Hello.Zakupy.pl

Hello.Zakupy.pl
4.5 (90.77%) 26 votes

19
13
Rating: 324.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

HelloZakupy.pl to codzienne zakupy on-line. Dzięki temu można kupować to, czego się potrzebuje, a można wybierać z tysięcy znanych produktów.

Zalety korzystania z HelloZakupy.pl

Kupuje się tutaj tylko to, co się używa każdego dnia i to, co jest nam najbardziej potrzebne. Dzięki wykorzystywaniu swoich premii partnerskich już w drugim miesiącu można kupować produkty niemal za darmo. Kolejną korzyścią jest gwarantowana 30% premia partnerska za każdą nowa rekomendację. Do tego mamy prosty system premiowy, dzięki któremu otrzymuje się nieograniczoną premię z wszystkich członków programu naszej sieci. Poza tym można w łatwy i partnerski sposób budować strukturę osób poleconych w systemie dwójkowym, czyli binarnym. Można również brać udział w podziale 9% całego obrotu platformy.Czy trzeba ponieść jakieś koszty?

Rejestracja w tym programie jest całkowicie bezpłatna. Poza tym nie trzeba kupować żadnych kart lojalnościowych, starterów, a nawet nie trzeba robić pierwszych zakupów za jakąś określoną cenę. Można kupować tylko to, co się potrzebuje, a aktywacji konta dokonuje się poprzez dowolny pierwszy zakup, który może wynieść nawet 1 grosz.

Jak działa program?

Głównym celem tej Platformy Partnerskiej jest udostępnianie klientom każdego dnia produktów codziennego użytku. Można tu znaleźć wszystko to, co kupuje się każdego dnia w sklepach i supermarketach.

Najważniejsze jest tutaj to, że program ten wyróżnia to, iż ponad 90% zysków ze sprzedanych produktów zwracane jest do puli programu partnerskiego w formie punktów PV. Następnie pula ta dzielona jest pomiędzy aktywnymi uczestnikami programu partnerskiego, a wszystko to jest zgodne z systemem premiowym.

W programie tym niczego nie musimy sprzedawać, aby móc zarobić. Poza tym nie musimy namawiać innych osób do kupowania drogich produktów, ale też, co ważne, nie ma tutaj minimalnego limitu zakupów. W ogóle nie płaci się za rejestrację i cały czas otrzymuje się prowizje partnerskie, jeżeli partnerzy z naszej sieci będą robić kolejne zakupy.

Na czym polega system binarny ?

Tworzenie sieci partnerskiej opiera się tutaj na systemie binarnym, czyli dwójkowym. W związku z tym bardzo ważną cechą jest tutaj to, że żaden z partnerów, który należy do naszej sieci nie może mieć bezpośrednio pod sobą poleconych więcej niż 2 osoby. Jednak to nie jest tak, że nie można rekomendować do programu kolejnych osób. Nowe osoby, które się zarejestrują do programu, po prostu zajmą kolejne wolne miejsce w sieci na głębszym poziomie naszej struktury. Dzięki temu tworzy się tylko dwie linie sponsorskie osób, które są polecane do programu.


Opinie o firmie

Hello Zakupy, przyjazny program partnerski

Hello.Zakupy.pl
9
4
Rating opinii: 9.95 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Uczestniczę w programie od jakiegoś czasu i dlatego mam już wyrobione zdanie. Przede wszystkim nie jest to program, który wyciąga od nas kasę. Praca polega na rekomendowaniu sklepu drogeryjnego i pozostaniu jego lojalnym klientem. Nie ma żadnych wymagań co do kwoty zakupów ani częstotliwości ich dokonywania. Rejestracja w programie jest bezpłatna. Program nie zawiera ryzyka, Sklep udostępnia artykuły codziennego użytku znanych na rynku firm (głównie rodzimych) po bardzo konkurencyjnych cenach. Warto dokonać rejestracji w programie aby kupować mądrze i na tym zarabiać.

Adres strony
http://utn.pl/HelloZakupy
+ Dodaj swój komentarz do tej opinii

Hello Zakupy dla każdego, co chce możliwości.

