NEO Spes

NEO Spes
4.3 (86.98%) 43 votes

4
11
Rating: -4.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

NEO Spes z języka łacińskiego oznacza „nowa nadzieja”. Jest to nowy projekt MLM, który wyszedł z propozycją nowatorskiego suplementu diety. Uzupełnia naszą dietę w składniki naturalne i wspomagające organizm, a także w składniki chemoprewencyjne. Co to jest chemoprewencja? Zapobieganie przekształcaniu rozwijającego się nowotworu łagodnego w nowotwór złośliwy.

Dla tej firmy najważniejsze jest zdrowe odżywianie, profilaktyka zdrowotna oraz aktywność fizyczna.

Produkt: suplement Neo Spes

Produkt NEO Spes powstał w oparciu o wieloletnią wiedzę i doświadczenie, a także najnowsze odkrycia naukowe niezależnych badaczy.Skład

W jednej kapsułce NEO Spes można znaleźć składniki, które zostały dobrane w odpowiednich proporcjach, a na ich powstanie zostało wykorzystane wiele kilogramów warzyw i owoców. Produkt te powstał z surowców najwyższej jakości. Zawierają takie składniki, jak: likopen, kapsaicynę, amigdalinę, omega 3 – 6 – 9, witaminę E, witaminę A oraz Beta – karoten, witaminę D i witaminę K. Kapsułki te są naturalnym złotym środkiem na uzupełnienie antyrakowych składników w organizmie. Poza tym w ich składzie można znaleźć oleje, które pozyskuje się metodą tłoczenia na zimno. Stosowany codziennie uzupełnia niedobory witamin i minerałów.

Ciekawym składnikiem jest amigdalina (laetrile), zwana witaminą B17, która uważana jest za substancje antyrakową, choć badania tego nie potwierdzają (DOI10.1007/s00520-006-0168-9). Natomiast kapsaicyna (zawarta w papryce i nadająca jej ostry smak) ma potwierdzone działanie chemoprewencyjne (badania: doi: 10.1177/0192623312444471).

Ludzkość boryka się z chorobami cywilizacyjnymi, a są to m.in. problemy z układem krwionośnym, prowadzącym do udarów; nadciśnienie tętnicze, zawały serca, miażdżyca, ale też cukrzyca, wszelkie alergie, astma i najbardziej niebezpieczne – nowotwory. Według dystrybutorów suplementu Neo Spes wzmacniając organizm najwyższej jakości składnikami odżywczymi można ochronić się przed wieloma dolegliwościami i chorobami.

Cena

Suplement kosztuje około 280 zł za 90 kapsułek. To wysoka cena jak za suplement diety. W ogłoszeniach w Internecie można czasem znaleźć taniej.

Historia firmy

Uroczysty start projektu odbył się 12 grudnia 2015 r. na zamku Topacz.

Forma Neo Spes sp. z. o.o. ma siedzibę w Gorzowie Wielkopolskim, adres: ul. Wojciecha Głowackiego 4B


Opinie o firmie

Lek na raka?

NEO Spes
23
12
Rating opinii: 17.62 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Czy mi się wydaje, czy oni coś wspominali o leku na raka? Albo przynajmniej o czymś co ma nas przed rakiem ustrzec? Trochę witaminek i tłuszczów ma być kolejnym cudownym lekiem na nowotwory?

Jeżeli to będą sprzedawać jako suplement diety, to w porządku, może być taki drogi suplement. Ale jeżeli firma albo dystrybutorzy mają zamiar wciskać to ludziom jako lek na raka, albo inne choroby cywilizacyjne, to nóż się w kieszeni otwiera na takie bezczelne zagrywki.

+ Dodaj swój komentarz do tej opiniiO Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.