Infinii

Infinii
3.7 (73.33%) 3 votes

1
2
Rating: -0.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Infinii jest platformą, dzięki której można nauczyć się sprzedawać produkty których nie mamy, tzw. dropshipping. Ze strony: Amazon, OverStock, Walmart, AcadamySports oraz Waifair bezpośrednio na inne strony, np. eBay albo Bonanza. Głównym celem tej platformy jest handel towarem, którego się nie ma, a my zarabiamy różnicę na towarze pomiędzy dwiema stronami.

Bardzo łatwo można tutaj kupować i sprzedawać i do tego nie trzeba mieć żadnych kont na tych stronach.

Na czym to polega?

Najpierw trzeba aktywować swoje konto, dzięki czemu dostanie się również dostęp do filmików instruktażowych oraz dostęp do informacji na temat posługiwania się tą aplikacją. Tak więc za konto:

 • Prime płaci się 49$/ miesięcznie,
 • Surge płaci się 140$/ miesięcznie + treningi,
 • Excel płaci się 349$/ miesięcznie + treningi.

Zarabianie na tej platformie polega na tym, że najpierw znajdujemy dany przedmiot, np. zestaw noży kuchennych za 20$ na Amazonie. Natomiast ten sam produkt na eBayu kosztuje 40$. Następnie dane linki tych ofert wrzuca się do aplikacji i jeżeli ktoś kupi produkt na eBayu, to my zarabiamy 20$. Produkt do klienta wysyła osoba, która wystawiła go na Amazonie.

Takie kupowanie jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze, ponieważ wszystko jest ustawione automatycznie, ale mamy też możliwość edytowania danego produktu.

Plan marketingowy

Infinii ma 12 rang partnerskich i do każdej rangi są inne zarobki:

 1. Builder,
 2. Manager,
 3. Regional Manager,
 4. National Manager,
 5. Director,
 6. Senior Director,
 7. Executive Director,
 8. Presidential Dierctor,
 9. Ambasador,
 10. Diamond Ambasador,
 11. Crown Ambasador,
 12. Global Ambasador.

Dla porównania warto zwrócić uwagę, na to jakie korzyści się ma na poziomie pierwszym, a jakie na poziomie dwunastym. Tak więc na poziomie Builder konieczne jest tworzenie i utrzymywanie przynajmniej 50 PV miesięcznie. Natomiast na poziomie Global Ambasador konieczne jest przynajmniej utrzymanie 400 PV miesięcznie. Tutaj partnerzy generują przynajmniej 10 000 000 GV miesięcznie, ale w żadnej ze struktur nie może być wyższe niż 30%, gdyż ważne jest, aby równo budować struktury i przynajmniej raz w tygodniu w słabszej strukturze trzeba mieć  20 000 GV.

PV to wartość naszych zarobków ze sprzedaży i do tego wlicza się również opłatę członkowską i  każdy zysk, jaki zdołamy wygenerować w każdej aplikacji. Natomiast GV oznacza PV wygenerowane zarówno przez naszych partnerów, jak i przez ich partnerów.

Poza tym dostaje się prowizje binarne, które wypłacane są raz w tygodniu. Te prowizje opierają się na dwóch strukturach i zawsze zarabia się ze słabszej odnogi binarnej. Wysokość takiego zarobku zależy od tego, jaką mamy rangę, np. Builder to National Manager i wynosi 10%. Dodatkowo zarabia się również na przejściu na kolejny poziom, gdzie tygodniowo można zarobić, np. Builder 260$, Senior Director 5000$ oraz Global Ambasador 50000$.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.