LAB ONE SP. Z O.O.

LAB ONE SP. Z O.O.
4.8 (96.67%) 12 votes

4
0
Rating: 4 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Lab One to polska firma MLM, sprzedająca kosmetyki i suplementy w systemie MLM.

Produkty

Firma sprzedaje produkty do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów. A także suplementy (colostrum, Q10) i probiotyk.

Opis firmy

Poniżej opis firmy przesłany nam przez Panią Agatę Patynowską:

LAB ONE działa w branży, w której ludzie na całym świecie wydają najwięcej pieniędzy, to najszybciej i nieustannie rozwijające się sektory rynku: zdrowie i uroda.

 • Wygląd zewnętrzny – ludzie nadzwyczaj dbają o to, aby zachować młody wygląd i urodę.
 • Zdrowie – kondycja, energia, witalność, długie życie (propaguje, aby odwrócić kolejność, bo profilaktyka zdrowia przekłada się również na piękno zewnętrzne).
 • Najwyższa jakość produktów, poparta badaniami naukowymi, plasuje je na najwyższej półce tego sektora (w tym sektorze liczą się tylko te firmy, które najwyższą jakość stawiają na pierwszym miejscu).

Produkty i technologia

LAB ONE posiada jedyną na świecie, unikalną, stworzoną przez polskich naukowców NanoFuture Technology, wyprzedzając tym samym przyszłość  (jesteśmy zawsze o krok do przodu)

 • Rozwiązujemy dwa największe problemy, odpowiedzialne za szybkie starzenie się skóry: maksymalne nawilżenie i likwidacja stanów zapalnych (zmarszczki są również stanem zapalnym skóry).
 • Do produkcji naszych produktów stosujemy najwyższej jakości składniki (najświeższe 4 godzinne Colostrum, opatentowana metoda mikrokapsułkowania probiotyków wartstwą lipidową, koenzym Q10 w najwyższej dawce w połączeniu ze składnikami wspierającymi jego działanie, naturalnego pochodzenia Astaksantyna).
 • Rzetelne informacje o składach naszych produktów są dostępne na naszej stronie www dla wszystkich Klientów i Partnerów.
 • Świadczymy PRAWDĘ, a nie marketing obalając mity np. wielu kroków pielęgnacji – tego potrzebuje marketing i kieszeń producenta.

Biznes

LAB ONE to gotowy model 10 nowocześnie skonstruowanych sposobów na zarabianie pieniędzy

 • LAB  1 jest najnowszą formą sprzedaży MLM e-commerce oferując produkty o najlepszych parametrach technicznych od tych dostępnych na rynku.
 • buduje i rozwija elitarną grupę liderów oferując biznes na rynku polskim i zagranicznym w oparciu o specjalnie skrojony Program Marketingowy.
 • oferuje najlepiej wypłacający Plan Marketingowy przy najniższych obrotach.
 • Ludzie czerpią korzyści na każdej płaszczyźnie współpracy zarówno jako Klienci jak i Partnerzy.

 

Mając najwyższej jakości produkt, technologię oraz pewne przychody masz najlepsze warunki do zbudowania biznesu globalnego.
Przyszłość należy do tych, którzy łączą dwa najlepiej rozwijające się i najefektywniejsze kanały dystrybucji, czyli internet i marketing rekomendacji.
Wygrywa technologia i Ci, którzy oferują produkt najwyższej możliwej jakości.
Biznes bez produkcji, magazynowania, transportowania, inwestowania w produkt.
Firma jest w fazie rozwoju i wzrostu finansowego więc dołączając teraz masz wpływ na jej współtworzenie i największe zarobki.

Wybierając LAB ONE wybierasz polską firmę z produktami bazującymi na odkryciu polskich naukowców. Zaczynasz biznes w momencie, w którym masz wpływ na jej współtworzenie – w jej fazie wzrostu. Tu miejsca dla liderów są nadal do obsadzenia. Nie musisz kupować produktów – łączysz klienta z firmą, możesz wyjść na cały świat i zabezpieczyć swoją przyszłość.

Wniosek

LAB ONE to połączenie polskiego produktu z globalnymi możliwościami zarabiania. Możesz już dziś z nami współtworzyć ten biznes, później tylko dołączysz.
To miejsce dla ludzi z małymi celami jak i wielkimi wizjami. Tu każdy znajdzie coś dla siebie, nawet Ci, najbardziej ambitni, kreatywni, myślący globalnie. Wybierając tą firmę godzisz się na PIĘKNO, PRAWDĘ i DOBRO.
Zapraszamy


Opinie o firmie

LAB ONE to biznes wysokiej moralności i wysokie prowizje

LAB ONE SP. Z O.O.
7
2
Rating opinii: 8.53 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Stworzyliśmy polską firmę marketingu społecznościowego, opartą na najnowszej polskiej technologii. Zapraszamy do współpracy osoby ambitne, ceniące sobie najwyższą jakość na każdej płaszczyźnie życia. Bardzo wysokie prowizje, najwyższej jakości produkt oraz najlepsi trenerzy to gwarancja Twojego sukcesu z LAB ONE.
Wybierając LAB ONE wybierasz prawdę, piękno, dobro.

E-mail
[email protected]
Adres strony
labone2016.lab1.com
+ Dodaj swój komentarz do tej opiniiO Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.