NPZ LIFE

NPZ LIFE
4.2 (84.76%) 63 votes

48
90
Rating: -24 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Firma NPZ Life powstała w 2015 w celu wprowadzenia reformy emerytalnej na Ukrainie. Założycielami są osoby, które działają w branży finansowej już od ponad 20 lat: Oleg Szustin, Alesya Nikitina oraz Włodzimierz Łopatniuk.

NPZ Life jest brokerem, który posiada w swojej ofercie produkty finansowe
takich firm jak Classic Life (firma należąca do GENERALI) oraz AEGON. Firma zamierza poszerzyć swoją ofertę, aby stać się uniwersalnym brokerem.

Z firmą współpracuje już wiele osób z branży finansowej, które także
zajmowały się wprowadzaniem Reformy Emerytalnej w Polsce m. in.: Karol Mąka.

Najprawdopodobniej 1 Czerwca 2016 wejdzie ustawa o OFE na Ukrainie. Do OFE będzie musiał przystąpić każdy dorosły obywatel w wieku od 18 do 35 lat (dobrowolnie od 35 do 55 roku) – jest to około 20 000 000 osób. Przejście do OFE nie wiąże się z żadnymi kosztami dla obywateli.

Kogo szukamy?

– MANAGERÓW i AGENTÓW,
– Obywateli Ukrainy mieszkających w Polsce,
– Osób, które miały do czynienia z reformą emerytalną w Polsce,
– Osób, które mają rodzinę lub przyjaciół na Ukrainie,

A także każdego, kto jest zainteresowany współpracą.

Możliwości finansowe:

DLA AGENTÓW
• Agentem jest osoba, która będzie podpisywać deklaracje bezpośrednio
u klienta (docelowo obywatel Ukrainy)
• Za każdą podpisaną deklarację wynagrodzenie wynosi – $21
• Każdy Agent może zostać Managerem

DLA MANAGERÓW
• Managerowie zarabiają na między prowizjach, które są zależne od
poziomu w planie kariery (najniższa to $5,6, najwyższa $37)
• mają możliwość rekrutacji Managerów oraz Agentów
• muszą odbyć szkolenie oraz otrzymać licencję

Nad Reformą Emerytalną doradztwo strategiczne objął Leszek Balcerowicz – osoba, która także odpowiadała w Polsce za tą reformę.

Opinie o firmie

Bezsens – DLA JAKUSZY BIZNESU

NPZ LIFE
25
17
Rating opinii: 17.3 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Bujda na resorach. Za mało wiecie o Ukrainie żeby być pewnym że taki interes tam przejdzie. Po drugie – kolejny lyoness dla naiwnych. Żeby w tym uczestniczyć musisz jechać na szkolenie za 350 zł (w polsce szkolenia ubezpieczeniowe są darmowe) i musisz wykupić ubezpieczenie kapitałowe za 1650zł. Kolejny mechanizm w stylu piramidy na którym zarobi tylko jakiś cwaniak dojący naiwniaków mamiąc ich zyskami. A czemu ukraińcy mieli by płacić prywatnie na ofe skoro swojego obowiązkowego ZUS nie płacą. Jedna wielka ściema. Mało tego żeby tutaj dodać komentarz należy wykazać się znajomością pisania wypracowań ponieważ wypowiedź krótka i rzeczowa na zasadzie ,, do bani, oszuści” nie będzie pokazana, a im dłuższa wypowiedź tym wyżej będzie na stronie. Więc będą sobie kadzić tutaj w wielozdaniowych erratach i esejach jaka to wspaniała firma. Janusze BIZNESU!!

