Herbalife

Herbalife
3.2 (64%) 5 votes

1
2
Rating: -0.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Herbalife – w zdrowym ciele, zdrowy duch

 

Czy odchudzanie może być zdrowe? Produkty Herbalife od ponad 30 lat są twierdzącą odpowiedzią na to pytanie. Dlaczego? Marka powstała w wyniku osobistej tragedii jej twórcy, który jako nastolatek był świadkiem niszczycielskiej siły złego odżywiania. Gdy w wieku 36 lat właśnie z tego powodu zmarła jego matka, nastoletni wówczas Mark Hughes postanowił, że znajdzie sposób na zdrowy tryb życia i odchudzania. Tak narodziła się firma Herbalife.

 

Magia Chin

 

Wizja Marka Hughesa zaprowadziła go pewnego dnia do Chin. To tutaj, w kraju, gdzie medycyna naturalna i ziołolecznictwo jest stosowane z powodzeniem od tysięcy lat, zrozumiał, że prawdziwe zdrowie tkwi w niezwykłych mocach roślin. Po powrocie do USA stworzył specjalny zespół złożony z lekarzy, naukowców i specjalistów ds. odżywiania. Wszyscy intensywnie pracowali nad stworzeniem oryginalnych, ale skutecznych produktów, które po raz pierwszy pojawiły się w sprzedaży w 1980 roku. Dzisiaj marka jest znana na całym świecie. Jest też jedną z największych firm networkowych. Firma z powodzeniem funkcjonuje w 85 krajach, a jej produkty są sprzedawane przez 3 miliony Niezależnych Dystrybutorów, których sukces zawodowy opiera się na ich własnych doświadczeniach z produktami. Firma ma swoją Radę Naukową oraz laboratorium badawcze w Centrum Odżywiania Człowieka przy prestiżowym Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles.

 

Dla zdrowia i urody

 

Wszystkie produkty Herbalife są oparte o naturalne składniki, których rolą jest pomoc w kontrolowaniu wagi, dodawaniu energii i odżywianiu organizmu ludzkiego. Najbardziej znane są koktajle energetyczne, które z powodzeniem zastępują jeden konkretny posiłek, dostarczając organizmowi wszelkie niezbędne składniki odżywcze oraz zdrowe przekąski i suplementy diety wspomagające pracę serca, układu trawiennego i pomagające zachować silne kości i zęby. Ale produkty to nie tylko sposób na zdrowe odżywianie i odchudzanie, to są także wysokiej klasy preparaty poprawiające kondycję skóry i włosów – kremy, peelingi, toniki, szampony, odżywki. Herbalife wprowadziła też do sprzedaży oryginalne perfumy – zapachy męskie i damskie.

Herbalife w 2007 roku miało około 23 mln obrotu, a w 2013 było to 31,5 mln, co stanowi duży wzrost. Natomiast w 2014 roku miało 37,5 mln obrotów.


Opinie o firmie

Ja tam nie wierze w herbalife

Herbalife
1
1
Rating opinii: 3.31 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Ja tam nie wierzę w Herbalife i te ich cudowne ziółka. Moim zdaniem to naciąganie ludzi na niesmaczne koktajle albo na pracę polegająca na wciskaniu ludziom drogich towarów Ktoś w ogóle się tym jeszcze zajmuje?

A herbalife w usa ma problemy bo jest podejrzane o bycie piramidą finansową, już się tam do nich amerykańskie służby dobierają. Zobaczymy czy to wszystko padnie czy się utrzyma. Ja tam się od tego trzymam z daleka.

Jeden komentarz:
 • Herbalive jest produkowane w USA, przed zakupem proszę o zażądanie od konsultanta pisemnego oświadczenia, czy ww. produkt jest wolny od GMO Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Piramida finansowa

  Herbalife
  0
  0
  Rating opinii: 2.9 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Herbalife bedzie musial zaplacic 200 mln dol. grzywny. Zostal uznany przez Federalna Komisje Handlu w USA za piramide finansowa. Poza tym musi zmienic swoje dzialanie, zrestrukturyzowac firme, zaplacic odszkodowanie naciagnietym jeleniom w odpowiedzi na nieuczciwe dzialanie i wprowadzanie w blad. link do info http://abcnews.go.com/Business/feds-hit-deceptive-herbalife-200m-fine-call-diet/story?id=40607553

  + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.