Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.
4.9 (97.5%) 24 votes

3
0
Rating: 3 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Mary Kay Ash stworzyła firmę, która stała się jedną z największych na świecie firm z branży sprzedaży bezpośredniej kosmetyków pielęgnacyjnych oraz kolorowych.

Firma dostępna na całym świecie

Niemal 50 lat temu Mary Kay Ash założyła firmę Mary Kay Cosmetics. Obecnie wartość sprzedaży hurtowej na całym świecie wynosi 3 miliardy dolarów. Produkty tej firmy sprzedawane są na ponad 35 rynkach na całym świecie, a liczba członkiń globalnej niezależnej kadry handlowej przekracza 2,5 miliona osób.

W Polsce Mary Kay jest członkiem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej. Stowarzyszenie to działa od 1994 roku.

Korzyści dla konsultantki

Będąc Niezależną Konsultantką Kosmetyczną Mary Kay zarobki są nieograniczone. Zależą one od osobistych celów, czasu oraz wysiłku, który chcemy poświęcić. To, ile się zarabia zależy wyłącznie od nas samych.

Nad jakością produktów tej firmy czuwa zespół naukowców. Kosmetyki poddawane są wielu testom, a przy tym korzysta się z wielu technologii.

Mary Kay jest obecna w ponad 35 krajach na 5 kontynentach. Swoją pierwszą zagraniczną filię otworzyła w Australii w 1971 roku.

Produkty

Mary Kay Cosmetics pewnie nie stałaby się jedną z najbardziej rozpoznawanych firm kosmetycznych, gdyby nie wysoka jakość sprzedawanych produktów, produktów, które stosowała sama twórczyni marki. Pielęgnacja skóry jest od początku powstania firmy misją marki. Kolekcja kosmetyków to produkty dostosowane do potrzeb kobiet w każdym wieku, odpowiednie dla każdego rodzaju cery. Gama kosmetyków do pielęgnacji skóry zawiera produkty odmładzające takie jak linia TimeWise z  najbardziej znanym Cudownym Zestawem, czy technologicznie zaawansowane preparaty do cery dojrzałej. Mary Kay to także produkty do makijażu zawarte w jednej palecie oraz zestawy dla mężczyzn i perfumy.

W sprzedaży dostępne są następujące produkty:
– produkty do pielęgnacji ciała,
– zapachy damskie i męskie,
– prezenty,
– produkty do makijażu,
– linia MK Men®,
– produkty do pielęgnacji.

Aby dołączyć do Niezależnych Konsultantek Kosmetycznych trzeba się zarejestrować na stronie internetowej Mary Kay. Z tą firmą można zdobywać bonusy i nagrody. Konsultantka zarabia 40% na wszystkim, co sprzedaje. Są też osoby, które kwalifikują się do otrzymania Samochodu Kariery Mary Kay. Mary Kay Ash pierwszy samochód przyznała w 1969 roku. Poza tym firma co roku oferuje luksusowe podróże do egzotycznych krajów.

Mary Kay w 2007 roku miała 18,5 mln obrotu, a 46,5 mln, co stanowi znaczny wzrost. Natomiast w 2014 roku miała 47 mln obrotu.

Kosmetyki szyte na miarę potrzeb

Wydawać by się mogło, że Mary Kay Cosmetics Poland to kolejna firma, która jest podobna do Oriflame czy firmy Avon. A jednak do końca tak nie jest. Przede wszystkim filozofia powstania tej firmy jest zupełnie inna.

Kobiecy biznes

Mary Kay Ash zmieniła życie milionów kobiet na całym świecie, którym pokazała, że prowadzenie własnego biznesu jest możliwe nawet w tak trudnych czasach dla ambitnych kobiet, jak lata amerykańskie 60-te. Miała tylko 5 tysięcy dolarów i postanowiła zalożyć własny kobiecy biznes i dać pracę innym paniom, których wysiłki będą odpowiednio i sprawiedliwie nagradzane. Tak powstała w Dallas w Teksasie firma Beauty by Mary Kay. Zaproponowała realizację prostego biznesplanu i szczebli kariery, po których każda z niezależnych konsultantek mogła się tak samo wspinać. Liczyła się przede wszystkim sprzedaż produktów i jej efektywność. Najbardziej prestizowym tytułem w firmie Mary Kay Cosmetics jest funkcja Niezależnej Krajowej Dyrektor Sprzedaży. Do dzisiaj zdobyło go 600 kobiet, które zostały nagrodzone różowym Cadillakiem. Kolor samochodu został wybrany nieprzypadkowo. Różowy „Mountain Laurel” pasuje bowiem do kolorystyki palet do makijażu ust i oczu. Mary Kay Cosmetics rozpoczęła swoją polską działalność w 2003 roku.