Telefon
731418469
9 komentarzy
 • "JANUSZE BIZNESU" BRZMI NIEŹLE-JAK SEKTA . JA MAM DOŚWIADCZENIA ZE WSCHODEM KOLOSALNE. REKLAMÓWKAMI Z BIEDRONKI PIENIADZE PRZYNOSZĄ. BARDZO NARZEKAJĄ NA KORUPCJĘ I W PERSPEKTYWIE BRAK EMERYTUR. PARADOKSALNIE O TYM OFE POWIEDZIAŁ MI WIELOLETNI KLIENT. "BARON SUKCESU"- ŻEBYŚ ZROZUMIAŁ SWOJE KWANTYFIKATORY. REFORMA SIĘ ODBĘDZIE!!!... Czytaj dalej »
 • Wystarczy sprawdzić ukraiński krs żeby zobaczyć jak spółki właściciela npz są rejestrowane na rok czasu a później wyrejersrowywane a w ich miejsce rejestrowane nowe. Reformy nie będzie. Nie ważne co mówią trole biznesmeni. Kasę oddają kiedy im się udowodni zamiary. Państwo zgłaszajcie polskich naganiaczy do UOKIK lub do prokuratur.... Czytaj dalej »
 • Niestety muszę potwierdzić powyższe info. Wystarczy sprawdzić npz w you control. Na dzień 1kwietnia2017r npz znowu była wyrejestrowana. Jednak nie można jedną miarą mierzyć wszystkich mlm. Znam wiele uczciwie działających i przejrzystych mlm. Z niektórymi buduję swoją przyszłość. Moja rada dla szukających - nie wierz ślepo-... Czytaj dalej »
 • Dla mnie osobiście gwarantem SUKCESU całego przedsięwzięcia,jakże potrzebnego temu Krajowi i naszym Przyjaciołom-Obywatelom Ukrainy jest strategiczne doradztwo nad Reformą Emerytalną Leszka Balcerowicza i zaangażowanie finansowe Międzynarodowego Funduszu Walutowego.Życząc Sukcesu pozdrawiam wszystkich menadżerów agentów i... Czytaj dalej »
  • Balcerowicz odżegnuje się od związków z NPZ Life: http://opinieomlm.pl/opinia/balcerowicz-nie-zna-npz-life/ Czytaj dalej »
 • W lutym we Lwowie zapłaciłem za polisę 1650 zł i do dziś jej nie otrzymałem. Pisałem w tej sprawie maile do dyrektora Mąki bez jakiejkolwiek odpowiedzi. Chyba można to określić jako oszustwo! Czytaj dalej »
 • Moim zdaniem, lepiej z dala się trzymać od miejsc gdzie jest prof. Balcerowicz i minister w opiętych spodniach Pan Nowak! widział ktoś te ubezpieczenie , zna ktoś warunki ogólne ubezpieczenia ? Proponowano mi wejście w ten temat , ale zauważyłem że tam mało kogo obchodzi deklaracja OFE / polisy/ obywatela Uk , liczy się ilość... Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Balcerowicz nie zna NPZ Life

  NPZ LIFE
  9
  2
  Rating opinii: 10.51 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Oświadczenie ze strony balcerowicz.pl, z 6 stycznia 2017, twierdzi (w związku z „licznymi pytaniami”) że Balcerowicz nie współpracował z NPZ, nie zna jej działanosci i nie wyraził zgody na wykorzystanie jego wizerunku.

  Źródło: http://www.balcerowicz.pl/pl/a/298,Oswiadczenie-w-sprawie-NPZ-Life

  O co chodzi? Widzieliście jakieś reklamy NPZ z Balcerowiczem?

  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  II go filaru na Ukrainie nie będzie i nie miało być!!

  NPZ LIFE
  3
  0
  Rating opinii: 5.88 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  IIgo filaru na Ukrainie nie będzie i nie miało być!!
  A oto dowod:

  http://www.segodnya.ua/economics/enews/pensionnaya-reforma-bez-nakopitelnogo-urovnya-kogda-i-kak-ukraincy-smogut-sobirat-na-pensiyu-1029310.html

  Jak trzeba – przetłumacze na polski. Dokładnie napisane we wszystkich gazetach ze nic z tego.

