Nicole Cosmetics

Nicole Cosmetics
5 (100%) 1 vote

2
0
Rating: 2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Eurokotra to międzynarodowa firma, która działa od 1996 roku. Pod marką Nicole produkowana jest unikatowa linia perfum Nicole oraz wód toaletowych Nicole, a także najwyższej jakości produkty do stylizacji paznokci Nicole.

Produkty

Wszystkie produkty są bezpieczne, przechodzą testy dermatologiczne, a także posiadają niezbędne zezwolenia i certyfikaty, a w tym IFRA, czyli międzynarodowy gwarant jakości.

Dostępna jest szeroka gama damskich oraz męskich zapachów, które tworzone są z oryginalnych francuskich esencji. W ofercie jest ponad 140 zapachów. W tym dwie trzecie damskich, a jedna trzecia męskich. Najmniejsza buteleczka, jaka jest tu sprzedawana ma pojemność 5 ml. Kiedy raz się kupi buteleczkę, można jej nie wyrzucać, ale potem napełniać dowolnym zapachem w punkcie sprzedaży. Buteleczki są napełniane perfumami w obecności klienta.

Zapachy te są przyjazne dla środowiska, nie są syntetycznie farbowane na różowo albo niebiesko, wszystkie kolory są naturalne. Są to odcienie żółci, które są mniej lub bardziej nasycone. Dostępne są zapachy:
– kwiatowe, które charakteryzują się dużym zróżnicowaniem;
– świeże, które swoją świeżość zawdzięczają składnikom, które pochodzą z owoców cytrusowych albo drzew;
– zmysłowe.
Zapach utrzymuje się nawet do kilku godzin.

Korzyści wynikające z członkostwa

Osobom, które są Członkami Klubu produkty sprzedawane są po cenie podstawowej. Członkowie Klubu kupują po cenie, która wynosi 65% ceny podstawowej. Poza tym za każde zamówienie przyznawane są punkty. Można zapraszać inne osoby do współpracy i członkostwa w Klubie. W ten sposób tworzy się łańcuch współpracowników i osiąga z tego dodatkowe korzyści w wysokości do 21%. Członek Klubu, który poleci nową osobę do członkostwa zyskuje 15 zł. Nie ma żadnej opłaty wpisowej oraz miesięcznej opłaty członkowskiej.

Plan marketingowy

Plan marketingowy firmy przewiduje następujące szczeble sukcesu:
– Beta,
– Beta Plus,
– Beta Premium.


Opinie o firmie

Świetne kosmetyki, które dobrze się sprzedają

Nicole Cosmetics
1
0
Rating opinii: 1.39 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Dołącz do Klubu Nicole – zostań dystrybutorem świetnych perfum

Odkryj fascynujący świat zapachów Nicole! Dołącz do nas i zostań członkiem Klubu Nicole!

szeroka gama doskonałych perfum,
marża (rabat na zakup produktów) 35%
możliwość zdobycia kolejnych upustów 3% – 21%,
dodatkowe bonusy, prezenty motywacyjne,
brak opłaty wpisowej,
brak opłaty członkowskiej,
zamawiasz ile chcesz i kiedy chcesz,
za każdą zaproszoną do współpracy z firmą osobę, która dokona zakupu, a otrzymasz od nas 15 zł.

Doskonałej jakości kosmetyki! Polecam!

+ Dodaj swój komentarz do tej opinii

Perfumy Nicole Cosmetics

Nicole Cosmetics
0
0
Rating opinii: 5.48 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Otrzymałam od firmy Nicole Cosmetics próbkę perfum do przetestowania. Perfumy Nicole 090, to zapach zmysłowy, jak dla mnie trochę ciężki. Na pewno stworzony jest dla kobiety eleganckiej, pewnej siebie, dążącej do wyznaczonych celów. Na myśl przychodzi mi kobieta biznesu, pnąca się po szczeblach kariery, dominująca i z łatwością zdobywająca bogatych mężczyzn. Mimo różnorodności nut zapachowych tych perfum – kwiatu morwy, jaśminu, róży, kwiatu pomarańczy, mandarynki, wanilii, fasoli tonki i drzewa sandałowego, na pierwszy plan zdecydowanie wysuwa się kwiat morwy i jaśmin. Przywołuje wspomnienia o letnich spacerach. Czuć go bardzo bardzo długo. Słodyczy na pewno dodaje wanilia i mandarynka, które są jakby zwieńczeniem tego zapachu. Elegancka róża pojawia się tu dopiero po kilkunastu minutach. Całość jest mimo wszystko kusząca, niezwykle trwała i podoba się mężczyznom, od których ostatnio dziwnym zbiegiem okoliczności nie mogę się opędzić. Poza perfumami otrzymanymi od samej firmy, dostałam także perfumy Nicole od narzeczonego. Są trwałe, w rozsądnej cenie, zapach świetny, wysyłka (podobno) szybka a obsługa na profesjonalnym poziomie!

E-mail
[email protected]
Telefon
533166555
+ Dodaj swój komentarz do tej opiniiO Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.