Organiclife

Organiclife
4.8 (96%) 5 votes

7
8
Rating: 0.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Organic Life to polski producent wysokiej jakości dermokosmetyków.

Misja i wartości

Wartości Organiclife : Promowanie zdrowia> rozwój człowieka>godne zarabianie.
Organiclife powstał by rozwiązać najważniejsze problemy każdego człowieka > stres związany z pracą, brak zabezpieczeń emerytalnych, wysokie koszty prowadzenia biznesu a także problem otaczającej nas chemii i substancji toksycznych w produktach codziennego użytku.

Produkty

Organiclife produkuje kosmeceutyki i fitoregulatory, które oddziałują na komórki skóry aktywnymi biologicznie wyciągami z roślin leczniczych.
Wszystkie składniki są w 100 % pochodzenia roślinnego .
Nie zawierają : SLS-ów, Silikonów,Tiazolonów, Oleju parafinowego, Parabenów,
Nie są są testowane na zwierzętach – odpowiednie dla wegan.

Plan marketingowy

Organiclife zastosował innowacyjny plan marketingowy.
System cashback i cashback+ sprawia ,że zarabia tutaj od razu każdy,
Dostepne są również dwa pakiety biznesowe. Wejście na pakiet odblokowuje nam od razu szybki i wysoki potencjał zarobkowy. Oraz aktywujemy system wypłat na kartę Orfaniclife – już od 25 zł , do 5 tyś bez konieczności zakładania działalności gospodarczej.
Jako kolejny bonus , który przemawia za ta firmą jest fakt ,że mamy tutaj stworzoną przez marketingowców specjalną aplikację , która umożliwia w 95% procentach działanie online.
Dla osób mniej doswiadczonych jest przygotowany specjalny 40-dniowy plan działania.
Organiclife to biznes dający nieograniczone możliwości rozwoju. Mamy szkolenia , regularne webinary, akademię liderów .
Za każde 5000 PCB w całym zespole system nalicza dodatkowy bonus +500 zł
Do tego wystarczy 20 aktywnych osób w twoim zespole z mniejszym pakietem biznesowym .
A to dopiero początek.

Rejestracja jest darmowa i można wypróbować produkty.


Opinie o firmie

Dermokosmetyki Organic Life – hit na polskim rynku!

Organiclife
3
1
Rating opinii: 7.85 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Dermokosmetyki Organic Life tworzone są z wyjątkową pasją.
Do ich produkcji stosowane są wyłącznie składniki aktywne pochodzenia naturalnego oraz witaminy, których skuteczność działania na skórę potwierdzają niezależne badania naukowe, publikowane w wiodących światowych periodykach z dziedziny kosmetologii, dermatologii i ziołolecznictwa.
Program lojalnościowy Cashback jest systemem rekomendacyjnym.
Po rejestracji w sklepie internetowym Organic Life otrzymasz unikalne ID oraz 25% upustu na wszystkie produkty! Każdy produkt w sklepie Organic Life ma przypisane punkty cashback („PCB”).
Zapraszając kolejne osoby do korzystania z wyjątkowych dermokosmetyków Organic Life budujesz własną grupę zakupową. Obroty punktowe Twojej grupy co miesiąc zamieniane są na bonusy, które możesz wypłacić w upustach lub w gotówce.
Po rejestracji czekamy na Ciebie w naszych dwóch przesympatycznych tajnych grupach, gdzie otrzymasz pełne wsparcie, nieustanne darmowe szkolenia i wiele, wiele więcej.
Używanie naturalnych kosmetyków się po prostu opłaca.
Zapraszam do rejestracji

E-mail
[email protected]
Adres strony
http://organic-life.pl.tl
Telefon
+48503583402
Jeden komentarz:
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Doskonała inwestycja w swoją przyszłość i emeryturę.