  Ludzie nie mają wstydu…(((

  6 komentarzy
  • Tak na szybko fragment z Google Translate (możesz sobie przetłumaczyc resztę w Google): Dlaczego jest finansowany filar nie działa i kiedy można zarobić Jak wyjaśniono w Ministerstwie Polityki Społecznej, zgodnie z obowiązującymi przepisami, należy rozpocząć gromadzenie funduszu dopiero po likwidacji deficytu funduszu... Czytaj dalej »
 • Z przykrością gdyż też jestem w strukturze, muszę przyznać że pisania deklaracji nie bedzię , teraz zostaje jedno pytanie, co usłyszymy na kongresie we Lwowie od władz npz? Czytaj dalej »
 • uslyszycie kolejne klamstwa. niestety...(( zal ludzi...to bylo wiadomo od początku ale postanowili zarobić na niewiedzy polaków((( przykre... Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  forte life

  NPZ LIFE
  3
  1
  Rating opinii: 4.91 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Czyli jedynym partnerem npz jest forte life ?jak ktoś miał w npz wykupioną polisę to mógł przecież przejść do FP wraz ze strukturą. Teraz jak ludzie podpisują umowę z forte to nie wiadomo co to będzie. Partnerem forte life jest tylko npz. Coś mi się wydaje że ktoś zostanie na lodzie. Coraz więcej ludzi mówi o tym iż sbu odwiedza npz .

  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  NPZ

  NPZ LIFE
  0
  0
  Rating opinii: 4.74 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Wystarczy przeczytać ze zrozumieniem ukraińską ustawę 4608 o reformie w systemie emerytalnym które emerytury zrównuje, nie wprowadza OFE, bo takie już istnieje na Ukrainie. To jest bujda na resorach, byłem na tym ich weekendowym szkoleniu trwającym 2 dni, w tym czasie polak o raczej lewicowych poglądach (bo to jest ich główny cel) jest zapraszany na Ukrainę na szkolenie i po szkoleniu dowiaduje sie że sprzedają ubezpieczenie na życie ze strukturą piramidalną która zachęca do sprzedaży ubezpieczenia kolejnym osobom. Po transakcji gratuluje sie wszystkim co podpisali i oczywiście nie wspomina się o tych co nie podpisali, żeby nie psuć wykreowanej wizji finansowego sukcesu po weekendowym praniu mózgu. Bankiet był bardzo fajny, ale oprócz bankietu nie polecam takiej podróży z uwagi na bardzo niepewną inwestycję. Pozdrawiam ludzi z marzeniami. 🙂

  E-mail
  [email protected]
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  metlife i pzu

  NPZ LIFE
  1
  2
  Rating opinii: 2.27 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Mam pytanie do osób które kilka miesięcy temu były na szkoleniu.Czy wam też mówiono że „na dniach” npz podpisuje umowę z metlife i pzu? Sceptycznie do tego wszystkiego podchodzę a tym bardziej ludzie z Ukrainy ale pamiętam że w Polsce w 1999 roku też mało kto wierzył w tą reformę. Z tego co wyczytałem to Ukraina ma czas na podpisanie tej ustawy do końca kwietnia 2017. Poczekamy zobaczymy.

  E-mail
  [email protected]
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Firma oparta o produkt idealny, bo obowiązkowy.

  NPZ LIFE
  45
  167
  Rating opinii: -93.63 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  NPZ LIFE to firma, której celem jest sprawne wprowadzenie reformy OFE na Ukrainie i dotarcie do jak największej liczby osób, które będą objęte tą reformą.

  Historia lubi się powtarzać – na naszych oczach są przeprowadzane takie same reformy, jakie były przeprowadzane w Polsce w latach 1999-2001. Wielu Polaków wtedy nie wierzyło, że takie reformy mają sens i że w ogóle zostaną wprowadzone. Ci którzy podjęli ryzyko zarobili na reformie OFE ogromne pieniądze wypłacane przez fundusze w formie prowizji od podpisanej deklaracji. Osoby, które na początku nie wierzyły, szybko zmieniły swoje zdanie, kiedy reforma była już wprowadzana. Od Ciebie zależy do której grupy osób będziesz należał.

  Jestem managerem w firmie NPZ LIFE – w firmie, która dostarcza produkt idealny, bo obowiązkowy dla każdego obywatela. Podpisanie deklaracji OFE będzie obowiązkiem około 20 000 000 obywateli Ukrainy. Nie musisz znać języka Ukraińskiego, żeby osiągnąć sukces. Deklarację będą podpisywali obywatele Ukrainy, ty będziesz ich managerem. Skąd zdobyć Agentów – jest to prostsze niż myślisz. Nie wierzysz ? Przekonaj się.

