podstawowej

Prowizję podstawową można uzyskać z trzech źródeł:
– Obrót Osobisty,
– Szybki Start,
– Premia Poziomowa.

Rodzaje dochodów – bonusy liderskie

Liderzy, którzy biorą aktywny udział w budowie sieci nagradzani są pięcioprocentowym bonusem dyferencyjnym. Rangi liderskie w Klubie Flavon max:
1) Team Leader,
2) Team Leader Plus,
3) Elite,
4) Elite Plus,
5) Diamond Elite,
6) Diamond Elite Plus,
7) Prezydent:
– Prezydent Rubin,
– Prezydent Szmaragd,
– Prezydent Szafir,
– Prezydent Platyna.
Flavon Group w 2008 roku miała 12 mln obrotu, a 18,5 mln w 2013 roku, co stanowi znaczny wzrost. Natomiast w 2014 roku miała 14,5 mln obrotu.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.