LifeWave

LifeWave
4.2 (84%) 5 votes

7
3
Rating: 4.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma LifeWave została założona w 2004 roku przez Davida Schmidta, który specjalizuje się w technologii promującej zdrowie. Swoją siedzibę ma w San Diego w Kalifornii. Jest członkiem organizacji Direct Helling Association (DSA). Firma oferuje produkty zdrowotne, które poprawiają jakość życia. Produkty zostały opracowane na podstawie rzetelnych badań naukowych oraz na podstawie badań klinicznych.

Plastry LifeWave

Plastry te przynoszą natychmiastowe działanie. Stosują je lekarze, celebryci, olimpijczycy i sportowcy. Zapewniają energię przez cały dzień, bez żadnych środków pobudzających. W ciągu kilku dni uśmierzają ból, a także w sposób naturalny poprawiają jakość i długość snu. Zapewniają detoksykację, opóźniają efekty starzenia się oraz kontrolują apetyt i ograniczają stres.

Plastry te stanowią nowoczesną formę fototerapii, która inaczej nazywana jest terapią światłem. Plastry umieszcza się na ciele człowieka tak jak bandaż. Zawierają one kryształy organiczne, które pod wpływem ciepła wytwarzanego przez ludzkie ciało odbijają niewielkie ilości światła w zakresie pasm podczerwieni oraz światła widzialnego. Działają poprzez stymulowanie nerwów oraz punktów akupunkturowych na powierzchni skóry.

Theta Nutrition LifeWave

Theta Nutrition dostarcza organizmowi niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania substancji odżywczych. Produkowane są one z wysokiej jakości naturalnych składników, bez sztucznych substancji słodzących, bez barwników oraz konserwantów. Wystarczy kilka minut, aby poczuć skutki ich działania. Jest to suplement wysokiej jakości, ma natychmiastowe działanie i jest skuteczny. Są bezpieczne i nie mają w swoim składzie środków pobudzających. Formuły Theta szybko dostarczają organizmowi niezbędnych substancji odżywczych.

Produkt ten ma podwójne działanie. Trzeba dodać jedną porcję Theta Activate do każdej formuły Theta przed jej wypiciem. Theta Activite przyspiesza wchłanianie substancji odżywczych, które są zwarte w formule.

Matrix 2 LifeWave

Produkt ten ogranicza narażanie się na promieniowanie z telefonów komórkowych. Matrix 2 natychmiast ogranicza szkodliwe działanie promieniowa z telefonu komórkowego. Produkt jest łatwy w użyciu.

 


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.