Hello.Zakupy.pl
7
6
Rating opinii: 7.55 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Ja ten program nazywam Prostym i Przyjaznym! Dlaczego? Jest to program praktycznie dla każdego, jak i dla każdej kieszeni. Program który daje możliwość generowania zysków na tym co i tak robimy na co dzień… Wystarczy minimum zaangażowania i już widać pierwsze wyniki. A jeśli ktoś chce mieć większe wyniki, to zwyczajnie bardziej się angażuje. Nic nie sprzedajemy, nic nie kupujemy na siłę i co ważne nie wyciągamy pieniędzy innym z kieszeni, wręcz przeciwnie dajemy innym możliwości by one tam się znalazły… Także wystarczy trochę zmienić nawyki, otrzymać więcej informacji, porównać do innych programów, a dostanie się odpowiedz jak można ten Program Partnerski odpowiednio wykorzystać by służył nam i innym każdego dnia. Ale oczywiście decyzja należy do każdego z osobna, by nic nie robić na siłę, gdyż każdy ma się z tym dobrze czuć. Krótko mówiąc jest to program dość mocno elastyczny, który praktycznie nic nie na rzuca. Hello Zakupy dla każdego, co chce możliwości.

+ Dodaj swój komentarz do tej opinii

Prosty i skuteczny projekt

Hello.Zakupy.pl
5
4
Rating opinii: 4.44 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

W porównaniu z konkurencyjnymi projektami, wyróżnia brak ograniczeń, brak kosztów oraz elastyczność programu.

Istotny jest brak jakichkolwiek opłat za rejestrację oraz za uczestnictwo i nie ma tu żadnych pakietów startowych czy abonamentów. To jest naprawdę unikatowe przedsięwzięcie!

Zapraszam do odwiedzania portalu

Adres strony
http://bit.ly/kupujzrabatem
+ Dodaj swój komentarz do tej opinii

HelloZakupy – Dawne Syntrade

Hello.Zakupy.pl
0
1
Rating opinii: 3.98 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Dawni załozyciele Syntrade tworzą już trzeci model biznesowy tym razem bazując na produktach ogólnie dostępnych w każdym sklepiku osiedlowym. Ani to program partnerski, ani to system mlm.

Uczestnik programu niby otrzymuje bodajże 30% od pierwszego zakupu osoby poleconej, ale nie wiadomo, czy od marży, czy od ceny detalicznej, (chyba musi być zakup za min60 zł), niby jest 15% do podziału z obrotu grupy, ale też nie wiadomo, czy 15% od cen dat., czy od zysku (jaki jest zysk, marża).

Uczestnik kupując produkty nie ma żadnego cash back-u, ewntualnie zarabia tylko z zakupów osób poleconych. Krótko i na temat – system nie prawa racji bytu przy tym układzie. Jeżeli panowie chcą robić taki program z takimi produktami, to tylko cash back ma sens i jakiś niewielki procent z osób poleconych.

A tak to firma praktycznie wykorzystuje tylko uczestników systemu do reklamy zwykłego sklepu, drogeri internetowej.

4 komentarze
 • Nie znając Hellozakupy nie powinno się wypowiadać bo pisząc że (chyba musi być zakup za min60 zł) to mija się z prawdą. W Hellozakupy robi się zakupy za dowolną kwotę i to jest prawda. Polecam Hellozakupy bo to prosty i przejrzysty system zarabiania Czytaj dalej »
  • Daj sobie na luz z tym programem, ot normalny sklep drogeryjny, klient w biedronce kupi takie produkty i dostanie punkty na karte biedronkową. Czytaj dalej »
 • Tak tylko w przypadku Biedronki zarobi właściciel Jerónimo Martins Alexandre Soares dos Santos: portugalczyk jeden z najbogatszych ,dzięki Polakom Czytaj dalej »
 • Oj byłam w tym programie jakis czas temu. Brakuje tutaj jakiegos solidnego syste,mu do polecania. Ludzi trochę miałam ale co z tego jak prawie nikt nie kupował. a jesli ludzie nie kupują to nie ma obrotu , proste jak drut . Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.