JAG Team

JAG Team
3.3 (66.79%) 53 votes

13
22
Rating: 10.4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

JAG Team to nie jest nowa firma MLM, ale grupa marketingowa, która stawia na:
– prestiż,
– nowatorski marketing,
– szybkość osiągania efektów.

Tej grupie przewodzą Jacek Dudzic, Piotr Łabuz i Dariusz Dubik.

Program samochodowy

JAG Team posiada program samochodowy Twój Jaguar Twój Sukces. Polega to na oddawaniu w leasing samochodów Jaguar XE osobom które maja pod sobą około 50 innych osób w strukturze. Firma płaci ratę leasingową.

Samochód można otrzymać nawet po jednym miesiącu (ale to dla osób które mają doświadczenie w MLM i prawdopodobnie zbudowane własne grupy gdzieś indziej – 50 osób od razu nie jest łatwo mieć). Zwykli ludzie mogą dostać jaguara w leasing po 4 miesiącach – o ile znajdą kilka osób, potem pomogą im znaleźć kolejne itp.

Odnoszę wrażenie że dla tej firmy bardziej liczy się show, eventy, pokazywanie jaguarów, muzyka (np. piosenkarka Sarsa Markiewicz która występowała na gali) niż sprzedaż  produktów.

Kariera w JAG Team

Możliwości zarobkowe są duże, po pozyskaniu 6 osób w ciągu dwóch tygodni można zarobić 900 Euro.

JAG Team to dwie ścieżki kariery;
1) Ścieżka startowa – trzeba  w pierwszym miesiącu pozyskać 4 osoby, a potem kolejne. Zarobki w:
– 1 miesiącu – 8388 zł,
– 2 miesiącu – 6156 zł,
– 3 miesiącu – 7079 zł,
– 4 miesiącu – 11543 zł + Jaguar XE.

Ale uwaga, nie jest to takie proste – wyliczenia są zrobione przy założeniu że w 1 miesiącu pozyskamy 4 osoby (2 w jednej linii, po 1 dwóch liniach), a one po 1-2 osoby (w sumie 10 osób). W drugim miesiącu byłoby to 10 partnerów własnych (6 w pierwszej linii, po 2 w 2. i 3. linii) w sumie 30 partnerów w strukturze. I tak dalej.

2) Ścieżka lidera – trzeba pozyskać 15 osób w pierwszym miesiącu (w pakiecie VIP) i zbudować potem ekipę 50 osób. Można dostać 34000 zł i Jaguar XE.

Kyäni

Partnerem JAG Team jest Kyäni. Firma ta jest od 10 lat na rynku i jest obecna w 50 krajach. Wprowadziła następujące produkty:
1) Kyäni NitroFX – to wyciąg z rośliny Noni, ale nie tylko z jej owoców, lecz z całej rośliny. Preparat ten pobudza organizm do produkcji tlenku azotu. Zwiększa on poziom energii i koncentracji.
2) Kyäni Sunrise – zapewnia energię na cały dzień. W skład tego produktu wchodzi jagoda alaskańska oraz inne owoce.
3) Kyäni Sunset – zapewnia regenerację organizmu podczas snu. Zawiera kwasy omega 3 oraz tokotrienol.

W 2011 Jacek Dudzic wprowadzał firmę Kyani do Polski, potem przestał ją promować.

Pakiety startowe

W JAG Team dostępne są dwa pakiety startowe w cenie:
– 599 Euro netto,
– 999 Euro netto.

W tym drugim pakiecie jest więcej produktów, oraz dłuższy czas dostępności narzędzia Kyani Social (12 miesięcy zamiast 6).

Pakiety zawierają produkty (Sunshine, Sunset, Nitro FX, Nitro Extreme), Social, bonusy startowe i coaching.

