Jeunesse Global

Jeunesse Global
2.6 (51.89%) 37 votes

14
16
Rating: 1.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Dyrektorem generalnym i właścicielem firmy jest Wendy R. Lewis oraz Randy Ray, a dyrektorem nauk medycznych jest Nathan Newman.

Jest to firma, która pozwala wyglądać swoim klientom młodziej, do czego wykorzystywana jest rewolucyjna technologia i zmiana stylu życia.

Jeunesse i technologia komórek macierzystych

Technologia komórek macierzystych to rewolucja w dziedzinie odmładzania. To jedno z najbardziej przełomowych osiągnięć naukowych na polu medycznym na przełomie pięćdziesięciu lat. Dzięki temu otrzymano produkt, który pozwala wyglądać skórze młodziej, ale też wpływa na jej gładkość, jędrności i elastyczność.

Plan marketingowy

Firma oferuje swoim współpracownikom system wynagrodzenia, dzięki któremu mają szansę na zmiany w życiu poprzez powiększanie niezależności finansowej.

Jeunesse Global wypłaca prowizje od wartości sprzedaży tygodniowych i nie ma żadnych ograniczeń odnośnie liczby poziomów. W Jeunesse można zarobić na sprzedaży produktów od swoich Klientów Detalicznych oraz Współpracowników, którzy nazywani są Niezależnymi Przedstawicielami Sprzedaży. Zarabia się również na tworzeniu i budowaniu własnych organizacji, które będą sprzedawały i konsumowały produkty Jeunesse.

W Jeunesse Global jest sześć sposobów generowania dochodów:
1) prowizja od sprzedaży detalicznej – dystrybutor może kupować produkty po cenie hurtowej dla własnego użytku albo sprzedawać je i zarabiać prowizję 35% na każdej sprzedaży;
2) prowizja z programu klienta rekomendowanego – program ten powstał z myślą o znajomych i członkach rodziny. Będąc takim klientem można uzyskać 10% zniżki od normalnej ceny detalicznej i dodatkowe 10% za zapisanie się do programu Auto-dostawy;
3) premia od zakupów dokonanych przez nowego współpracownika – kiedy wprowadza się do systemu nowego pracownika otrzymuje się prowizję ze sprzedaży odpowiedniego pakietu startowego oraz punkty prowizyjnej wartości „PV”;
4) wynagrodzenie pochodzące od obrotów stworzonej grupy – z wynagrodzenia grupowego czerpie się duże zyski;
5) premia od kierowania zespołem – dystrybutor, który buduje trwałą strukturę może dostawać premię od kierowania zespołem. Premia naliczana jest do siedmiu poziomów i nie ma górnego limitu wypłat;
6) premia z puli liderskiej – jeśli dystrybutor jest w kwalifikacji Dyrektora Diamentowego albo Podwójnego Diamenta, może otrzymać premię z podziału puli liderskiej, a wynosi ona 3% globalnego obrotu firmy Jeunesse. Taka premia wypłacana jest co trzy miesiące, ale w oparciu o całkowitą liczbę udziałów uzyskanych w okresie premiowym.

Kwalifikacje w Jeunesse Global

Istnieje możliwość osiągnięcia dziewięciu kwalifikacji podczas budowania własnego biznesu z Jeunesse Global. Jest pięć kwalifikacji kierowniczych i cztery dyrektorskie:
1) Dystrybutor,
2) Kierownik (Executive),
3) Kierownik Nefrytowy,
4) Kierownik Perłowy,
5) Kierownik Szafirowy,
6) Dyrektor Rubinowy,
7) Dyrektor Szmaragdowy,
8) Dyrektor Diament,
9) Dyrektorski Podwójny Diament.

Produkty

Jeunesse Global ma w swojej ofercie:
– NutriGen ™ AM & PM Essentials – jest to suplement diety, który ma na celu pomoc w osiągnięciu optymalnego zdrowia, ale też spowalnia objawy przedwczesnego starzenia się;
– Réserve™ – pozwala zachować zdrowe ciało;
– Finty;
– ProPectin;
– Luminescene™ Komórkowe Serum Odmładzające;
– Luminescene™ Dzienny Kompleks Nawilżający;
– Luminescene™ Silnie Regenerujący Krem Na Noc;
– Luminescene Essential Body Renewal;
– Luminescene Youtch Restoring Cleanser.

