GotBackup

GotBackup

0
0
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Każdy z nas ma w swoim komputerze wiele zapisanych danych, zdjęcia, różnorodne pliki i foldery, lecz nie zawsze pamiętamy o tym, aby robić ich kopie zapasowe, które mogą okazać się przydatne w przypadku jakiejś awarii komputera, gdy nie będzie go już można uratować i będzie się nadawał tylko do wyrzucenia. Może na początku pamiętamy o robieniu kopii zapasowych i robimy je, ale później zapominamy o tym i te najważniejsze, najbardziej aktualne dane nie posiadają kopii zapasowej, która pozwoliłaby nam uniknąć wielu stresujących sytuacji. A gdy dojdzie do awarii już nigdy można nie odzyskać tych danych, zdjęć, plików czy folderów. Wszystko zostaje stracone.

Nowy MLM

Powstał nowy MLM, który pozwala się zabezpieczyć i mieć wszystko skopiowane na zewnętrznych nośnikach. GotBackup oferuje usługę przechowywania zaszyfrowanych danych w chmurze. Jest to produkt o powszechnym zasięgu. Odpowiedni dla osób, która mają laptopa, iPhona, Ipada albo inny smartfon, na którym przechowuje swoje zdjęcia czy ważne dokumenty, których nie chciałby utracić. GotBackup to aplikacja na komputery Windows i Mac. Pracuje w tle i dokonuje kopii bezpieczeństwa wybranych przez nas plików, które wysyła zaszyfrowanym połączeniem do chmury. Tam jest nieograniczona ilość miejsca, w którym można przechowywać zdjęcia, filmy, aplikacje oraz dokumenty. Tworzenie kopii zapasowych danych może okazać się przydatne gdyby, np. doszło do awarii komputera i utracilibyśmy wszystkie dane, które były dla nas cenne i w żaden sposób nie można byłoby ich odzyskać.

Nowość na rynku

GotBackup to nowy sposób ochrony danych. Program ten nie ma żadnych ograniczeń, jest całkowicie bezpieczny, prosty i łatwy w obsłudze. Może być dostępny dla każdej osoby, która posiada komputer. Zainstalowanie go pozwala na robienie kopii zapasowych, które mogą się nam kiedyś przydać. Takie kopie są bezpieczne na zewnętrznych nośnikach. W przypadku awarii można je odzyskać w każdej chwili, gdy będą potrzebne, a nasz komputer nie będzie się już nadawał do niczego.

Wiele osób zapomina o robieniu kopii zapasowych swoich danych, które zawiera ich komputer. Mając GotBackup raz wskazuje się interesujące nas foldery, a oprogramowanie raz na godzinę będzie sprawdzało, czy nie ma nowych danych do zarchiwizowania. Polega na wykonywaniu kopii bezpieczeństwa danych na nośnikach zewnętrznych. Backup stwarza możliwość odzyskania zabezpieczonych w ten sposób danych, które można stracić na urządzeniu źródłowym w różnorodnych sytuacjach.

Jakie ma cechy?

Cechy backupu:
– backup jest wykonywany automatyczne, czyli bez ingerencji użytkownika danego komputera. Dlatego człowiek nie musi pamiętać o wykonywaniu kopii zapasowych. Dane są regularnie archiwizowane, a to pozwala na posiadanie zawsze aktualnych kopii swoich danych. Tylko raz ustala się harmonogram backupu, potem wybiera się pliki, które chce się zabezpieczyć, a resztę wykonuje już program.
– zewnętrzna lokalizacja kopii bezpieczeństwa pozwala mieć pewność, że dane nigdy nie zostaną utracone w przypadku jakichś nieoczekiwanych zdarzeń.

Odmianą backupu jest backup online, który łączy w sobie te dwie powyższe cechy, czyli wysyła dane automatycznie na serwer zewnętrzny, a to umożliwia posiadanie zapasowych kopii w chmurze, czyli poza lokalizacją, w której znajduje się firma. Idealny backup będzie robił dla nas kopie automatycznie i zapisywał je na zewnętrznych nośnikach, dzięki temu nigdy nie utracimy swoich zdjęć, plików, dokumentów i danych.

Bezpieczeństwo

GotBackup jest w pełni bezpieczny, używa szyfrowania, które zabezpiecza dane. Kopie zapasowe danych, czyli backup są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla osób, które pracują na komputerze, ale również dla tych, które przechowują w nich swoje zdjęcia, aplikacje, różne prace, a także ważne dane i dokumenty.

Nowy MLM – GotBackup pozwala robić kopie zapasowe wszystkich dokumentów, które mamy zapisane w komputerze. Dane są przechowywane w chmurze, która ma wiele miejsca i są automatycznie zapisywane, a dzięki temu już nie musimy pamiętać, aby samemu robić kopie zapasowe. Nasze zdjęcia i dokumenty będą bezpieczne i nawet podczas powodzi, pożaru czy innej awarii komputera nie stracimy ich. W każdej dowolnej chwili mamy do nich dostęp.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.