Bonus startowy 375 euro jest dzielony pomiędzy partnerów wyżej – w zależności od poziomu (perła, szafir, rubin, szmaragd itp) otrzymujesz pomiędzy 10% a 75% tej kwoty

 Jaguar XE

Oferowany jaguar kosztuje około 150-200 tys zł. Jest to model XE. Przykładowe ceny modeli XE w zależności od wyposażenia:

Wersja, napęd, skrzyniaPojemność i mocCena
2.0 D Manual RWD Pure
163 KM
2.0
159 500
2.0 D Auto RWD Pure163 KM
2.0
169 700
2.0 P Auto RWD Pure240 KM
2.0
173 000
2.0 D Manual RWD Prestige 163 KM
2.0
168 900
2.0 P Auto RWD Prestige 240 KM
2.0
182 500
2.0 D Manual RWD R-Sport163 KM 2.0172 600
2.0 P Auto RWD Portfolio240 KM
2.0
196 000
3.0 V6 P Auto RWD S340 KM
3.0
262 000

Leasing takiego jaguara kosztuje miesięcznie kilka tysięcy zł – w  zależności od ceny auta i ewentualnej wpłaty własnej.

Przykładowo, Raiffeisen w promocji oferuje takie warunki (dla modelu XF, nie XE), przy 20% wstępnej opłaty leasingowej

 • nazwa samochodu: Jaguar XF 2.0 Classic
  cena katalogowa: 226 740 zł brutto*
  cena po rabacie: 195 000 zł brutto*
  miesięczna rata leasingowa: 3 900 zł netto**

A inna firma daje takie warunki, przy warunkach: opłata wstępna 35%, okres leasingu 36 miesięcy:

Model cena katalogowa brutto cena katalogowa netto rata miesięczna   

JAGUAR XF CLASIC 2,0 BENZ
209 500 zł 170 326 zł 1 833 zł netto

JAGUAR XF LUXURY 2,2 D – model promocyjny
214 900 zł 174 716 zł 2 150 zł netto

A tak śpiewa Sarsa – jak ktoś nie był na evencie otwierającym to może sobie zobaczyć teraz:


Opinie o firmie

do 3 razy sztuka?

JAG Team
7
2
Rating opinii: 9.15 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Widzę te same nazwiska, już w co najmniej trzecim „super biznesie”. 7mt padł po roku, potem była piramida finansowa z kupowaniem kryptowaluty za franki w euro (czy jakoś tak) – tu już się nie dałem złapać ale sądząc po nowym pomyśle – padło również. Teraz wabik na auto – wystarczy kupować magiczne rośliny na odpowiednio dużej marży. Panowie, da się uczciwe zarabiać pieniądze, nawet w MLM. Wy zamiast tego ściągacie do siebie ludzi i marnujecie ich potencjał i pieniądze. Wstyd.

6 komentarzy
 • Ta kryptowaluta to był preiscoin. Faktycznie, zajmowali się tym Jacek, Dariusz, Piotr i Chris R. Tak samo jak 7 minutowym treningiem. Czytaj dalej »
 • Szanowni Państwo ! Pozwolę sobie na dość uszczypliwą refleksję . A oto ona : głupich nie sieją, a jest ich wszędzie pełno . Przepraszam , jeśli kogoś obraziłem. Pragnę również zapytać: Skąd się biorą pieniądze w systemie, czyżby jak manna spadały z nieba . Poza tym Ci z Państwa bardziej światli, proszę zastanówcie się czy nie... Czytaj dalej »
  • Powiem wam jedno omijać tych ludzi, szkoda czasu i pieniędzy nic nie pomagają te produkty . Żałuje że dałem się namówić. Ludzie gdyby mogli to by tyłek lizali. Czytaj dalej »
 • Mam znajomego co się w to gówno wciągnąć jaja z tymi samochodami leasingu ma sprawę w sądzie o auto oddał a raty trzeba spłacać, ludzie mu się wykruszyli a został z ratami do spłaty a każda rata jakąś z kosmosu bo wychodzi jak by 2 takie auta spłacał smutne ale prawdziwe. Jakim trzeba być idiotą żeby dać się k....a Tak wciągnąć w... Czytaj dalej »
  • Hej, ale nie bylo tak, że oni te auta w JAG team dali chyba tylko 3 osobom, zalozycielom? Czy moze wiecej? To ile wynosi rata leasingowa? Zazwyczaj to jest wartosc auta podzielona przez liczbe meisiecy plus jakas prowizja/marża. Cos mi nie pasuje w tej historii. Czytaj dalej »
  • dziwne rzeczy opowiada ten "znajomy" 😉 wszystkie wydane autka jeżdzą nadal, nie ma takiej opcji... a co do produktów- proponuję Kyani testimonials do google wrzucić... i samemu sprawdzić... Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  50 osób sponsoruje jednej raty za jaguara

  JAG Team
  7
  6
  Rating opinii: 5.53 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Polega to na ty że 50 osób składa się na ratę leasingową dla jednego.

