Mariza

Mariza
5 (100%) 1 vote

1
0
Rating: 1 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Mariza to polska firma, która została założona w 1988 roku i specjalizuje się w produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała, włosów oraz produktów do makijażu. Są one wytwarzane z surowców wysokiej jakości w oparciu o wieloletnie doświadczenia. W ofercie dostępnych jest ponad czterysta produktów. Od 2010 roku dystrybutorem marki Mariza i Mariza Selectiv jest Mariza Dystrybucja, która wtedy rozpoczęła działalność w sektorze sprzedaży bezpośredniej. Potem w 2011 roku przekształciła się w firmę marketingu sieciowego.

Produkty

Na linię produktów do twarzy składają się: argan luxury care; linia +, czyli intensywne nawilżenie 25 +, intensywne ujędrnienie 35 +, intensywna redukcja zmarszczek, intensywna regeneracja 55 +; naturalne ekstrakty, czyli ekstrakt z alg, ekstrakt z róży, proteiny soi, oliwka z oliwek, ekstrakt z bawełny; linia oczyszczająca, produkty pielęgnacyjne; kremy pielęgnacyjne do twarzy i ciała; pomadki ochronne. Dostępne produkty to kremy do twarzy, kremy pod oczy, produkty do demakijażu, maseczki do twarzy oraz pomadki ochronne.

Produkty do makijażu to seria Mariza Selective, są tu produkty do twarzy (czyli bazy pod makijaż, podkłady, korektory, pudry i róże), oczu (czyli cienie, maskary, eyelinery), ust oraz paznokci, a także seria Mariza, tu również są produkty do twarzy (czyli bazy pod makijaż, podkłady, pudry, róże), oczu (czyli cienie, maskary, konturówki), ust (pomadki), paznokci (czyli lakiery do paznokci, odżywki do paznokci).

Linia produktów do ciała: linia spa, czyli żele pod prysznic, sole płyny do kąpieli, peelingi, balsamy i masła do ciała; linia argan luxury care; linia familijna; linia intissi; linia active care; kremy do rąk; linia antycelulitowa; linia active sun; mgiełki do ciała. Dostępne produkty do ciała to żele pod prysznic, sole i płyny do kąpieli, peelingi do ciała, balsamy i masła do ciała, higiena intymna, kremy do rąk, kremy do stóp, dezodoranty, mydła w płynie, kosmetyki do opalania, a także mgiełki do ciała.

Linia produktów do włosów: argan luxury care, makadamia & jedwab, aloes & jedwab, awokado & jedwab, żele do włosów. Dostępne produkty to szampony, odżywki oraz żele do włosów.
Linia produktów dla mężczyzn: navigator active, navigator fresh, navigator classic, dn action. Dostępne są produkty do twarzy, żele pod prysznic, dezodoranty oraz wody toaletowe.
W sprzedaży są również zapachy dla kobiet, czyli wody toaletowe oraz wody perfumowane, a także zapachy dla mężczyzn, czyli wody toaletowe.

Plan marketingowy

Chcąc wstąpić do Klubu Mariza trzeba dokonać rejestracji, która jest bardzo łatwa i nie ma żadnych opłat wpisowych. Korzyści wynikające ze wstąpienia do Klubu to: już przy zamówieniu od 1 zł ma się 30% rabat podstawowy. Zamówienia składane są przez Internet i nie musowo tego robić, co miesiąc. Poza tym jest atrakcyjny plan wynagrodzeń. Od obrotu własnego i zbudowanej sieci sprzedaży można otrzymać dodatkowe bonifikaty do 17%. Istnieje także możliwość otrzymania dodatkowych bonusów od obrotu Grup Liderskich w wysokości do 8%. Za rozwój sieci sprzedaży można otrzymać jednorazowy bonus do 3000 zł. Dodatkowo można korzystać ze szkoleń biznesowych i kosmetycznych. Konsultanci mogą korzystać z ofert specjalnych oraz z programów motywacyjnych i lojalnościowych.
Tak więc zamawia się i kupuje kosmetyki z 30% rabatem podstawowym, a sprzedając je innym można zarobić te 30%, czyli różnicę pomiędzy ceną katalogową a ceną zakupu.

 


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.

 O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.