Nu Skin

Nu Skin
3.6 (71.58%) 19 votes

19
18
Rating: 4.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Na Polskim rynku spotkać można kilka firm, oferujących swoje produkty dzięki dystrybutorom działającym w systemie MLM. Jedną z nich jest Nu Skin, która została założona w 1984 roku w Provo, w stanie Utah (USA). Jej założycielami są Blake Roney, Sandie Tillotson oraz Steve Lund, którzy za cel postawili sobie wprowadzanie na rynek nowatorskich kosmetyków wysokiej jakości.

Obecnie asortyment firmy Nu Skin to kosmetyki oraz suplementy diety. Pośród kosmetyków znajduje się wyjątkowo szeroka linia produktów przeciwko starzeniu się, produkty pielęgnacyjne dla osób z różnymi typami cery, maseczki i peelingi, jak również serie produktów pielęgnujących dla mężczyzn. Oprócz kosmetyków wykorzystywanych do pielęgnacji twarzy i ciała, w ofercie Nu Skin znajdują się także produkty do włosów (szampony, odżywki i zabiegi, np. maski) oraz jamy ustnej. W ofercie firmy znajdują się także kosmetyki kolorowe i produkty służące do ochrony przed słońcem.
Z kolei pośród suplementów diety asortyment Nu Skin obejmuje napoje i tabletki, dostarczające do organizmu mikroelementy, witaminy, tłuszcze omega-3 oraz inne składniki, pomagające utrzymać zdrowie oraz młody wygląd, np. wyciąg z zielonej herbaty.

MLM to skrót od angielskich słów Multi Level Marketing, tłumaczonych na język polski jako marketing wielopoziomowy lub marketing sieciowy. Opiera się on na dystrybucji poza tradycyjną siecią sklepów. MLM wykorzystuje sieć współpracowników – dystrybutorów, których zadaniem jest promocja produktu oraz jego dostarczanie do końcowych klientów. Istotną kwestią w MLM jest sposób naliczania wynagrodzenia dystrybutorom, które jest wypłacane jako marża od sprzedanych produktów. Należy przy tym pamiętać, że jeśli dystrybutor zaprosi do MLM kolejną osobę, to również od jej przychodów będzie otrzymywać marżę, nie tylko od własnej sprzedaży. Co za tym idzie, im większa sieć współpracowników, wprowadzonych do biznesu przez daną osobę, tym dla tej osoby zyski są większe.
Nu Skin wyróżnia się pośród innych zastosowaniem wielu nowoczesnych rozwiązań w swoich produktach. Zespół badaczy i ekspertów zajmuje się badaniami nie tylko nad zewnętrznymi oznakami starzenia się, ale nad całym procesem, zachodzącym w ludzkim ciele i czynnikami. Sprawia to, że może pochwalić się rewolucjonizowaniem przemysłu kosmetycznego, np. jako jedna z pierwszych na świecie wprowadziła do swoich produktów kwas hialuronowy.
Kolejnym jej wyróżnikiem jest sieć dystrybucji MLM. Firma oferuje swoim dystrybutorom szerokie możliwości rozwoju i odpowiednie zaplecze do zdobywania nowych klientów, w tym broszury informacyjne, katalogi czy specjalne zestawy kosmetyków. Jednocześnie Nu Skin zaangażowana jest w działalność charytatywną, polegającą na zapewnianiu żywności dzieciom w najbiedniejszych rejonach świata.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.

O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.