  Dlaczego ja, jako Polak się tym zajmuje ? Zapytam przewrotnie: a dlaczego reformą OFE w Polsce zajmowali się Niemcy i Austriacy ? Odpowiedź jest bardzo prosta: można zarobić naprawdę dobre pieniądze w krótkim czasie.

  Zapraszam do współpracy osoby ambitne i zaangażowane, aby dołączyły do mojego zespołu. Ze swojej strony oferuje pomoc, zaangażowanie, wiedzę i informacje, które w dzisiejszym świecie są najcenniejszym dobrem. Gwarantuje Ci również pomoc w przyszłości i współprace we wszystkich projektach, które będę realizował.

  Zapraszam do kontaktu poprzez formularz na stronie internetowej

  natureoptin

  E-mail
  [email protected]
  Adres strony
  http://ofenaukrainie.getleads.pl/ofe/
  179 komentarzy
 • czy npz czy FP czy ovb zawsze jest ten sam schemat .Ja byłem w NPZ nie jestem ,Rozmawiałem z OVB i to co oni twierdzą że bez polis jest kłamstwem (chcesz mieć wyższy poziom sprzedaj polisę albo żeby było łatwiej kup sobie ,rodzinie i poleć znajomym)ach i ten zakaz konkurencji ............rzekomo respektowany od stanowiska... Czytaj dalej »
  • Jestem w Fp i uważam ,że to Partner NAPRAWDĘ godny zaufania ,zapraszam wszystkich chcących dowiedzieć się więcej o reformie OFE na ukrainie [email protected] Coś nie piszesz/ nie odpowiadasz/ nie reagujesz na moje meile !!! Czytaj dalej »
 • Witam. Byłem na szkoleniu we Lwowie i mogę odpowiedzieć na pytania. Kilka z tych zarzutów które tu są wymienione to prawda. Natomiast większość opinii jest przesadzona. Jeżeli ktoś chce otrzymać więcej rzetelnych informacji proszę pisać. Chętnie odpowiem na wszystkie za i przeciw. Ja osobiście byłem uczestnikiem grupy NPZ ze śląska. ... Czytaj dalej »
  • Witam Czy może Pan napisać kilka słów jak wygląda to szkolenie we Lwowie, Jestem zainteresowana wzięciem w nim udziału ale mam wątpliwość co do wejścia ustawy w życie jak i konieczność zapłaty 1650 rzekomo za certyfikat a okazuje się ,że ma być to jakieś zabezpieczenie w postaci polisy. Będę wdzięczna za informację. Pozdrawiam Czytaj dalej »
   • Witam Byłam na szkoleniu 2 razy 25.03 też będę .Warto być posłuchać ,zadawac pytania ,zawsze otrzymasz odpowiedż Nikt mnie nie zmuszał wykupiłam polisę .To tylko moja decyzja .Nie sugeruję się komentarzami ,choć je czytam.Napewno jest to jakieś ryzyko ,ale każdy biznes się z tym wiąże .Koszt szklenia z hotelem i wyżywieniem nie... Czytaj dalej »
   • Reforme w Ukrainie wprowadzaja juz od 2000r!!! Wchodzi kolejna firma LIFE na rynek Ukrainy, znajdzie kilku tysiecy osob, ktore kupia sobie polise za ostatnie pieniedzy z nadzieja na przyszle zarobki(ktore im naobiecaja), a na nastepne lata ludzie juz skladki nie placa( bo nie maja z czego), rozrywaja umowe i zostaje im rozczarowanie, ... Czytaj dalej »
    • W woli ścisłości, NPZ LIFE to nie jest Polska firma tylko Ukraińska. Szkolenia są organizowane we Lwowie oraz ostatnio w Kijowie (dla samych Ukraińców). Wynika to z porządku prawnego Ukrainy. Na dzień dzisiejszy NPZ współpracuje z classic life insurance oraz vienna insurance group. Czytaj dalej »
