Islaverde

Islaverde

0
0
Rating: 0 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Islaverde oferuje mieloną kriogenicznie zieloną kawę oraz jej mieszanki z kawą paloną, rutyną, kwercetyną i proteinami, a także zieloną herbatę mieloną. Produkty te wytwarzane są tylko przez jedną firmę na świecie, jaką jest Spółka Segura, która jest jednocześnie właścicielem marki Islaverde. Są one odpowiednie dla osób otyłych, z nadwagą albo dla tych, które boją się utyć.

Islaverde to mielona kriogenicznie zielona herbata Sencha. Pochodzi ona z certyfikowanych i ekologicznych upraw chińskich. Nie ma w niej żadnych oprysków chemicznych, nawozów sztucznych, stymulatorów wzrostu oraz modyfikacji genetycznej. Jest uprawiana na certyfikowanej glebie. Herbata ta posiada większą zawartość katechin niż inne herbaty zielone i zawiera cenny dla zdrowia EGCG, który jest sto razy silniejszym przeciwutleniaczem niż witamina C. Pijąc ją w koktajlach lub po zaparzeniu jest pewność stu procentowego przyswojenia EGCG. Zadanie tej herbaty polega na wymiataniu z organizmu wolnych rodników, a także wspomaga metabolizm, a więc jest naturalnym środkiem odchudzającym. Ma również działanie lekko pobudzające, jak i uspokajające.

Innym produktem jest naturalna zielona kawa mielona kriogenicznie w temperaturze -60 ºC. poprzez mielenie w tak niskiej temperaturze można uzyskać puder kawowy najwyższej jakości, który może być dodawany do dowolnych koktajlów owocowych. Połączenie koktajli owocowych z mieloną kawą może być naturalnym środkiem odchudzającym, ponieważ owoce zawierają błonnik, który odchudza, a kawa kwas chlorogenwy. Połączenie tego kwasu z kawą zmniejsza przyswajanie cukrów i przyspiesza spalanie tłuszczów. Dodaje się jej jedną lub dwie łyżeczki do koktajlu.

Dostępna jest również zielona kawa i kawa palona. Jest to mieszanka kaw, która składa się w trzydziestu procentach, czyli sześćdziesiąt gram, z zielonej kawy Islaverde i w siedemdziesięciu procentach, czyli sto czterdzieści gram, mielonej kawy palonej, która zawiera wysokiej jakości blend Arabiki typu Santos i Robusty.

Kolejnym produktem jest zielona kawa i kwercetyna, na którą składa się sto siedemdziesiąt pięć gram zielonej kawy Islaverde i dwudziestu pięciu gram ekstraktu kwercetyny, która przeznaczona jest do koktajli owocowych sporządzanych na bazie ananasa. Mieszanka ta wspomaga funkcje układu oddechowego, układu odpornościowego, a także wpływa na odchudzanie. Ananas zawiera naturalny enzym, czyli bromelainy. Kwercetyna, tak jak
i rutyna sprawia, że spożywanie witaminy C zawartej w owocach staje się bardziej wydajne. Dziennie tej mieszanki powinno się wypijać dwie płaskie łyżeczki, a one mają w sobie tysiąc miligramów kwercetyny.

Na zieloną kawę i proteiny to mieszanka składająca się ze stu pięćdziesięciu gram protein serwatkowych i pięćdziesięciu gram zielonej kawy Islaverde. Zadaniem tej mieszanki, którą dodaje się do owocowego smoothie albo shake jest wspomagane diety proteinowo – owocowo – warzywnej. Proteiny pobudzają metabolizm i przyspieszają spalanie tłuszczów, a kwas chlorogenowy z zielonej herbaty spowalnia wchłanianie cukrów.

Dostępne jest również połączenie zielonej kawy z rutyną. Jest to mieszanka, na którą składa się sto dziewięćdziesiąt siedem gramów zielonej kawy Islaverde i trzy gramy ekstraktu rutyny. Najlepiej spożywać ją jako dodatek do koktajli owocowych, które zawierają duże ilości witaminy C. Dzienna dawka tej mieszanki to dwie płaskie łyżeczki, które zawierają sto miligramów rutyny. Rutyna jest silnym przeciwutleniaczem, który zwiększa wchłanianie i przyswajanie witaminy C, która jest zawarta w spożywanych owocach. Rutyna w połączeniu z witaminą C wspomaga układ naczyniowo – sercowy, a także pomaga zachować prawidłową strukturę naczyń włosowatych.

Zielona kawa to kawa, która nie została poddana procesowi palenia. W zależności od gatunku może być koloru zielonego albo zielono – szarego. Kawa ta zawiera duże ilości kwasu chlorogenowego, czyli CGA, który jest silnym przeciwutleniaczem, spowalnia i obniża wchłanianie cukrów, a także wpływa na metabolizm tłuszczy. Oprócz tego ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwgrzybiczne i przeciwwirusowe. Jeśli dochodzi do procesu palenia kawy to kwas chlorogenowy ulega rozpadowi. Aby kawa nadawała się jako dodatek do koktajli owocowych musi zostać zmielona, co jest bardzo trudne, ponieważ po zmieleniu zostają drobiny. Dlatego stosuje się mielenie kriogeniczne. Najpierw kawa jest głęboko zamrażana w temperaturze od – 50 ºC do – 60 ºC. Wtedy jej ziarna stają się bardzo kruche
i można je łatwo zmielić.
Natomiast zielone herbaty są bogate w polifenole. Te herbaty zwierają w sobie najwięcej katechin. To w nich znajduje się odmiana EGCG, który jest najsilniejszym z przeciwutleniaczy o działaniu antyoksydacyjnym. Największą zawartość katechin ma Sencha.

 


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.