Livioon

Livioon
4.1 (82.76%) 29 votes

17
6
Rating: 12.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Livioon to firma specjalizująca się w sprzedaży luksusowych perfum, które pochodzą z Francji. W sprzedaży dostępnych jest 98 zapachów damskich oraz męskich. Dla kobiety w sprzedaży dostępne są:
– Classique 30 ml Parfums,
– Exclusif 75 ml Parfums,
– Exlusif 50 ml Parfums.
Natomiast w ofercie dla panów dostępne są:
– Classique 50 ml EDP,
– Exclusif 50 ml EDP.
Poza tym można kupić:
– Showergel & Balsam,
– Prestiże Set.

Plan marketingowy

Aby przystąpić do Sieci Sprzedaży Livioon należy podpisać Umowę Dystrybutorską oraz zakupić Zestaw Startowy. W Zestawie Startowym znajdują się próbki wybranych produktów Livioon razem z materiałami szkoleniowymi i reklamowymi. Dystrybutor może wybrać jeden spośród trzech aktualnych Pakietów Startowych.

Każdy Dystrybutor może kupować produkty w atrakcyjnych, niskich cenach, np. cena katalogowa wynosi 55 zł, a Dystrybutor płaci 38 zł.

Potem można zarabiać sprzedając produkty, np. cena katalogowa wynosi 77,90 zł, a Dystrybutor płaci za nie 54,00 zł, więc zarabia 23,90 zł.

Następnie można zostać Dystrybutorem wiodącym, czyli można zbudować własną strukturę sprzedaży.

Cały plan marketingowy podzielony jest na trzy części. W pierwszej części prowizja obliczana jest na podstawie różnicy pomiędzy wielkością prowizji uzyskanej przez siebie, a wielkością prowizji osoby bezpośrednio sponsorowanej, różnica ta jest mnożona przez całkowity obrót grupy sponsorowanej przez siebie.

W Livioon można zostać:
– Supervisior – 0%, 4%, 7%, 10%;
– Junior Manager – 13%, 16%, 19%;
– Manager – 22%.

Livioon Elite Club

Livioon Elite Club to następny krok. Ten klub przeznaczony jest dla Liderów, którzy osiągnęli szczególną pozycję. W drugiej części planu marketingowego do podziału pomiędzy Liderów przeznaczone jest 12% całego obrotu punktowego.

Zasady kwalifikacji do Elite Club:
– Gold Manager, +4% – tytuł ten można uzyskać wtedy, gdy jest się bezpośrednim sponsorem co najmniej jednego Managera (22%) oraz gdy łączna suma punktów z kolejnych struktur będzie wynosić minimum 20 000 punktów;
– Diamond Manager, +5% – tytuł ten uzyskuje się, gdy jest się bezpośrednim sponsorem co najmniej 3 Managerów (22%) albo bezpośrednim sponsorem 2 Managerów (22%) o łącznej wartości sprzedaży, która wynosi co najmniej 150 000 punktów;
– Vice Direktor, +6% – tytuł ten uzyskuje się, gdy jest się bezpośrednim sponsorem co najmniej 2 Managerów (22%) oraz 2 Gold Managerów (+4%) lub bezpośrednim sponsorem 1 Managera (22%) oraz 2 Gold Managerów (+4%) o łącznej wartości sprzedaży co najmniej 350 000 punktów.

Livioon Founders Club

Livioon Founders Club to kolejny krok. Jest przeznaczony dla Liderów, którzy dzięki swojej pracy osiągnęli szczególną pozycję w Elite Club. W trzeciej części planu marketingowego do podziału pomiędzy Liderów przeznaczone jest do 6% całego obrotu punktowego.

Zasady kwalifikacji do Founders Club:
– Direktor, +7% – tytuł ten uzyskuje się, gdy jest się bezpośrednim sponsorem co najmniej czterech Gold Managerów o łącznej wartości sprzedaży, która wynosi 750 000 punktów;
– President, +8% – tytuł ten uzyskuje się, gdy jest się bezpośrednim sponsorem co najmniej sześciu Diamond Managerów o łącznej wartości sprzedaży, która wynosi 2 000 000 punktów;
– Senior President, +9% – tytuł ten uzyskuje się, gdy jest się bezpośrednim sponsorem co najmniej 8 Diamond Managerów o łącznej wartości sprzedaży, która wynosi 5 000 000 punktów.


Opinie o firmie

LIVIOON MePerfect

Livioon
9
14
Rating opinii: 0.85 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Livioon wprowadził do swojej oferty fantastyczne serum na zmarszczki. Daje natychmiastowy efekt zniwelowania zmarszczek. Działa już po 5 minutach a efekt utrzymuje się do kilku godzin. Nietoksyczny, bezpieczny, nie uczula. Rewelacja!!!! W przystępnej cenie. Przy rejestracji 35% upustu. Nie ma konieczności robienia zakupów, tak jak w innych MLMach. Polecam z czystym sumieniem. Na youtubie można znaleźć filmy i zdjęcia z efektami zastosowania MePerfekt.

E-mail
[email protected]
Adres strony
https://www.youtube.com/watch?v=I4SfFfhvRGY
+ Dodaj swój komentarz do tej opinii

Dlaczego wybralam Livioon

Livioon
9
17
Rating opinii: -0.64 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Livioon to gwarancja wysokiej klasy produktow: perfum, kosmetykow do ciala, w niskich cenach, dlatego dostepnych dla wszystkich. Dzieki temu ze korzystalam z tych produktów, bez najmniejszych watpliwosci zdecydowalam sie zostac konsultantka w firmie Livioon. To byl nalepszy wybor. Dla mnie swietna alternatywa dodatkowych zarobkow a takze mozliwosc tworzenia wlasnego biznesu ze wspanialymi osobami. To co dodatkowo wyroznia firme Livioon to ludzie, ktorzy ja tworza. Wsparcie, pomoc, motywacja to mysl przewodnia wszystkich nas. Bardzo sie ciesze ze Livioon pojawil sie w moim zyciu, bo oprocz niepowtarzalnych zapachow ktorymi moge dzielic sie z innymi, daje mi mozliwosc rozwoju i fajna perspektywe na przyszlosc. Z wielka zatem przyjemnością zapraszam do wspołpracy.

E-mail
[email protected]
Adres strony
https://alusia.livioon.com
Telefon
784-394-001
Jeden komentarz:
 • Kiepska jakość, w sumie czego się spodziewać po takiej cenie używam DKNY zakupiłam podróbke 50 ml za 42,90, 50 ml DKNY kosztuje na perfumerii 160 zł niestety wole zakupić oryginał, zapach odbiega bardzo i jest nietrwały Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Menadżer w firmie Perfumy Livioon

  Livioon
  9
  19
  Rating opinii: -3.21 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  LIVIOON jest firmą, która posiada w swojej ofercie luksusowe perfumy pochodzące z francuskiej Prowansji. Perfumy LIVIOON można nabyć w stylowych flakonach. Firma w swej ofercie ma również balsamy i żele do ciała z olejkiem i masłem macadamia. Absolutnym HITEM jest rękawica FaceGlove, która działa cuda i przy użyciu samej wody zmywa nawet wodoodporny makijaż. Firma LIVIOON podbija nosy i serca klientów na światowym rynku.

  E-mail
  [email protected]
  Adres strony
  https://klaudia-urbanska.livioon.com/
  Telefon
  792698170
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.