Golden Drop

Golden Drop
5 (100%) 1 vote

2
2
Rating: 0.4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Jest to firma, która od wielu lat działa na rynku polskim i szybko rozwija się w branży marketingu wielopoziomowego.

Olej Golden Drop powstaje w Szwecji. Jego głównym składnikiem jest olej rzepakowy, który został wzbogacony dodatkiem oleju lnianego.

Jest on idealnym substytutem masła, ponieważ zachowuje jego aromat i smak, ale przede wszystkim jest zdrowszy. Można go wykorzystywać do smażenia, pieczenia, przygotowywania sosów i ciast.

W 93% olej ten składa się z nienasyconych kwasów tłuszczowych, a tylko w 7% z nasyconych kwasów tłuszczowych. Poza tym zawiera on dużą dawkę witaminy E, która jest odpowiedzialna m.in. za spowolnienie procesów starzenia się komórek krwi oraz mózgu.

Możliwości finansowe

Dla najlepszych sprzedawców Golden Drop został stworzony specjalny program motywacyjny. Nagrodą są samochody marki BMW.

Takim nowym programem motywacyjnym jest Trampolina Sukcesu Golden Drop. Ma on na celu ekspresowy rozwój członków klubu Golden Drop, którzy budują struktury. Program ten polega na tym, że dobrze rokujący dystrybutorzy mają dostęp do biało – czarnego Fiata 500L. Udział w tym programie pozwala na dalszy rozwój, a także na osiąganie przychodów i niezależności finansowej oraz następnych samochodów Golden Drop – Fiata 500, Bmw 1, X1 aż do korony Programu Motywacyjnego czyli luksusowej serii 7 BMW.

Aby przystąpić do tego programu, należy zbliżyć się w comiesięcznych wynikach do poziomu 500 butelek Golden Drop o pojemności 0,72 l, które są sprzedawane we własnej strukturze do 10 poziomu.

Plan marketingowy

Firma Golden Drop stosuje MLM matrycowy, a to oznacza zapłatę za Twoje polecenia. Matryca to system, w którym można zapisać do bezpośredniej grupy tylko 3 osoby. Plan ten opiera się na matrycy trójkowej, która jest tworzona do 10 generacji.

Są 3 odrębne stopnie współpracy:
– stopień pierwszy – „Dla siebie” – będąc członkiem Klubu Golden Drop można korzystać z produktów w sposób indywidualny po atrakcyjniejszych cenach;
– stopień drugi – „Dla polecających” – kupujemy olej za 47,25 zł i sprzedajemy go po cenie detalicznej za 59,09 zł, a więc zarabiamy 11,84 zł. Poza tym otrzymuje się premię od własnego obrotu w wysokości 3% netto od obrotu netto;
– stopień trzeci – „Dla przedsiębiorczych” – w tym programie najważniejszym zadaniem jest rekrutacja ludzi, z którymi chcemy pracować przy marce Golden Drop. Kiedy tworzymy własną strukturę, posiadamy zysk bezpośredni z własnej sprzedaży oraz zysk pośredni, który wypracowuje dla nas grupa tworząca strukturę pod Tobą. Dodatkowo raz w miesiącu przydzielane są „bonusy dla aktywnych”.


Opinie o firmie

podziękowania

Golden Drop
0
3
Rating opinii: 0.02 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Nie wiem czy powinnam tu dodawać opinię jako klient ale mam nadzieję, że tak 🙂 Biorę sumplement Golden Aronia, miałam problemy z cerą i dzięki temu sumplementowi pozbyłam się trądziku więc serdecznie polecam osobą, które męcza się z jakimkolwiek trądzikiem 🙂 Ja męczyłam się ponad 2 lata…Baaaaaardzo dziękuje!!!! 🙂

Telefon
661671771
2 komentarze
  • jakiś czas temu kupowałam olej Golden Drop w ubiegłym tygodniu chciałam skontaktować się z firma ale telefon nie odpowiada a strona pusta tylko napis... Przepraszamy, trwa przerwa techniczna nie wiem o się dzieje Czytaj dalej »
  • + Dodaj swój komentarz do tej opinii    O Autorze

    Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

    Dodaj opinię

    Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.