  I mają nadzieję że sami znajdą 50 takich samych którzy im opłacą leasing za auto.

  Przy okazji kupują jakieś jedzenie, łososia czy jagody, ale to sprawa drugorzędna.

  Najważniejszy jest show jak ze skyline, albo sprzedaży garnków. W drugiej kolejności jaguar.

  A zastanowili się co się stanie jak im ludzie wypadną z biznesu i oni sami zostaną z ratą za autko?

  15 komentarzy
 • To smutne, że co trochę trafiam na opinie osób, które nie mają pojęcia o tym, co opiniują. Po co to robią? . Każde kolejne zdanie w powyższej opinii „50 osób…” jest dowodem o kompletnym braku pojęcia o projekcie, a ostatnie nie tylko projekcie ale nawet o zwyczajnym leasingu, Piszę tak bo uczestniczyłem w eventach JAG Team,... Czytaj dalej »
  • Szkoda że nie odniosłeś się konkretnie do zdań tej opinii, tylko ogólnie skrytykowałeś rzekomą niewiedzę. Natomiast ja odniosę się do nieścisłości w Twojej wypowiedzi "olbrzymia firma wchodzi na nowy rynek" - firma nie jest olbrzymia, i nie wchodzi na rynek. Kyani było już na rynku od wielu lat, D się tym zajmował kilka lat temu... Czytaj dalej »
   • Witaj Piotrze. Masz rację nie odniosłem się do kolejnych zdań i za to Cię przepraszam. Spieranie się czy o rzeczy względne też nie ma sensu. Skoro chcesz mieć wiedzę rzetelną zapraszam Cię na event 12 września, sfinansuję Ci wejście, tam wszystkiego się dowiesz i zrozumiesz dlaczego tak napadłem. A jak jesteś w porządku, sam... Czytaj dalej »
 • Jak na razie dwie osoby odebrały jaguary w leasing... Dwóch z trzech głównych ludzi (czy też może założycieli) tego przedsięwzięcia 🙂 I tak, mają naklejki reklamowe 🙂 Czytaj dalej »
 • Znów pan D wymyślił coś co jemu i tylko jemu da pieniądze, W poprzedniej przygodzie z Kyani też obiecywał złote góry a trwało to całe 7 minut . Mam nagranie w którym mowi, ze to nie problem sprzedać pakiety startowe po 2-3 tysie. Ile już sprzedał aby jeździć jaguarem i ciekawe za ile wycofa sie z tego JAGTEAMu mając znów cudowny... Czytaj dalej »
  • Przecież 7 minut to był inny biznes 🙂 Ale fakt, na razie jaguara w leasing dostali panowie D. i Ł., dwie gwiazdy tego systemu 🙂 A trzecia gwiazda, D. chyba nie dostała jeszcze leasingu. Czytaj dalej »
   • Inny może i był ale pan Jacek w ramach zespołu marketingowego wellbiznes który miał wspierać kyani reklamował 7 minut. Otwierałeś stronę traktującą o Kyani i nagle pojawiało sie 7 minut - taki trick marketingowy 😀 Czytaj dalej »
 • Tak czy inaczej to nie jest biznes dla każdego. Pakiety są za drogie. Organizują gale, kuszą samochodami, bo za takie pieniądze niełatwo jest zdobyć partnerów. Takich przedsięwzięć w Polsce było sporo. Czytaj dalej »
 • No tak, piramida, piramida, piramida... Finansowa oczywiście, nie ta z wakacji w Egipcie. Czy to nie powinno być karalne? A tak na marginesie - taki styl życia, Panie Jacku D., nie kłóci się jakoś Panu z wartościami, które Pan kiedyś reprezentował? Np. z ewangelizacją, z Jezusem, Którego Pan ponoć wybrał kiedyś na swojego Pana i... Czytaj dalej »
  • dla niektórych jedyną wartością są pieniądze.Jak trzeba będą chrześcijaninem,albo będą zwalczać wierzących,wszystko zależy od koniunktury ,na nieszczęście są mistrzami ściemy Czytaj dalej »
 • Czytam te negatywne opinie i widzę, że stado baranów poklikało sobie, by napisać co o tym myśli, poczym poszło spać, bo rano trzeba iść jebać na etat. MLM to genialna koncepcja biznesowa, która pozwala na wspaniałe życie. Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Teraz bedzie momentum 🙂

  JAG Team
  1
  1
  Rating opinii: 2.78 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Teraz się zacznie 🙂 Będzie MOMENTUM! Wizyty w 20 miastach, webinary. Dla tych który nie boją się iść na całość.

