Novea Idea

Novea Idea
4.2 (84%) 5 votes

3
4
Rating: -0.2 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Dostałem ostatnio propozycję udziału w nowym przedsięwzięciu. Nawet nie jestem do końca pewien czy to MLM. Postanowiłem to opisać, wiele wskazuje na to że to MLM lub przynajmniej kilkupoziomowy program partnerski.

A zatem:

Firma

Novea idea czyli, po przetłumaczeniu, nowy pomysł. Adres strony firmowej to noveaidea.con, a według zamieszczonych tam informacji, sprzedawcą produktów jest Grupa Zakupowa Energia Sp. z o.o., ul. Strykowska 1, 95-060 Brzeziny),NIP: 833-13-99-164, REGON: 101653497,KRS 0000474562. Telefony: +48 508 508 345 (firma, biuro)  +48 884 885 888 (informacje o produktach).

 

Produkty

Kosmetyki i suplementy

Otóż produkty to kosmetyki  i suplementy, głownie z kolagenem, borem i jodem od naukowca który ma 150 patentów, medale itp, i podobno (według osoby która mi proponowała ten biznes) ma też nawet lek na raka.

Silor B

Przykładowo,można sobie kupić litr suplementu SILOR+B zawierającego krzem i bor, za 129 zł. Na szczęście litr może starczyć na dwa miesiące. Cóż on robi? Spowalnia procesy starzenia,wspomaga układ odpornościowy,chroni przed zmarszczkami, goi rany,zapobiega żylakom i hemoroidom, wpływa na wzrost kości, przeciw kamieniom w drogach moczowych, dla cukrzyków, przeciw ryzyku Alzheimera,wzrost zdolności zapamiętywania, koordynacji wzrokowo-ruchowej, ma właściwości antyseptyczne, przeciwwirusowe i przeciwgrzybicze.

Te  produkty (firmy Invex Remedies) stworzył wyżej wymieniony Stanisław Szczepaniak.

Kremy ze złotem i srebrem Golden Touch

Jest też np. krem na noc Golden Touch Au100, ze 138 zł za 30 ml, z jonami krzemu i złota, witaminami E i PP.

Taki przykładowy Golden Touch lub Silor+B można kupić też na innych stronach internetowych i na allegro za podobną cenę. Zazwyczaj w przypadku MLM produkt jest niedostępny poza tym MLMem.

Inne

Produkty z „programu nagrodowego”

 • waga łazienkowa z pomiarem  tłuszczu i bluetooth do łączenia ze smartfonem. Podobne wagi, też firmy KALORIK, ale inny model (bez bluetooth) można kupić za 50 zł. A tu waga kosztuje…  500 zł
 • Wyciskarka do owoców. Wolnoobrotowa. Inne modele wyciskarki wolnoobrotowej firmy KALORIK, można kupić za około 400 zł. A tu wyciskarka kosztuje 1800 zł.
 • Aktywny kubek do zmiany struktury wody. Za 300 zł. Działa w technologii ACTIVE WATER. Wykorzystuje  energię natury, oddziałując wodą wzorcową na zawartość. Aktywuje (zmienia strukturę) wlanych płynów. Ciekawe czy można to sprawdzić czy pozostaje wierzyć sprzedawcom na słowo. Dodam jeszcze, że podobno woda żywa porządkuje struktury w organizmie.
 • Kalendarz na 2016 r. Za 95 zł. Trochę drogo 🙂
 • Można też kupić zestaw tego wszystkiego + dodatkowo kremy na dzień i na noc za 2500 zł

Jak Wam się podoba?


Opinie o firmie

Genialne rozwiązania

Novea Idea
4
5
Rating opinii: 5.98 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Widzę ,że kolega jest ignorantem io hejcirzem, bo nie dość, żę pisze bzdury to probuje dyskredytować firmę.
„waga łazienkowa z pomiarem tłuszczu i bluetooth do łączenia ze smartfonem. Podobne wagi, też firmy KALORIK, ale bez bluetooth można kupić za 50 zł. A tu waga kosztuje… 500 zł
Wyciskarka do owoców. Wolnoobrotowa. Inne wyciskarki wolnoobrotowe, też firmy KALORIK, można kupić za około 400 zł. A tu wyciskarka kosztuje 1800 zł.”