  • napisz kolego na czym ty sie opierasz?? skoro odpowiesz to DAWAJ TU I TERAZ.Za co te 1650 ze niby tlumacz i notariusz??? dlaczego nie ma pokwitowania za pieniądze?? dlaczego biuro ma adres fikcyjny( bar tam jest ) dlaczego kase zbieraja na korytarzu w hotelu,Dlaczego nie mozna na konto wplacac tylko odrazu i UWAGA-NIE MOZNA ZADAWAC... Czytaj dalej »
 • Tak się od roku nad tym zastanawiałem i chyba dobrze zrobiłem nie wchodząc w ten interes ..przekłada się wejście ustawy q życie ju 3 raz teraz na lipiec 2017 a już są głosy zexznowu to nie wejdzie w życie wiec życzę wam wszystkiego dobrego...u mnie pracuje 200 Ukraińców i wystaczylo że z nimi porozmawiałem na ten temat jedno wiekie [...] Czytaj dalej »
 • To że ktoś był na ukraine i sam za to zapłacił to niczego nie zmienia zmieniacie daty rozpoaczecia co 6 miesięcy pozatym znowu wiem od znajmowgo z ukrainy że nie ma szans aby to ruszyło 1.lipca 2017 ściema i tak jak przedmówca mówił zarobiąna polisą a ciemna masa bedzie płakać:) Czytaj dalej »
 • Byłem na szkoleniach dotyczących reformy emerytalnej na Ukrainie, na razie tylko w Polsce. Jest kilka rzeczy dla mnie niejasnych: 1, Jaka jest gwarancja, że reforma ruszy od lipca 2017 skoro przekładano ją już kilkakrotnie? 2. Dlaczego Polacy mają płacić za certyfikat 1650zł a Ukraińcy tylko 200$ skoro później wszyscy zarabiają tak ... Czytaj dalej »
  • oczywiscie ze wielka lipa-ja tez byłam na tym pozal się Boże szkoleniu-tym to prokuratura sie powinna zająć bo jest to wyłudzenie pieniędzy i zeby bylo ciekawiej bez pokwitowania.Obserwowałam tych naiwnych co placili i jeszcze obrożę sobie na szyję zakładają bo ta polisa to za rok znowu trzeba 1650-ŻENADA i oszustwo Czytaj dalej »
  • Nie ma głupich pytań, są głupie odpowiedzi. Jestem w stanie na wszystkie te pytania odpowiedzieć i podać uzasadnienie. Pozdrawiam. Czytaj dalej »
   • Nie chciałbym być złym prorokiem, ale po przeanalizowaniu całego tego przedsięwzięcia, wnioski nasuwają się same: - porównanie do polskiej reformy jest tylko pretekstem mającym na celu uprawdopodobnienie legendy, no bo była, "nikt się nie spodziewał, wszyscy przeżyli, wielu zarobiło nieprawdopodobne pieniądze" - różnicę w kosztach ... Czytaj dalej »
  • Drogi Janusz, Nazywam sie Vlad Litvinov i jestem z Odessy. Rzeczywiscie, jestem Ukraincem. Mozna dalej? OK, mam dobrego przyjaciela z Warszawy ktory zaangazowal mnie do tej sprawy. Wystapil jako sponsor, poniewaz oplaci za mnie wszystkie skladki (mowi, ze jezeli to sie uda, to z czasem to wroce, a nie - to nie wielka wtrata dla... Czytaj dalej »
 • A mnie interesuje jedno. Dlaczego chcac przystapic do wspolpracy w reformie ofe trzeba wykupic polise na zycie za 1650 zl ? Uwazam to za czyste nabijanie kasy przez ubezpieczycieli. Na ten moment . Czytaj dalej »
  • Dobrze uważasz ale jak napiszesz do pani HRABINY bo taką się zwie na skype to ci odpowie ze takich frajerów jest cała masa co niby będą menagerami i dyrektorami.A kto bedzie zarabial jak sami dyrektorzy bedą. Czytaj dalej »
  • Prosta sprawa. Ponieważ nie ma KNF na Ukrainie i warunki dyktują Towarzystwa Ubezpieczeniowe, a nie firmy brokerskie takie jak NPZ. Takim warunkiem jest aktywny produkt w Towarzystwie, z którym NPZ współpracuje. Pozdrawiam. Czytaj dalej »
