ID’EAU

ID’EAU
4.5 (89.17%) 168 votes

16
16
Rating: 3.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Uwaga: woda ID`EAU nie jest sprzedawana w systemie MLM. Firma Aqua Vivre nie działa w systemie MLM. Firma działała w strukturze MLM, jednakże od dnia 01.02.17 już nie. Produkt jest dostępny w handlu detalicznym.

 

 

Właścicielem marki ID’EAU jest Aqua Vivre.

ID’EAU to dobrej jakości woda, która jest inna niż wszystkie dostępne wody na rynku. Jest to pierwotnie czysta woda, w skład której wchodzą rozpuszczone minerały o zrównoważonej proporcji. Wydobywa się ją z głębokości 60 m, gdzie panuje stała temperatura 8°C. Jej ujęcie znajduje się w miejscowości Borucin.

Co stanowi o wyjątkowości tej wody?

Woda ta jest wyjątkowa, ponieważ w celu jej wydobycia dokonuje się odwiertu, a potem woda sama wydostaje się na powierzchnię. Dzieje się tak w wyniku parcia hydrogeologicznego, które panuje na tym terenie.

Po wydobyciu woda jest napowietrzna w unikatowy sposób. Technologia tego napowietrzania została opracowana przez firmę Aqua Vivre, a na celu ma ona przywrócenie jej pierwotnych właściwości.

Właściwości wody

Dzięki takiemu wydobywaniu i napowietrzaniu woda ma obniżony potencjał REDOX (ORP), a do tego ma zwiększoną zawartość tlenu, ale nie mniej niż 15 mg/l rozpuszczonego tlenu.

Poza tym woda ta ma wysokie pH na poziomie 8,0, czyli jest to poziom zbliżony do wody alkalicznej. Dzięki odpowiedniemu napowietrzaniu woda staje się ustrukturyzowana, ale nie bierze udziału w tym prąd elektryczny i energia zewnętrzna. W związku z tym korzystna struktura powstaje w wyniku przepływu wody przez pole magnetyczne niskiej intensywności, a które opiera się na unikatowej technologii ADR.

Woda ta jest również chroniona przed działaniem promieniowania elektromagnetycznego wysokich częstotliwości. Dlatego od razu po rozlaniu do butelek pakuje się ją do kartonów, które chronią ją przed polem elektromagnetycznym.

Badania nad wodą ID’EAU

Przeprowadzono różne badania wody ID’EAU i porównywano ją z innymi wodami, dzięki czemu dało się ustalić, jakie korzyści ma dla naszego zdrowia. Badania z zastosowaniem zielonej herbaty pozwoliły odkryć, że woda ta zwiększa ekstrakcję antyoksydantów, które usuwają z naszego organizmu nadmiar szkodliwych wolnych rodników.

Poza tym u osób, które stosują tę wodę wzrasta rozpuszczalność substancji odżywczych z surowców roślinnych, a także ich przyswajalność. Przeprowadzono także badania biologiczne na zdrowotnością nasion marchwi i wykazały one, że woda ta ma bardzo duży wpływ na żywe organizmy.

Prosty biznes z ID’EAU

Opis obecnie nieaktualny – zobacz komentarz na początku atykułu

Firma daje 100% plan premiowy, plan transparentny, który ma proste reguły. Osoby, które zdecydują się na zakup wody, znajdą się w grupie partnerów ID’EAU. Woda ta dostępna jest poprzez sklep internetowy w litrowych butelkach, pakowana w 2 kartony po 15 sztuk. Jej cena to 180 zł i do tego podatek VAT, czyli 221 zł i 40 gr. W związku z tym jeden litr kosztuje 7 zł i 38 gr.

Osoby, które kupią wodę, będą partnerami, ale to od nas samych zależy, czy będziemy partnerem na poziomie klienta, konsumenta, ale też możemy zaangażować się bardziej.

W zależności od tego, jak dowiedzieliśmy się o wodzie, trafiamy do odpowiedniej matrycy. Można także otworzyć własną matrycę, a to oznacza, że będzie się polecało produkt innym osobom. Jeśli z naszego polecenia jakaś osoba kupi produkt, to dostajemy 50 punktów, czyli 50 zł. Poza tym za każdy zakup wody tej osoby na nasze konto będzie wpływało 50 zł. Natomiast, jeżeli ta osoba będzie również zapraszała osoby i tworzyła swoją matrycę, to będziemy mieć kolejne korzyści. Za te osoby będziemy dostawać 10 punktów, czyli 10 zł.

