Juice PLUS+

Juice PLUS+
4.5 (90%) 4 votes

4
0
Rating: 4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Historia tej firmy rozpoczyna się już w roku 1970, kiedy to Jay Martin założył NSA w Collierville, Tennessee (Stany Zjednoczone). Ale taki kamień węgielny pod Juice PLUS+ położono w 1993 roku. Od tamtej pory firma cały czas się rozwija. Tak więc w 2013 roku obchodzili 20 rocznicę założenia. Do najważniejszych zasad firmy należy nie tylko trwałość i autentyczność, ale również jakość, społeczność, prostota i przystępność.

Co to jest Juice PLUS+?

Każdy wie, że organizm ludzki potrzebuje dużej dawki owoców i warzyw każdego dnia, a potwierdzają to różne badania naukowe. Warto spożywać Juice PLUS+, ponieważ ten produkt zawiera to, co najlepsze można znaleźć w owocach, warzywach oraz owocach jagodowych. Produkt ten zawiera tylko wybrane owoce, warzywa i owoce jagodowe, a na pewno nie znajdzie się w nim: glutenu, laktozy, sztucznych barwników i aromatów oraz stabilizatorów chemicznych.

Model biznesowy

Firma ma model biznesowy, jakim jest Franczyza Juice PLUS +, a korzyści, które z tego wynikają to, np. małe ryzyko i mały wkład własny. Ważne jest, aby budować biznes wokół swojego życia, a nie odwrotnie.

Partnerem Juice PLUS+ można zostać w bardzo łatwy sposób. Najpierw trzeba poznać produkty, potem można zostać partnerem Juice PLUS+. Jeśli chce się zostać takim partnerem, należy podać swoje dane do Partnera Juice PLUS+, a wtedy będzie on mógł zarejestrować nasz wniosek partnerski. Do tego trzeba uiścić opłatę członkowską w wysokości 100 zł. Potem można założyć własny biznes, czyli ze swoim sponsorem i Juice PLUS+ można wspierać swoją grupę i budować własny biznes.2935

Ile to kosztuje?

W sklepie Juice PLUS+ można kupić różne zestawy z wybranych owoców, warzyw i owoców jagodowych, np. zestaw Juice PLUS+® Kapsułki Premium (3×2 słoiczki) – przesyłka zawiera: 2 słoiczki Juice PLUS+ Wybrane Owoce, 2 słoiczki Juice PLUS+ Wybrane Warzywa, 2 słoiczki Juice PLUS+ Wybrane Owoce Jagodowe (1 słoiczek zawiera 120 kapsułek). Można zapłacić za całość od razu, czyli 1218 zł albo w czterech ratach po 317 zł, czyli 1268 zł razem.

 

 

 O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.