 • Gwarancji nie ma żadnej, Data 1 lipca to data umowna , a temat jest tylko dla osób cierpliwych, które są wstanie zainwestować nie duże pieniądze i cierpliwie poczekać na rozwój wydarzeń. Kwoty są różne z racji tego że my jako Polacy musimy opłacić jeszcze notariusza i tłumacza ( z polskiego na ukraiński) Warto zawsze dopytać na co... Czytaj dalej »
  • ależ ty kobieto naiwna jestes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! notariusz i tlumacz??? koszt 100 zł na zlotówki licząc.Ale ty placisz za.............. POLISĘ która wielkie G.................o ci daje a zobowiązuje do oplat co rok.OJ LUDZIE LUDZIE TROCHĘ ROZUMU Czytaj dalej »
    • kolejny raz kolego andrzej ,,z małej litery piszesz aby zadawac pytania na imeil.Jezeli masz potwierdzone informacje i odpowiesz na moje pytania to zapraszam na ogólnym czacie tak jak to jest w chwili obecnej.Napisz raz a konkretnie to wiele osób uniknie strat za swoją naiwność.Po co wstawiac ludziom sciemę.Wierzę,że ktoś w koncu... Czytaj dalej »
     • Nie bardzo rozumiem dlaczego w Tobie tyle jadu. Pretensje powinnaś mieć głównie do osoby,która zaprosiła Cię na to szkolenie i nie do końca wyjaśniła jak to wszystko wygląda. Jest to dosyć specyficzne, bo i kraj w którym odbędzie się reforma nie należy do czołówki europejskiej, a mówiąc w prost jest dość zacofany. Tam rządzi gotówka, ... Czytaj dalej »
      • I jeszcze jedno, Twoje zdanie na temat firmy i jej działania jest oczywiście ok, natomiast rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji już nie do końca. Nie byłaś w siedzibie firmy, nie sprawdziłaś adresu, a wypisujesz brednie, które wyczytałaś na początku wątku. Nieładnie. Pozdrawiam jeszcze raz Czytaj dalej »
       • BOŻENO- nie mam jadu!!!!!!!!!!!!!!!! mam rzetelne informację a ponieważ prowadzę biuro prawne dla cudzoziemcow to mam informację z pierwszej ręki.Nie ma tam zadnego biura a wszystko to jest klamstwo.TYLE. Czytaj dalej »
        • Witam. Dla osób zainteresowanych. Lokalizacja biura nie jest konieczna w miejscu zarejestrowania firmy. Budynek o powierzchni 200m^2 w Chmielnickim jest centralą firmy, zaś podcentrala znajduje się we Lwowie i biuro ma powierzchnię 100m^2. Można wejść, sprawdzić. Pozdrawiam. Czytaj dalej »
  • Oj dużo nieprecyzyjnych informacji, polisa jest opłata na wejście w system, który daje numer managera który rozbudowuje sieć innych managerów i "pisarzy", co buduje strukturę rejestracyjną. Żaden notariusz nie jest potrzebny. Każdy budujący sieć wskazuje konto bankowe do rozliczeń za wykonaną pracę, czy to na Ukrainie czy w Polsce,... Czytaj dalej »
  • Każda osoba, która zdecydowała się na współpracę otrzymuje polisę, za którą zapłaciła. Na polisie jest wartość składki. Wynosi ona zależnie od kursu i wybranej waluty ponad 1500zł. Czytaj dalej »
 • ps.moje dwie klientki tam byly mieszkają 400 m od ,,biura,, dla scislosci. Pytan nie bylo wolno zadawac!!!!!!!!!!!!!!! wiesz czemu?? żeby nie zburzyć tego co usiłowała wmówic pani dyrektor. Wręcz byli oburzeni pytaniami...Ja wiem o czym piszę i w jednym MASZ RACJĘ.Mam żal do oszusta który mnie tam ,,zaprosił,, pozdrawiam i... Czytaj dalej »
  • Bzdura Pytania można zadawać i nawet trzeba Byłam tam jestem świadkiem .Na każde pytanie była odpowiedż .Pani kłamie .A biuro jest są wszystkie dane na stronie www.npz.life Czytaj dalej »