 


Opinie o firmie

Bardzo dobra firma

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.
10
0
Rating opinii: 17.26 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Mary Kay Cosmetics tworzą ludzie, którzy, jak to ludzi, są różni. Na szczęście jest kilka stałych elementów, które mimo ludzkiej ułomności, pozwalają dobrze prosperować temu modelowi biznesu.
Co wyróżnia Mary Kay spośród innych firm?
Produkt – to na pewno. Biała kosmetyka w całości produkowana jest w Dallas (Texas, USA). Kolorowa w części też. Wszystkie kosmetyki mają łącznie ponad 1200 oryginalnych patentów. Ciekawostka – nocny krem zmiękczający skórę ma ten patent od samego początku.
Etyka – założycielka, Mary Kay Ash, mówiła, że jeśli wszystko się trzyma w odpowiednim porządku, sukces sam przyjdzie. I tak priorytetami każdej konsultantki powinny być „Bóg, Rodzina, Kariera” w tej kolejności. Misja firmy to „wzbogacanie życia kobiet”.
Kobiety – ponad 90% pracowników biura czy niezależnych sprzedawców to kobiety 🙂 od początku, od 1963 roku 🙂
System marketingu – jako jedyny z DS czy MLM jest wykładany na Harvardzie.
Zarobki – biorą się ze sprzedaży własnej i sprzedaży zespołu osób pozyskanych do współpracy. Zasady są proste i przejrzyste.
To normalna firma, w której się pracuje w sprzedaży 🙂 nie „kupuje dla siebie i zarabia bez konieczności sprzedaży”, tylko oficjalnie sprzedaje się produkty i na tym zarabia. Bardzo podoba mi się brak tej ekwilibrystyki słownej.
I cóż więcej? Prywatnie i oficjalnie zgadzam się z powyższym 🙂 produktów sama używam, biznesu też. Także krótko mówiąc – polecam! Produkt i współpracę 🙂

Adres strony
www.marykay.pl/anna.kostro
Telefon
600251432
+ Dodaj swój komentarz do tej opinii

Kosmetyki Mary Kay prezentem dla każdego

Mary Kay Cosmetics Poland Sp. z o.o.
3
0
Rating opinii: 9.95 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Zapakowałam ślicznie pudełeczko do torebki i poszłam na spotkanie. Piekny hotel i luksusowa restauracja pasowała do mojego luksusowego pudełeczka. Udane spotkanie zakończyłam wręczeniem mojej rozmówczyni malutkiego prezentu. Co to takiego zapytała zaskoczona. Drobiazg odpowiedziałam -podarunek za miłe spotkanie.
Wieczorem zadzwonił telefon, kochana to regenerujący Krem do Rąk Satin Hands® firmy Mary Kay. Tak, czy coś się stało – nie ale to luksusowe kosmetyki. Oczywiście, każda kobieta na nie zasługuje i ta co sprząta i ta co gotuje i ta co w biurze pracuje. Ja wypróbowałam są świetne bezzapachowe, nie uczulają długo utrzymują nawilżenie i w pełni zasługują na miano luksusowych. Wypróbuj, będziesz zadowolona. Tak pracuje firma Mary Kay. Dostarcza produkty najwyższej jakości do indywidualnych potrzeb klientki. Jeśli masz problemy zawsze pomogę ci wybrać. Czy wiesz czego najbardziej potrzebuje twoja skóra? Dbamy o mieszkanie, samochód o dzieci o całą rodzinę. A czy w tym nawale pracy pomyślimy o sobie? Nie ma czasu! Nieprawda od tego jest osobisty doradca kosmetyczny, który bezbłędnie doradzi jak pielęgnować ciało, jakie i kiedy stosować produkty. Doradzi, pięknie zapakuje i przyniesie.
Zbliża się okres swiąteczny. Zaoszczędź swój czas i nerwy, pomogę ci w doborze prezentów dla całej rodziny,
Powiedz, czy potrzebujesz indywidualnych konsultacji, wskazówek dotyczących makijażu a może porad do pielęgnacji ciała. Zapytaj o produkty i jak je stosować. Po to jestem, aby ci pomóc. Zadbam też o kreatywne opakowanie i zrealizuję twoje marzenia o pięknym prezencie szytym na miarę dla całej Twojej rodziny. Jesteś aniołem. Za to perspektywiczne myślenie dostałaś nagrodę.
http://www.marykay.pl/alicja.augustyn-zielinska/pl-PL/TipsAndTrends/MakeoverAndBeautyTools/Strony/Mary-Kay-eCatalog.aspx

E-mail
[email protected]
Adres strony
http://www.marykay.pl/alicja.augustyn-zielinska/pl-PL/Pielegnacja-ciała/Regenerujacy-Krem-do-Rak-Satin-Hands-Bezzapachowy/160303.partId?eCatId=1000
Telefon
603359864
+ Dodaj swój komentarz do tej opiniiO Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.