Natur day

Natur day
4.7 (94.09%) 44 votes

5
0
Rating: 5 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

 

O firmie

Natur Day to nowy biznes MLM, który w stu procentach jest zbudowany w oparciu o polską inwencję technologiczną oraz polski kapitał. W skład spółki wchodzi grupa młodych przedsiębiorców i specjalistów, którzy posiadają odpowiednią wiedzę i doświadczenie zawodowe.

Natur Day skupia się na promowaniu i propagowaniu trendu health & wellnes i w związku z tym wychodzi z założenia, że bardzo ważne znaczenie ma zdrowy styl życia, a przeważnie troska o poprawne funkcjonowanie organizmu człowieka. Dzięki temu możliwe będzie poprawienie dynamicznego, ale też świadomego i inteligentnego rozwoju ludzkości.

Firma ma siedzibę w Chorzowie. Adres to ul. Juliana Grządziela 24, 41-500 Chorzów.

 

Produkty

Firma opracowała nowe produkty, naturalne suplementy diety, produkowane na bazie unikatowej receptury. Są to stuprocentowe suplementy, nie zawierają wypełniaczy. Firma chwali się dobrym stosunkiem ceny do jakości produktów.

Na starcie firma produkuje 21 suplementów: 17 rodzajów kapsułek i 4 płyny w butelkach. Docelowo ma być około 50 w ofercie. Produkty mają też być dostępne w aptekach i sklepach zielarskich, zatem MLM nie jest jedyną drogą sprzedaży. To nietypowe rozwiązanie, zazwyczaj produkty dostępne w MLM nie są dostępne w innych kanałach sprzedaży (chyba, że dystrybutorzy sami je wystawią np. na aukcji, ale takie działania są przez niektóre firmy MLM potępiane).

Kapsułki kosztują 129 zł (60 kapsułek), butelki 199 zł (1 litr syropu). Cena dla zarejestrowanych klientów to odpowiednio 99 zł i 154 zł. Produkty projektuje (ustala skład) Pharmacon S.A. z siedzibą również w Chorzowie a następnie zleca innym firmom produkcję tych suplementów.

Plan marketingowy Natur Day

MLM jest zorganizowany w formie matrycy, gdzie pod każdą osobą może być maksymalnie 4 inne osoby. Matryca ma 5 poziomów, zapełnienie ich wszystkich (co wymaga posiadania w strukturze 1364 osób) otwiera nową matrycę. Jest też kompresja matrycy – jeżeli dana osoba w matrycy jest nieaktywna (nie zrobiła zakupów), na jej miejsce wskakuje aktywna osoba z niższego poziomu (będąca bezpośrednio pod tą nieaktywną, albo do 5 poziomów w dół)

Firma przygotowała własny system szkoleń dla dystrybutorów.

Program samochodowy

Dla najlepszych dystrybutorów przewidziano samochody:

 • Klasa B – typu Opel Corsa, Hyundai i20 – około 300 osób w strukturze. Dostajesz wynajęty samochód na 12 miesięcy.
 • Klasa C – typu  Opel Insignia lub Mazda 6. Około 700 osób w matrycy
 • Klasa D – typu BMW 5, Audi 6, LandRover Discovery, Volvo S90   . Cała 1. matryca musi być aktywna.
 • Najwyższy poziom, klasy np. Porsche Panamera – 2 zamknięte i aktywne matryce czyli około 2800 aktywnych osób..

 


Opinie o firmie

Natur Day

Natur day
5
0
Rating opinii: 5 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Natur Day to nowy polski biznes mlm. Sprzedaje suplementy diety (w kapsułkach i butelkach), oferuje też samochody dla najlepszych dystrybutorów.

 

4 komentarze
 • Wchodząc na stronę byłem ciekaw co ujrzę za prokdukty. Jestem jako zielarz pod nieocenionym wrażeniem składów czegoś takiego jeszcze nie widziałem . Jestem w branży 28 lat Jestem sobotę na otwarciu firmy bo chce nabyć produkty . Czytaj dalej »
 • Jako lekarz, zielarz, fitoterapeuta i dietetyk muszę przyznać, że składy ekstraktów standaryzowanych Natur Day są bardzo ciekawe. Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.