FutureNet

FutureNet
3.8 (75%) 72 votes

42
86
Rating: -26.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

 

FutureNet jest firmą i portalem społecznościowym, firma i portla ruszyły ruszyła pod koniec 2014 roku. Działa podobnie jak inne portale społecznościowe, takie jak np. Facebook, gdyż można na nim udostępniać m.in. filmy, zdjęcia, aplikację, muzykę, gry oraz dokumenty. Poza tym można tutaj również zarabiać poprzez swoją aktywność. W związku z tym pieniądze można otrzymać za publikowanie, udostępnianie, lajkowanie czy komentowanie postów.

To, ile pieniędzy można zarobić, będzie zależało od przychodów firmy. Firma ta aż 90% swoich zysków dzieli z partnerami.

Z FutureNet można zarabiać nie tylko na udostępnianiu dokumentów i aktywności, ale również na polecaniu nowych użytkowników, którzy mogą  się zapisać do portalu ze swojego linku partnerskiego. Aby można tak było zarabiać, trzeba być płatnym użytkownikiem, a to wiąże się z wykupieniem pakietu. Taki najniższy pakiet kosztuje 10$ i jest to jednorazowy koszt, który trzeba ponieść.

Spis treści

Zarabianie na 8 sposobów

Dzięki planowi marketingowemu z FutureNet można zarabiać na osiem sposobów:

 • Social Media Bonus – wynagrodzenie tutaj dostaje się za swoją aktywność. Można robić to samo, co na Facebooku, ale ma się za to płacone;
 • Multimedia Bonus – można się dzielić swoimi plikami, a także je sprzedawać. Dana osoba otrzymuje 50% ze sprzedaży danego pliku, a pozostałe 50% jest dzielone: 10% to prowizja dla FutreNet, a 40% trafia do planu marketingowego. Aby móc sprzedawać, trzeba mieć konto premium;
 • Sales Bonus – jest to prowizja od sprzedaży produktów, które ma w swojej ofercie FutureNet, a jest to, np. Blog, Cloud. Prowizja wynosi 30%;
 • Advertising Sales Bonus – zarabia się nie tylko na sprzedaży produktów, ale również na sprzedaży miejsc reklamowych. Za każdą taką sprzedaż dostaje się prowizję 20%;
 • Friends Bonus – to oznacza, że dostaje się dodatkowe wynagrodzenie za uzupełnianie matryc.
 • Matching Bonus – motywuje osoby do zapraszania nowych znajomych. Premia jest tutaj naliczana w oparciu o dochody z naszych bezpośrednich poleconych z Friends Bonus. Wysokość Matching Bonus zależy od tego, jaki się ma pakiet;
 • Leader Bonus – to bonus dla najbardziej aktywnych osób. Tutaj można dostać odpowiedni procent z dochodu od całej naszej struktury, a wysokość takiego bonusu zależy od posiadanej kwalifikacji.

Plan kariery

W FutureNet nie tylko zarabia się pieniądze, ale również można dostawać nagrody. Jeśli dana osoba chce odebrać nagrodę, to pod uwagę jest brana punktacja, która powstaje w wyniku całkowitego obrotu Naszego, jak i całej Naszej struktury. Można dostać następujące punkty:

 • za obrót ze sprzedaży produktów – 1$ = 2 punkty,
 • za obrót ze sprzedaży pakietów startowych upgradów oraz kwalifikacji miesięcznej – 1$ = 1 punkt,
 • za obrót powstały w wyniku sprzedaży w matrycy Power Matrix – 1$ = 0,5 punktu.