   • Szanowna Pani-nie kłamię i jak mówię ze pytan się nie zadaje to znaczy ze tak było .Prosze mi nie zarzucac kłamstw.Szkoda mi pani-pozdrawiam Czytaj dalej »
    • Nie chce mi się czytać wszystkich postów, ale nie mogę się zgodzić z Pani wypowiedzią. Kilka razy byłam na na spotkaniach w Polsce, a konkretnie w Chorzowie i jeszcze na mniejszych, organizowanych prywatnie szkoleniach. Byłam też na Ukrainie i to, że nie można zadawać pytań, to jest kłamstwo. Sama zadawałam wiele pytań i nikt mi tego ... Czytaj dalej »
  • 200m^2 centrala biura znajduje się w Chmielnickim, zaś 100m^2 podcentrala we Lwowie jest w tym momencie remontowana. Wszystko do sprawdzenia. Pozdrawiam. Czytaj dalej »
 • NPZ life nie jest jedynym ubezpieczycielem który będzie tworzył sieć zapisów a obecnie jest ich 5 a być może dojdą jeszcze dwa. Nie wszystkie budują sieć bo niektóre będą korzystały tylko z sieci agentów aktualnie pracujących dla nich. Czytaj dalej »
 • Ludzie kochani NPZ nie jest ubezpieczycielem ani nawet brokerem jest PARTNEREM !!!!!!!!!!!!!Kapitał firmy podniesiony ostatnio na 20000 grywień pokwitowania powinny być bez względu na to czy Ukraina ,Chiny czy Afganistan .Potwierdzam to co napisała Pani Krystyna bo ja też tam byłem Zero możliwości zadawania pytań,zero możliwości... Czytaj dalej »
  • DZIĘKUJĘ że pan panie andrzeju z,,małej litery ,,napisał prawdę-bo już zwątpiłam w myslenie ludzi.Jesli chodzi o ,,REMONT,, biura to 10 lutego juz to slyszalam na szkoleniu .Jest mi zwyczajnie szkoda tych ludzi.Pomagam charytatywnie też UKRAINCOM w sytuacjach kryzysowych dlatego tym bardziej boli mnie że to mnie się zarzuca niby... Czytaj dalej »
 • Kochani , jest impreza , poznajemy nowych ludzi , kochajmy się 🙂 Uważam że jak kogoś nie stac na 1600 z kawałkiem to niech nie inwestuje . Nikt wcześniej nie wspomniał o tym że wypłaca się prowizję za osoby zaproszone i "zrealizowane" , te które wykupią bilet do klubu. Więc te koszty wcale nie są takie wysokie , a zabawa jak... Czytaj dalej »
 • Hej, wiele osób pyta o adres firmy, który jest podany na stronie zpz.life вул. Проскурівського Підпілля б. 25, Хмельницький, 29000, Україна Google Maps daje możliwość podglądnięcia: https://goo.gl/ddFUon Być może jest tam ten broker... Pozdrawiam Mateusz Czytaj dalej »
  • Cześć, te adresy brokera i samej Firmy Classic znalazłem na ukraińskim odpowiedniku KRS a po googlach znalazłem ich obiekty budynki NZP LIFE ma swoją siedzibę w blaszaku takim jak u nas kantory z początku lat 90 tych. NPZ LIFE budowana jest na zasadzie wykupu polisy inwestycyjnej za 1650 zł tj za przystąpienie wciągasz /... Czytaj dalej »
 • Kolejne różnice jakie zauważyłem miedzy NPZ a Finanzpartner to rozpoznawalność własne napoje energetyczne ,programy nadawane w telewizji internetowej ,webinary ,ukraińscy studenci mają możliwość odbywania praktyk w firmie wiecej info zapraszam reformaofe @op.pl Czytaj dalej »
 • Witam dawno tutaj nie pisałem ale ostatnio jak usłyszałem nowości z Firmy NPZ ze ich nowy ubezpieczyciel Forte Life kupił Classika to postanowiłem to zweryfikować i jaką odpowiedź otrzymałem ............Classik wypowiedział umowę NPZ life i została stworzona nowa bajka ,żeby wybrnąć z tej patowej sytuacji ,bo przecież jak to możliwe... Czytaj dalej »