Jeunese to firma która niedawno (w 2015 r) wchłonęła MonaVie.

Opinie o firmie

Człowiek który zrezygnował z Jeunesse

Jeunesse Global
11
9
Rating opinii: 12.45 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Ostatnio na FB lider Jeunesse wrzucił filmik i taki tekst (fragmenty poniżej). Ciekawe spojrzenie na firmę.

link: https://www.facebook.com/janbrykczynski/videos/vb.100000599740266/1279269718769674/?type=2&theater

Otóż kilka minut temu wysłałem do firmy, z którą współpracowałem dokładnie przez rok, czyli do Jeunesse Global moją rezygnację z dalszej współpracy.

(…)
Zapewne, podobnie jak i Ty, od kilku miesięcy obserwowałem spadek dochodów ze współpracy z Jeunesse, który niestety ostatnio zamienił się w zjazd niemal pionowy. Mając na utrzymaniu rodzinę i dwoje dzieci, stałem się bardziej niż do tej pory otwarty na składane mi propozycje biznesowe.
Przedtem przerywałem rozmowę od razu po odebraniu telefonu, od miesiąca przestałem to robić. Zacząłem słuchać składanych mi propozycji, zacząłem na ich temat rozmawiać.

No i komuś bardzo się to nie spodobało. Ktoś doniósł do firmy i nagle bez przedstawienia jakichkolwiek dowodów moje konto dystrybutora zostało w zeszłą środę zawieszone.

Od razu wysłałem do firmy odpowiedź na przedstawione mi zarzuty i spokojnie czekałem na wyjaśnienie sprawy.

Warto dodać, że już od kilku miesięcy trwała nagonka na mnie, prowadzona przez jednego z czołowych liderów, mająca na celu pozbycie się mnie ze struktur. Co więcej wiem, że powstał plan przewidujący, iż w razie usunięcia mnie z firmy moja silna prawa noga zostanie przeniesiona pod innego lidera.

(…)
Mieliśmy już od dawna kupione bilety lotnicze do Barcelony skąd zaczynał się rejs.
Odlot z Warszawy w sobotę o 6.00.

(…)
nagle o 23.28, na 6 godzin przed naszym wylotem … przyszedł mail. A w nim to jedno zdanie, które przeczytałem chyba ze sto razy:
„Z powodu zawieszania, nie jesteś uprawniony do wzięcia udziału w zbliżającym się rejsie.“
Nie mogłem uwierzyć, że można kogoś tak potraktować. Na 6 godzin przed wylotem!

(…)
Jak wiecie przez ponad 4 lata współpracowałem z firmą MonaVie. I to współpracowałem z dużymi sukcesami. Regularnie utrzymywany poziom Diamenta albo Błękitnego Diamenta – trzy razy na firmowych wakacjach na Hawajach i innych niezliczonych wyjazdach nagrodowych.

Rok temu przejęty razem z innymi aktywami MonaVie przez Jeunesse Global. Naprawdę starałem się zakochać w Jeunesse, tak, jak wcześnie kochałem MonaVie. Może czułeś to samo?!

(…)
Jak to możliwe, że nikt, literalnie nikt z liderów byłej rodziny MonaVie w Polsce nie zarabia dzisiaj tyle co przed rokiem?
Co się stało, nagle wszyscy zapomnieliśmy, jak robi się ten biznes?
Jeśli uważacie, że przesadzam albo ktoś zarzuci mi kłamstwo, to proszę poproście swoich liderów o to, aby pokazali Wam swoje Biura Wirtualne, a szczególnie zakładkę Prowizje. Porównajcie wyniki z lipca zeszłego roku z majem 2016.

Jak to możliwe, że ktoś, kto w MonaVie utrzymywał pozycję Diamenta dzisiaj zarabia poniżej 300 dolarów tygodniowo?
Dlaczego jedyny polski Diament, który choć raz osiągnął obroty wymagane dla tej pozycji, a nie otrzymał jej w prezencie, niemalże nie buduje biznesu w Polsce, a teraz nawet się z niej wyprowadził?
(…)
Nie mogę sponsorować ludzi do firmy, w której są równi i równiejsi, a wiem, co mówię, bo przez krótką chwilą sam byłem wśród tych równiejszych.
Tylko 3 osoby w Polsce miały przepisane punkty z bagażnika MonaVie z możliwością wykorzystania ich bez żadnych ograniczających i trudnych do spełnienia zasad.
Byłem jedną z tych trzech osób.