 

Każdy może otrzymać następujące nagrody:

 • smartphone lub laptop – aby dostać smartphone, trzeba posiadać 5 osobiście zaproszonych partnerów oraz „zapłacić” za niego 20000 punktów. Zaproszeni partnerzy muszą być aktywni. Aby otrzymać laptop, trzeba mieć 7 aktywnych partnerów osobiście zaproszonych (w tym 3 zakwalifikowanych do nagrody smartphone) oraz kolejne 50000 punktów na swoim koncie;
 • wycieczka – aby dostać wycieczkę, trzeba posiadać 10 osobiście zaproszonych partnerów na pakietach biznesowych, a w tym 3 zakwalifikowanych do nagrody w postaci telefonu lub laptopa oraz 150000 punktów;
 • program auto – w ofercie są 4 auta:
 1. Audi A3 – aby je dostać, trzeba mieć: 200 000 punktów; 1000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole; 15 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do wycieczki;
 2. Audi A4 – aby je dostać, trzeba mieć: 1 500 000 punktów; 20 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do wycieczki; 2 000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole;
 3. Audi A6 – aby je dostać, trzeba mieć: 1 800 000 punktów; 30 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do wycieczki; 3 000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole;
 4. Porsche Panamera – nagroda główna – aby je dostać, trzeba mieć: 3 500 000 punktów; 30 aktywnych partnerów osobistych w tym minimum 3 zakwalifikowanych do programu samochodowego; 5 000 partnerów na pakietach biznesowych w zespole.

FutureAdPro

W 2016 roku powstał program revenue share FutureAdPro. Jest to program dla osób, które chcą zarabiać bezpiecznie na globalnym rynku reklam. FutureAdPro jest pierwszym programem RevShare, który opiera się o platformę społecznościwową FutureNet.

 

Struktura, którą osoby mają w FutureNet, zostanie przeniesiona 1:1 do nowego programu FutureAdPro. Dzięki temu będzie można rejestrować nowe osoby już bezpośrednio z linków partnerskich, które znajdują się na panelu FutureAdPro.

W związku z tym osoba, która kupi pakiet reklam (1 AdPack za 50$) i będzie oglądała 10 reklam dziennie, będzie mogła zarobić na rynku reklam 1% każdego dnia aż do 120% wartości paczki (60$).


Opinie o firmie

Futurenet

FutureNet
70
63
Rating opinii: 23.87 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

To typowa piramida naciagaczy. Firma opiera się tylko na wpatach pozyskiwanych od kolenych ofiar które kusi fikcyjnymi zarobkami, niby-produkty oferowane przez nia nie nadaja sie do niczego poza naciąganiem kolejnych osób. Ofiary zgłaszają ten portal do prokratury. Oferowane produkty nie nadaja sie do niczego (komercyjny video mail przestal działac) a firma przestała odpowiadac na maile po żadaniu zwrotu pieniędzy w ramach gwarancji.