Zobacz sobie ceny modelu najpierw potem pisz opinie.
Waga tego typu kosztuje ok 500 zł a wyciskarka kosztuje ok 1899 zł w sklepach.
Firma ma świetny plan zarabiania, pozwala także zarabiać już tylko kupując produkty. Z matrycy nie zostaniemy wyrzuceni nawet jak nie kupi nic przez 20 lat 🙂 Produkty są m.in. od pana Stanisława Szczepaniaka, polskiego naukowca, który jest najwybitniejszym polskim naukowcem – właścicielem ok. 160 patentów. Produkty są wszystkie zasadowe, w pełni naturalne. Są w formie monojonowej dlatego też przenikają przez błony komórkowe. Tu więcej o tym naukowcu: https://www.youtube.com/playlist?list=PLDaripQavCq_AjklTG_OdoKLcjtjlkP7h
Polska firma, która umożliwia zarabianie 100% ludziom, gdyż jednym z sześciu sposobów zarobku jest matryca pasywna dwójkowa

E-mail
[email protected]
9 komentarzy
 • Z ciekawości sprawdziłem - tu są ceny wag i wyciskarek firmy kalorik: http://bit.ly/1UYUybD http://bit.ly/1Phx2EZ Jak widać wagi można kupić za 50 zł (bez bluetooth), a wyciskarki za 300-400 zł. Więc po co przepłacać za inny model znacznie więcej? Co do Stanisława Szczepaniaka - fakt, ma nagrody za osiągnięcia, ale z... Czytaj dalej »
 • Wklejasz link do innych produktów. Jest produkt właściwy i jest to ekskluzywna waga. : 8 w 1 Elektroniczna waga łazienkowa z Bluetooth TKG EBS 1006, która nie kosztuje 50 zł tylko 500 zł a tu jest też info o właściwej wyciskarce soków. Model wyciskarki to fe-1004 i kosztuje 1899 zł wiec jest w Novea tańszy ten produkt Tu... Czytaj dalej »
  • A dlaczego ktoś miałby kupować ten model za 1899, jeżeli podobne wyciskarki tej samej firmy są do kupienia za 400 zł? Tak samo waga - czy rozsądne jest kupowanie takiej za 500 zł jeżeli można kupić podobną wagę (bez bluetooth) za 50 zł? Piszesz "ekskluzywna" - czy są to modele stworzone specjalnie dla projektu novea idea? Czytaj dalej »
   • A dlaczego ty miałbyś kupować BMW za 28000 zł , jak możesz FIatem UNO za 2900 zł jeździć - przecież też nim też przejedziesz 100km ? I po co ci Smarfon Galaxy s6 za 1900 zł jak możesz mieć Motorolę za 30 zł T 180 😀 przecież z niej też napiszesz sms i zadzwonisz ??? 🙁 Nie wiem tego ,jestem tylko użytkownikiemtego portalu. Czytaj dalej »
    • Jest duża różnica pomiędzy BMW za 28 tys zł i UNO za 2900. Na przykład w przyśpieszeniu albo komforcie. A czym się różni wyciskarka za 400 od takiej za 1800? Waga różni się tym że ma bluetooth. Być może czymś jeszcze? Czy za sam BT warto płacić 10 razy więcej? Czytaj dalej »
 • Gdy posłuchać pana Krytykanta potrzeba było by zlikwidować wszystkie firmy z całą różnorodnością oferty i produkować jeden model samochodu,telefonu,komputera i ubrania,etc..To już przerabiano za naszych czasów i wszyscy tęskniliśmy za właśnie taką różnorodnością.Dlatego ja i inni nie kupimy najtańszej wagi,samochodu i nie wybierzemy... Czytaj dalej »
 • Novea Idea to sprawdzony już program rekomendacyjny. (nie jest to firma mlm z jakimi dotąd spotykaliśmy się ) 1.To społeczność ludzi skupionych wokół platformy internetowej która dzieli się swoimi zyskami z uczestnikami. Jest pomysł i realizowana ciekawa wizja. 2.Produkty to: uroda, zdrowie, ekologia, vouchery na... Czytaj dalej »
 • Korzystam z usług NoveaIdea, i jak do tej pory byłam zadowolona, choć trzeba naprawdę dużo kupować żeby były jakieś konkretne zniżki. Chciałabym jednak napisać o wyciskarce która moim zdaniem jest bardzo kiepska jak za taką cenę. Reklamując produkt zapomnieli Państwo napisać że produkt nie nadaje się do wyciskania soku z warzyw... Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.