Lyoness / Lyconet

Lyoness / Lyconet
4.2 (83.53%) 153 votes

8
6
Rating: 3.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Lyoness Poland to międzynarodowa wspólnota zakupowa, która działa na rynku od 2003 roku.

Polsce obecna od 2008 roku. Firma zajmuje się obsługą i rozwojem struktury zakupowej. Obecnie działa na 46 rynkach na całym świecie.

Przyjemne zakupy

Zakupy z tą firmą stają się przyjemnością, ponieważ przy każdym zakupie zyskuje się podwójnie, a także można czerpać korzyści z zakupów swoich przyjaciół. Razem z Cashback, Shopping Points oraz bonusem przyjacielskim Lyoness Shoppong Community ma się wiele korzyści.

Korzyści

Cashback umożliwia zwrot pieniędzy w gotówce przy każdym zakupie. U Partnerów Handlowych Lyoness, u których można robić zakupy albo korzystać z usług istnieje możliwość otrzymania zwrotu pieniędzy w gotówce przy każdym zakupie. Nie ważne jest, czy robiło się zakupy z Cashback Card, bonami czy online. Można otrzymać zwrot do 5% wartości swoich zakupów jako Cashback.

Jeżeli zgromadzony przez nas Cashback wzrośnie do 22,50 zł, to zostaje przelane na nasze prywatne konto bankowe. Wartość zgromadzonego Cashbacku jest zawsze widoczna na swoim profilu.

Przykładowy punkt w którym można liczyć na cashback od Lyoness – Strbskie Pleso, Słowacja

Shopping Points

Oprócz Cashbacku otrzymuje się również Shopping Points. Można je wymieniać na Shopping Points Deals, które są oferowane przez partnerów handlowych Lyoness, ale też można je zamienić na rabaty na wiele produktów w Loyalty Mall. Shopping Points zmniejszają cenę danego produktu i trzeba zapłacić tylko niewielką kwotę.

Shopping Points można otrzymywać nie tylko za zakupy, ale również jako nagrodę za swoją aktywność.

Lyoness Shopping Community można polecać swoim znajomym. Wtedy każdy zakup u Partnera Handlowego Lyoness, który został dokonany przez zarejestrowanego przez nas przyjaciela daje nam bezpośredni bonus przyjacielski do 0,5%. Bonus ten można również otrzymać wtedy, gdy nasi przyjaciele polecą Lyoness swoim przyjaciołom.

Chcąc dołączyć do Lyoness, można zarejestrować się na stronie internetowej firmy: https://www.lyoness.com/pl/register.

Lyoness Poland Sp. z o.o. w 2009 roku miała 1,5 mln obrotu, a w 2013 było 14 mln, co stanowi bardzo duży wzrost.

Lyconet

Lyconet to marka firmy Lyoness Europe AG, program MLM. Umożliwia budowanei własnej sieci zakupowej i dystrybucyjnej.

„Lyconet Marketer” otrzymuje wynagrodzenei na podstawie ilości Shopping Points uzyskanych przez siebie oraz swoją „lifeline” czyli strukturę (downline).

 


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.