Nie mogę sponsorować ludzi do firmy, która toleruje fakt, iż jeden z głównych liderów notorycznie łamie zasady i przepisuje ludzi swoich własnych współpracowników tam, gdzie mu się to bardziej opłaca. Namawia ich do zakładania nowych kont na mamy lub innych członków rodziny. Na to są niezbite dowody, a firma je zna i milczy jak zaklęta.

I mógłbym tak ciągnąć dalej i dalej, bo było by jeszcze dużo do powiedzenia, ale tak naprawdę to mi się już po prostu nie chce.

6 komentarzy
 • Szkoda tylko, że ów człowiek przedstawił tylko jedną stronę medalu, a przemilczał drugą, a mianowicie to, że działając w Jeunesse aktywnie rekrutowali jej partnerów biznesowych do innej firmy. Czytaj dalej »
 • nie no dlaczego mialby to robic ? ) skoro dystrybutor rekrutuje z innych struktur jeunesse do kyani to oczywiscie jeunesse powinno jeszcze wyslac J.B. na wycieczke zeby mogl powerbowac sobie do kyani na statku 🙂 Czytaj dalej »
 • Zarejestrowałem się w Jeuness, kupiłem pakiet za 5 186,26 PLN (przewalutowanie z Euro na złotówki). Zwróciłem produkty w terminie do 90 dni. Firma wykonała zwrot 892,27 $! Kupujesz w euro poprzez biuro wirtualne, a firma zwraca Ci środki w dolarach. Strata dla mnie ok 553 zł Czytaj dalej »
  • witaj Marcinie , twoja "strata" jest zapisana w regulaminie jeżeli oddasz produkty w terminie 30 dni masz gwarantowane 100% zwrotu pieniędzy, jeżeli nastąpi to w ciągu 90 dni to już "TYLKO" 90%. Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Rewelacyjny produkt

  Jeunesse Global
  5
  8
  Rating opinii: 2.86 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Instantly Ageless™ bo o nim mowa to przełomowy produkt w walce ze zmarszczkami. Po dwóch minutach daje zaskakujące efekty. Jednak to tylko jeden z produktów dający bardzo spektakularne wyniki.
  W ofercie firma posiada całą gamę kosmetyków które dbają o lepszy wygląd skóry.

  Produkty Jeunesse, operając na przełom w nauce, działają na poziomie komórkowym i przedłużają młodość. Poprzez skupienie się na zdrowie, długowieczność, i odnowie komórek pomagamy ludziom cieszyć się długoterminowymi wynikami młodości.

  Odmładzający i oczyszczający kompleks LUMINESCETM
  Jest wyjątkowym środkiem oczyszczającym do twarzy, który pozwala skórze zachować naturalne nawilżenie, zarazem łagodnie usuwając zanieczyszczenia z głębi porów.

  Adres strony
  http://bartoszpartyka.jeunesseglobal.com/
  Telefon
  501098173
  Jeden komentarz:
 • To nie komentarz tylko reklama pracownika firmy. Tutaj użytkownicy i Internauci chcieliby poczytać opinie. Reklamy już znamy. Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Jeunesse

  Jeunesse Global
  10
  32
  Rating opinii: -12.28 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  W maju Jeunesse ® została wybrana jako finalista rankingu ETHOS Rising Star Award przeprowadzonego przez Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej. Jest to prestiżowe wyróżnienie, które nagradza odnoszące sukcesy firmy sprzedaży bezpośredniej, które poświęciły się osiągnięciu wysokich standardów jakości w biznesie.
  Mając zaledwie trzy lata, firma wypłaciła już ponad $122.500.000 prowizji. Sprzedaż produktów wzrasta co roku aż o 125%. Tylko w styczniu tego roku wygenerowała obroty w wysokości ponad $20.000.000. 2013 jest rokiem Jeunesse. Firma zapowiada, że obrót ze sprzedaży przekroczy $250 mln (będzie on większy od sumy obrotów z poprzednich lat).
  Czy dostrzegasz już potencjał tego biznesu? Wykorzystaj tworzący się właśnie trend. Dołącz do najlepszej europejskiej grupy. Otrzymasz od nas wsparcie na każdym etapie budowania Twojego biznesu.

  E-mail
  [email protected]
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.