 • Skoro ktoś wie że reforma to mrzonka to z innymi partnerami też nie ma sensu zaczynać. I w takim razie po co te przepychanki pomiędzy ( jak tu widzę finanzpart i NPZ)..????? Czytaj dalej »
 • Czy ktoś z komentujących ma potwierdzoną informację, że Classic Life rozwiązał umowę z NPZ Life? Link, oświadczenie? Czytaj dalej »
 • Też chciałbym to wiedzieć 20 maja npz przedstawia oficjalne wzory deklaracji obowiązujące podczas OFE.Dziwne , ponieważ nie ma jeszcze ustawy o OFE a Oni już robią strukturę Czytaj dalej »
 • Być może niedlugo classik wyda podobne oświadczenie jak wydał Pan Balcerowicz że nie ma nic wspólnego z Npz . Ta informacje można samemu potwierdzić dzwoniac do firmy clasik. Czytaj dalej »
 • W prasie na ukrainie Rozenko powiedział że 16 maja będzie znany kształt ustawy odnośnie reformy ,wygląda na to że ustawa 4608 poszła albo do kosza albo do poprawek .kolejna data o której mowa jest to 16 lipca tzn jest to data do której ma być przyjęta ustawa .npz nie ma deklaracji chociaż sam czekam tego dnia co oni za pismo pokażą i ... Czytaj dalej »
 • Reforma to nie mrzonka ale warto sprawdzać partnerów z którymi się współpracuje ,ale informacje ,które podałem powyżej można sprawdzić dzwoniąc do Classika . Czytaj dalej »
 • Andrzej też jestem ciekaw.Ja będę na tym ich seminarium i zrobię kilka zdjęć tych deklaracji które mogę Ci wysłać oraz opisać co za kity ludziom wciskali. Czytaj dalej »
 • Mamy potwierdzone u źródła że classic life rozwiązał umowę współpracy z NPZ ponieważ dopatrzył się wielu nieprawidłowości. Ja też będę w sobote we Lwowie żeby zobaczyć te ich deklaracje do reformy która jeszcze nie weszła w życie. Czytaj dalej »
 • Ciekawe na jakiej podstawie prawnej i z jakimi funduszami npz rozpocznie swoje pisanie 😉. Z drugiej strony zastanawiające jest fakt ze fundusze wycofują się że współpracy z nimi. Przecież silny partner to podstawa. Co ma za uszami npz że mocne na rynku fundusze wycofują się że współpracy z nimi? Czytaj dalej »
 • Czemu nikt nie pisze że rozpoczęcie reformy znowu się przesunie na 1 październik a i to nie jest pewne, dalej są tarcia w ich parlamencie i podstawa prawna nie jest uchwalona. Najpierw minister pracy który ją wnosił zaczął 'mieszać" teraz Tymoszenko miesza w tym garnku, oni wykonują chocholi taniec nad swoim grobem, to państwo... Czytaj dalej »
 • Dzięki Bogu że uchroniłam siebie i innych co do ,,zarabiania,, na pożal się Boże-strukturze a te kobitki co się tak puszyły że nie mam racji niech mocno się zastanowią, zanim komuś zarzucą kłamstwo.OSTRZEGAM OSTATNI RAZ I koniec z Forum-(czekalam do konca czerwac na wyjasnienia dlatego od czasu do czasu tu... Czytaj dalej »
 • Szanowni Państwo, koniec z marzeniami. Dzisiaj rozmawiałem z jednym z Dyr. NPZ, który jasno stwierdził, że o modelu OFE można zapomnieć. NPZ ma być teraz przekształcone w inną Spółkę, która ma wchodzić w skład jakiegoś konsorcjum. Teraz bajka mówi o ubezpieczaniu Ukraińców w zakładach pracy w pracowniczych programach emerytalnych.... Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.