18 komentarzy
 • Krzyczysz płaczesz a nie podajesz żadnych konkretów:) Typowa piramida naciągaczy...tego komentować nie będę bo to zbyt tanie. ,,niby-produkty oferowane przez nia nie nadaja sie do niczego poza naciąganiem kolejnych osób'' - Dostałaś świetne narzędzia wspomagające marketing po za tym zapomniałaś o chmurze która do marketingu nie jest... Czytaj dalej »
 • Realnie zarabiam i wypłacam 🙂 nic dodać nic ująć ale widać że konkurencja ma ból dupy 🙂 owszem trzeba wpłacić coś by zacząć ale to jednorazowa opłata, polecili mi to kumple na studiach i tak do dziś opłacam czesne z futurenet ad pro Czytaj dalej »
 • oo doprawdy Paweł? to pokaz dowody cwaniaczku. To chyba raczej wy jestescie z futurenet bo wali od was fanatyzmem. Piramida naciagaczy ofc... Ja nawet nie musze na to wchodzic, widze po waszych parszywych ryjach zachlannych na kase, ze to zwykly bubel. a jak przeczytalem jak to dziala to mam zmarnowane 10min zycia. Pozdrawiam... Czytaj dalej »
  • Mam to samo koleżanko. FAP zapowiadał się na platformę, która potrwa kilka dobrych lat. Z tym że najlepiej wchodzić w tego typu revszery na samym początku działalności. Da to wtedy pewny stały zarobek przez dobre 1,5 roku. Bo tyle zazwyczaj żyją tego typu platformy. Mówią że FAP jest finansowany z zewnątrz czyli inwestorzy, ale to... Czytaj dalej »
   • Ta odpowiedz do siwego- jest juz niemal koniec roku a p;latforma dalej dziala- wprowadza i wypuszcza swoja krypto od stycznia. Kurcze, mozna zbaraniec z tego gadania ludzi. Czytaj dalej »
  • Ja osobiście zainwestowałbym na twoim miejscu, gdyż sam jestem użytkownikiem FutureNet jak i FutureAdPro i szczerze na początku też podchodziłem do tego sceptycznie ale jak się okazało i w pełni z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że zrobiłem bardzo dobrze że w to wszedłem. Dzięki temu, oprócz że dodatkowo zacząłem zarabiać na... Czytaj dalej »
 • Kurde... Jak widzę, że ktoś uznaje 10 minut poświęcone na poszerzanie swojej wiedzy za zmarnowane automatycznie mi człowieka żal :(. Żal za tak ograniczony móżdżek który sam siebie ogranicza i zagania jak nieposłuszne cielątko w kącik obory... Czytaj dalej »
 • Ogólnie rzecz ujmując śmieszy mnie co tu jest napisane 🙂 Dla mnie sprawa jest prosta! Zarejestrujcie się na FutureNet, od razu będziecie mieli konto na FutureAdPro i sami sprawdźcie że to działa i nie słuchajcie opini osób które nie mają na ten temat zielonego pojęcia. Sama dzięki nim zdążyłam zarobić już ładny pieniądz, który... Czytaj dalej »
 • Globalny portal społecznościowy z możliwosciami ,też jestem użytkownikiem i podzielam co pisze Mateusz i Paweł oraz Kamila. Myślę że należy się zarejestrować do FN ,poczytać regulamin ,posłuchać co mówią założyciele i decydować samemu. pozdrawiam Czytaj dalej »
 • Negowanie Platformy Społecznościowej FutureNet to typowa brednia nieudaczników, którzy mają problemy z kontaktem z ludźmi i nie znają podstawowych zasad na jakich działają globalne biznesy. Ludzie którzy twierdzą że to jakaś piramida itd. zalecam najpierw dowiedzieć się czym w ogóle jest piramida finansowa i porównać, chociaż wątpię... Czytaj dalej »
  • Może ty się ustawisz ale przez takie durne, krotkowzroczne i egoistyczne podejście w którymś momencie tysiące ludzi straci swoje oszczędności, ale co tu oczekiwać po pokoleniu lamusow obibokow i roszczeniowcow... Czytaj dalej »
 • Ja dopiero zacząłem działać w Futurenet, ale jestem zadowolony.Wykupiłem 3 matryce, które przynoszą mi minimalne zyski.Dopiero działam kilka dni.Zakupiłem również 3 paczki za 50$, które przynoszą mi 1% zysku dziennie z jednej paczki. Moim zdaniem na początku trzeba inwestować i reinwetować i działać, aby osiągnąć oczekiwane zyski, ... Czytaj dalej »
  • Witaj, Jedna paczka kosztuje 50$ wiec około 200 zł. Ja zawsze doradzam że najlepiej kupić 2 w tedy 3cia z prowizji za oglądanie będzie dużo szybciej Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Jednak dobre

  FutureNet
  3
  3
  Rating opinii: 3.69 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Kiedyś myślałem, że to ściema i po dwóch wpadkach z inwestycjami miałem już tego wszystkiego dość, jednak postanowiłem spróbować ten trzeci raz i patrząc się z perspektywy czasu, gdybym tego nie zrobił, to do dziś użerałbym się z myślą, czy aby na pewno dobrze zrobiłem. A tak mogę śmiało napisać, że było warto, dzięki czemu jestem tu, gdzie jestem i jest mi bardzo dobrze. Polecam FN każdemu z osobna 🙂

  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  POLECAM FIRMĘ FUTURENET

  FutureNet
  1
  3
  Rating opinii: 2.28 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  W firmie działam już od roku, jest to pewny biznes i zysk dla każdego, Jedynie co trzeba mieć to chęci do pracy, komputer lub smartfon który w zupełności wystarcza. Ja zaczynałem z 3 paczkami dziś mam już o wiele więcej i przynosi to stały dochód, którym mogę zaspokoić się kiedy tylko chce.

  Wypłaty następują bez żadnego problemu, w zależności od wybranego procesora płatniczego wypłata na konto lub prosto z bankomatu.