Następnie punkty te, czyli pieniądze są wypłacane w 28-dniowym cyklu, ale pod jednym warunkiem. Co 28 dni trzeba kupić wodę za 221 zł i 40 gr.

Nie musimy od razu zostawać partnerem biznesowym, ponieważ można być także partnerem na poziomie klienta, czyli konsumenta. W związku z tym wodę możemy kupować raz na miesiąc albo na trzy miesiące. Jednak wtedy też można zarobić, ponieważ do naszej matrycy biznesowej mogą zostać losowo wpisane przez system osoby, które zakupiły wodę bez polecenia. Dzięki temu za każdy zakup takiej osoby dostaniemy 10 punktów, czyli 10 zł. Poza tym te 10 punktów można dostać również wtedy, gdy partnerzy biznesowi, którzy kupili od nas wcześniej wodę i ją używają, a przez to budują swoją matrycę, ale też wypełniają naszą.


Opinie o firmie

Id’eau = IDEAU

ID’EAU
20
22
Rating opinii: 6.56 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Wróciliśmy właśnie ze wspaniałej imprezy na której prezentowany był najnowszy Mercedes E clasa.
Pośród wykwintnego poczęstunku jaki zaserwował nam gospodarz na stole wyłożona była rownież woda Id’eau. Wyjątkowa butelka, której nie można się powstydzic wrecz strojąc stół do przyjęcia. Bardzo dobry smak, świetny trunek na cały wieczór dla kierowcy, który nie może sobie pozwolić na nic bardziej wyskokowego. Może nie potrafię wszystkich doznań opisać słowami , ale sam fakt że jestem na tej stronie czytam na temat tej wody i próbuje wyrazić moją opinię świadczy o tym, że woda Id’eau jest conajmiej intrygująca.

E-mail
[email protected]
9 komentarzy
  • Niejaki Andrzej (albo Ola - sądząc po mailu), masz tam podany jego mail, możesz napisac i spytać go o wykształcenie 🙂 Czytaj dalej »
 • Niestety, ale ta firma z prawdziwym MLM ma niewiele wspólnego. Odkąd umożliwili zwykłym konsumentom kupowanie wody bezpośrednio z ich strony internetowej (z pominięciem dystrybutorów) stali się zwykłą firmą, która sprzedaje produkty przez internet, a zarabiają tylko właściciele. Owszem system partnerski nadal funkcjonuje w tej... Czytaj dalej »
  • Produkt jest tak wyjątkowy, że trudno się dziwić że chcą się nim dzielić w każdy możliwy sposób! Mnie osobiście to nie przeszkadza. Polecam wodę i pracuje nad swoją matryca samodzielnie - nie liczę na "spadochroniarzy", poza tym nadal każdy może się zalogować do systemu i jeśli loguje się bez polecenia to nadal wpada w przypadkową... Czytaj dalej »
   • Wyjątkowy produkt? W PLASTIKOWEJ butelce? Wolne żarty :))) Ewa ma rację - to nie żaden MLM, bo umożliwia zakupy ludziom z ulicy na swojej stronie i jeszcze do tego bardziej atrakcyjne niż u dystrybutora, bo można tam sobie kupić pakiet o połowę mniejszy za 94 nie za 180 złotych. W ten sposób uciekło mi kilka osób, które może by się... Czytaj dalej »
 • Jak można tak traktować ludzi? Całe szczęście, że po ich decyzji umożliwiającej zakup produktów bezpośrednio z ich strony internetowej, wymiksowałam się ze współpracy z nimi. Straciłam wtedy do nich zaufanie i jak się teraz okazało, miałam rację. Otóż okazuje się, że firma z dniem 31 stycznia 2017 rezygnuje z programu partnerskiego... Czytaj dalej »
 • Od 7 dni jestem konsumentem tej wody , faktycznie woda inna niż wszystkie . Ja wypijam 2- 3 litry dziennie .Bardzo polecam , choć cena mogła by być niższa ja kupowałem po 4,5 PLN za butelkę( wszystko zależy od ilości ) .Bardzo wygodna forma zamawiania - na pewno będę zamawiał następną partię - Polecam Czytaj dalej »
 • witam. Ja zamieniłam wodę id'eau na system uzdatniający wodę kranową. Teraz mam swoje źródełko id,eau w kuchni. Parametry i właściwości mojej wody praktycznie nie różnią się od id'eau i litr kosztuje mnie teraz 0,05 zł a nie 7,00 zł 😀 Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.