  Organiclife
  2
  3
  Rating opinii: 7.26 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Firma Organic Life (dawniej ATW) jest producentem wyjątkowych dermokosmetyków o unikalnych, naturalnych składach bez sztucznych konserwantów, dodatków, jakichkolwiek. Czynnikami aktywnymi są ekstrakty z roślin. Firma obecnie bardzo dynamicznie się rozwija, sprzedaż rośnie w bardzo szybkim tempie. Firma opracowała swój własny plan marketingowy, który daje poważne perspektywy rozwoju dla osób, które chcą być jej częścią i budować sieć dystrybucji. Plany rozwojowe firmy obejmują ciągłe rozszerzanie oferty, w tym m.in. naturalne środki do czyszczenia. Na świecie trend ku naturalnym kosmetykom i środkom czystości jest już bardzo widoczny, w Polsce również produkty tego typu sprzedają się jak gorące bułeczki. Są to produkty codziennego użytku, więc zapotrzebowanie na nie jest ciągłe, w ofercie jest m.in. pasta do zębów bez fluoru, którą obecnie bardzo trudno znaleźć na rynku.
  Rynek kosmetyków jest wart miliardy, dlatego inwestycja w Organic Life jest strzałem w dziesiątkę!!!
  Organic Life jest teraz na takim etapie rozwoju, iż osoby, które zdecydują się dołączyć do firmy w tym momencie, który jest momentem idealnym, mają największe szanse w relatywnie krótkim czasie osiągnąć najwyższe poziomy rozwoju, i w przyszłości czerpać najwyższe korzyści finansowe w formie dochodu pasywnego.
  Zarabia się na każdym etapie i nie ma granic górnych zarobków. Wszystko zależy od Ciebie.
  Najlepszą formą, dla osób nastawionych biznesowo, osób które nie chcą zajmować się sprzedażą bezpośrednią produktów, jest zainwestowanie w jeden z 2 pakietów oferowanych przez firmę, tańszy kosztuje jedynie 615 zł a zawiera około 20 produktów (wartość rynkowa tych kosmetyków 820zł), które można wykorzystać do prezentacji, do sprzedaży lub samemu zużyć (polecam). Tak więc inwestycja może się od razu zwrócić i proszę mi wierzyć, że kosmetyki te jest bardzo łatwo sprzedać, ponieważ ludzie „szaleją” na ich punkcie. Po przeczytaniu składów (same naturalne składniki) sami się przekonacie.
  Firma oferuje bezpłatne szkolenia z zakresu różnych aspektów działalności, w zależności od potrzeb.
  Nie musisz znać się na kosmetykach! Najważniejsza jest motywacja i działanie.
  Działanie bez pakietu też jest możliwe, ale nie daje takich możliwości szybkiego rozwoju, jednak jeśli jesteś zainteresowany wyłącznie sprzedażą kosmetyków bezpośrednią lub prowadzisz sklep np. ze zdrową żywnością, eko sklep, czy jakikolwiek inny, w którym widzisz miejsce na naturalne kosmetyki, to też jest to szansa dla Ciebie, wystarczy się tylko bezpłatnie zarejestrować i otrzymasz natychmiastowy rabat. Ceny detaliczne ustalasz sam.
  Plan marketingowy, system awansów i wynagradzania jest unikatowy, zapraszam na szczegółową prezentację.
  Firma płaci prowizję nie tylko z obrotu grupy, ale również z obrotu całej firmy, z czym nigdzie jak do tej pory się nie spotkałam!!!
  Chętnie odpowiem na wszelkie pytania/wątpliwości.
  Nie czekaj, teraz jest najlepszy moment na rejestrację i działanie, aby poznać więcej szczegółów umów się na nie zobowiązującą prezentację. Skontaktuj się już dziś ze mną e-mailem lub telefonicznie lub zarejestruj się za pomocą podanej przeze mnie strony www.
  Zapraszam do współpracy.

  E-mail
  [email protected]
  Adres strony
  https://ie688343.organiclife.com.pl/register.html
  Telefon
  785433955
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii

  Tanie ,b.dobre dermokosmetyki + system

  Organiclife
  1
  2
  Rating opinii: 5.03 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

  Firma ATW niedawno przekształciła się w Organiclife.
  Oprócz tego ,że oferuje doskonalej jakości dermokosmetyki fitoregulacyjne oddziałujące na naszą skórę aktywnymi botanicznymi wyciągami z roślin leczniczych to oferuje bardzo innowacyjny , zmodernizowany plan marketingowy.
  Wprowadzenie systemu cashback i cashback+ sprawia ,że zarabia tutaj każdy .Możemy wystartować jako zwykły klient cashbackowy lu wybrać jeden z pakietów biznesowych , który umożliwia nam od razu szybki star w biznesie.
  Obecnie 1 kwietnia odbyła się pierwsza konferencja Organiclife w Łodzi. Po tym spotkaniu jestem przekonana ,że to biznes na lata.
  Mamy regularne szkolenia, akademię liderów, webinary oraz coś czego nie ma na polskim rynku – specjalnie stworzoną Aplikację do działania online. Dzięki niej możemy w 95% przenieś ten biznes do internetu i zarabiać nie wychodząc z domu. Dla mniej zaawansowanych osób jest 40-dniowy plan działania. Sa strony przechwytujące , blog i więcej. zachęcam do darmowej rejestracjii i wypróbowania produktów, gwarantuje ,że każdy będzie zachwycony jakością i niską ceną.
  Po rejestracji zadzwonię do Ciebie i razem omówimy plan działania oraz dam Ci dostep do naszej Aplikacji, otrzymasz również filmy instruktażowe, szkoleniowe i wiele więcej.

  E-mail
  [email protected]
  Adres strony
  https://mojezdrowie.organiclife.com.pl/register.html
  Telefon
  606373305
  + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.