  Będzie nowa aplikacja i pasywne dochody w czterech branżach, likwiduje cztery przeszkody które przeszkadzają większości osób działających w MLM.

  Wszystko pod nowym hasłem: momentum. Będzie się działo 🙂

  Jeden komentarz:
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  JAG Team – czy stracił rozmach?

  JAG Team
  0
  0
  Rating opinii: 5.42 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Mam wrażenie że po kilku galach i rozdaniu „mówcom” (dwóm z trzech) jaguarów w leasing JAG team stracił rozmach.

  To było tak, o ile dobrze sobie zanotowałem w międzyczasie:

  W czerwcu 2015 początki promocji – pod hasłem nadchodzi coś dużego.

  Pierwsza Gala JAG team:
  Otwarcie
  27 Czerwca 2015
  Sheraton, Warszawa
  Śpiewa Sarsa

  11 lipca hotel Sheraton, Warszawa
  Manfred Wunderling, Jacek Dudzic, Piotr Łabuz,
  śpiewa: Natalia Nykiel

  8/9 sierpnia 2015
  Hotel Sheraton Warszawa
  gość: Manfred Wunderling
  śpiewa: Sarsa
  Wystąpili: Piotr Łabuz, Dariusz Dubik, Jacek Dudzic
  właściciel Kyäni Kirk Hansen (przez skype)
  Dudzic dostaje jaguara w leasing

  IV Gala
  12 Wrzesnia 2015
  Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim
  Manfred Wunderling,
  Piotr Łabuz doastaje Jaguara w leasing
  Śpiewa Marcelina.

  V gala
  10 października
  Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim
  Nowy produkt

  VI gala
  7 listopada 2015
  Hotel Mazurkas w Ożarowie Mazowieckim
  Manfred Wunderling

  od tego czasu rozpoczęła się też nowa formuła:
  Launch Nights
  18 listopada 2015 Warszawa
  19 listopada Katowice
  26 listopada Wrocław

  7 komentarzy
 • W połowie września Piotr pisał "A już w październiku i listopadzie kolejne osoby odbiorą kluczyki do swoich Jaguarów XE." Tymczasem nikomu nie dali, nawet Dubikowi 🙂 Czytaj dalej »
 • Na pierwszej Gali zapowiadali, że w 2016 roku ich eventy będą raz na kwartał. Z tego co słyszałam pierwsza Gala ma być na początku kwietnia. Ktoś się wybiera? Czytaj dalej »
 • Moje pytanie - Pan D. co tam robi? Jakiś taki dziwny gość jakby od pługa oderwany, ani nie umie się wysłowić, jakoś tak się jąka, duka i On jest współwłaścicielem? Śmiechu warte...😉 Czytaj dalej »
 • Kyani w Polsce ma się niezwykle DOBRZE! 😀 Comiesięczne spotkania są nadal... ale nie dla wszystkich...Być może szanowny interlokutor nie został zaproszony...? Autka też rozdane... 😀 Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  opiniodawcy

  JAG Team
  0
  1
  Rating opinii: 3.25 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Tak czy tam opinię powyżej „50 osób.. ” i myślę sobie , że każdy szanowany krytyk filmowy, muzyczny czy innego obszaru zanim cokolwiek napisał o utworze to go poznał, albo przynajmniej obejrzał. Teraz mamy internet i opiniodawców.. W komentarzu zaprosiłem Piotra, autora powyższej opinii na kolejny event 12 września, aby poznał o czym pisze, aby przekonał się sam, czy choć jedno zdanie jest prawdziwe… Zniknął. A czy czujecie nastawienie do projektu w tekście Piotra. Skąd się to bierze i po co?
  Nie czytajcie opinii, sprawdźcie sami, będziecie bardzo zaskoczeni. Jeszcze raz zapraszam na event 12.09 lub rozmowę z Liderami projektu. Nie prościej?
  Ryszard D

  E-mail
  [email protected]
  Telefon
  695660980
  Jeden komentarz:
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.