  Jeśli ktoś potrzebuje pomocy w temacie to chętnie pomogę zacząć i wytłumaczę wszystko od podstaw.

  E-mail
  [email protected]
  Adres strony
  http://renzooku.futurenet.club
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Znakomita

  FutureNet
  4
  9
  Rating opinii: -0.76 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Zacząłem zarabiać po 15 minutach od rejestracji. Ciągle rozwijającą się platforma. Możliwość zarabiania poprzez budowanie struktury oraz inwestycję w AdPacki. Duże wsparcie ze strony liderów, szkolenia, eventy, wkrótce wejście własnej kryptowaluty Futuro. Jestem po dużym wrażeniem. A zapowiadają że to dopiero początek. Polecam.

  E-mail
  [email protected]
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Dobry sposób na dodatkowy zarobek

  FutureNet
  6
  21
  Rating opinii: -7.47 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Można łatwo i przyjemnie dorobić kilkaset złotych miesięcznie do swojej zwykłej pensji traktując FutureNet jak rachunek oszczędnościowy. Oczywiście wymagany jest do tego wkład własny, ale firma wygląda na stabilną i planującą długotrwałe działanie.
  Piszę tu o FutureAdPro gdzie kupuje się AdPacki i ogląda reklamy robiąc kanapki, myjąc zęby albo robiąc kilka serii brzuszków 🙂 Z pozostałych opcji nie korzystałem.
  Namawianie innych osób do dołączenia nie jest koniecznie by zarabiać, ale prowizje z osób poleconych są spore.
  Jeśli szukasz sposobu na pasywne zarabianie przez internet pracując w domu to Futurenet jest dobrym pomysłem. Jak coś to można się tam zarejestrować używając mojego adresu strony 🙂

  Adres strony
  https://erbeleg.futurenet.club
  Jeden komentarz:
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  moja opinia

  FutureNet
  7
  25
  Rating opinii: -9.84 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  witam
  tak to jest rzeczywiście najprostszy sposób na pozyskanie dodatkowych środków. Ja zaczęłam działać w FutureNet dokładnie 11 kwietnia 2016. Jest to mój pierwszy revenue share. Do tej pory czyli 18.09.2016 wypłaciłam 9000 dolarów,/ które to wpłaciłam do nowego revenue shara/,oprócz tego mam portfel 650 paczek i 50 osób współpracujących , z tego 25 bardzo aktywnych. Wcześniej podchodziłam bardzo sceptycznie do programów internetowych/jaka głupia byłam!/,odpychały mnie opinie „ekspertów”, którzy uprawiali czarnowidztwo,ba niejednokrotnie jak się okazywało nigdy nawet nie spróbowali. Napiszę krótko WARTO PRÓBOWAĆ ! Pozdrawiam serdecznie i trzymam kciuki za odważnych.

  E-mail
  [email protected]
  Adres strony
  futureadpro.com/doria1
  Telefon
  696433814
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  strzal w dziesiatke

  FutureNet
  12
  49
  Rating opinii: -25.78 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Wspolpracuje dwa miesiace,jestem mega zadowolona.Oby biznes krecil sie latami to rzeczywiscie mozna bedzie robic tylko to.Pozyskuje ludzi do biznesu i budujemy fajny zespol,a pieniadze ktore zarabiam reinwestuje by zarobic jeszcze wiecej poniewaz mam dwa cele na ktore potrzebuje troche odlozyc.Jednym jest wyprowadzenie sie na Teneryfe za trzy lata i robienie tam tylko tego co robie teraz w FAP.Polecam ten biznes,daje wolnosc finansowa.

  E-mail
  [email protected]
  Telefon
  504789414
  Jeden komentarz:
 • Spokojnie, o to chodzi. Schematy ponziego na tym polegają. Po pierwsze to jest hazard, po drugie wszystkie revshare'y mają określoną żywotność. Większość ludzi (nie wliczając zarządu firmy i może kilku top liderów) działa w tym tak, że na początku wpłacą mała kwotę i widzą efekty i tak to sobie trwa. Ludzie się nakręcają i... Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.