NOVISION

NOVISION
1.5 (29.41%) 34 votes

0
2
Rating: -1.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Novision to firma, która działa w sektorze dystrybucji produktów finansowo – ubezpieczeniowych. Na rynku jest od początku 1990 roku. Celem finansowym firmy jest zabezpieczenie finansowej strony życia każdego człowieka. Ich oferta skierowana jest do osób, które chcą korzystać z atrakcji życia, ale nie pozwala im na to ich obecna sytuacja finansowa, ale też skierowana jest do osób zamożnych, którzy chcą doprowadzić do takiej sytuacji, że to pieniądze będą pracować dla nich.

Rozwój finansowy

Firma stwarza możliwości rozwoju finansowego zarówno dla swoich klientów, jak i współpracowników, np. poprzez dostęp do profesjonalnej wiedzy finansowej.

Novision wyróżnia staranny wybór partnerów oraz wysoka jakość oferowanych usług.

Produkty

Zastanawiając się nad wyborem najlepszych funduszy, można powierzyć swoje oszczędności i inwestycje specjalistom, którzy będą zarządzać naszym portfelem, jeżeli skorzysta się z produktu Novision-PRESTIGE z portfelem Active. Jest to produkt Skanii, który jest oferowany za pośrednictwem Novision. Tym portfelem zarządzają najlepsi specjaliści z Union Invesment TFI S.A. Poza tym jest to proste, bezpieczne i zyskowne rozwiązanie.

Chcąc pracować w firmie, w której samemu ustala się plan dnia i obowiązki zawodowe i ma się wpływ na swoją ścieżkę kariery, to można wybrać Novision. Wspólny sukces zależy zarówno od współpracownika, jak i od oferty, która jest skonstruowana przez firmę. W związku z tym firma daje narzędzia pracy, fachową wiedzę, pomoc przełożonych oraz różnorodne szkolenia. Warto przyjść na spotkanie, gdzie zostanie się zapoznanym z zasadami, które panują w firmie Novision. Zanim przystąpi się do pracy trzeba zdobyć odpowiednie kwalifikacje. W związku z tym firma oferuje cykl szkoleń i wykładów, które przygotowują do egzaminu licencyjnego KNF. Działając w Novision ma się wpływ na swój awans zawodowy. Samemu decyduje się o tym, jak wiele czasu poświęca się pracy.

Novision w 2007 roku miała 24 mln obrotu, a 8 mln w 2013, co stanowi duży spadek. Natomiast w 2014 roku miała 4,5 mln obrotów.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.



O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.