PerfectColl

PerfectColl
5 (100%) 2 votes

16
8
Rating: 9.6 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

PerfectColl jest to Polska firma, która łączy naturalne składniki kosmetyków ze zdobyczami nowoczesnej technologii. Korzysta z biotechnologii i bioelektroniki. Założycielami firmy są Piotr Sobotka oraz Maciej Waszczyk. To firma, która ma na uwadze pielęgnację i odnowę skóry. W sprzedaży są naturalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji oraz te, które wspierają zabiegi kosmetyczne, poza tym dostępna jest szeroka oferta urządzeń kosmetologicznych.

Centrum operacyjno – rozwojowe w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym w Gdyni. Park ten stymuluje współpracę pomiędzy nauką a biznesem. Poprzez swoje funkcjonowanie przyczynia się do rozwoju przedsiębiorstw, które działają w branżach innowacyjnych i kreatywnych. Stwarza i zapewnia firmom warunki, które są niezbędne do realizacji przedsięwzięć opartych na wysoko zaawansowanych technologiach, przeważnie w dziedzinie biotechnologii, robotyki oraz ochrony środowiska.

Współpraca z PerfectColl

Współpracę z PerfectColl może rozpocząć każda osoba, bez względu na wiek i wykształcenie. Zarówno klient, jak i sprzedawca mogą osiągnąć wysokie korzyści ze współpracy. Dla klienta istnieje możliwość przetestowania produktów przed zakupem, może robić zakupy w dowolnych godzinach. Poza tym pokaz produktu odbywa się w miłej atmosferze i ma się bezpośredni kontakt ze sprzedawcą. Natomiast sprzedawca może pracować w dowolnych godzinach, może osiągnąć wysokie zarobki i ma możliwość osiągania elastycznych zarobków. Istnieje możliwość prowadzenia własnego biznesu i nie potrzeba do tego wysokich nakładów. Od sprzedawcy nie są wymagane formalne kwalifikacje, najpierw może pracować niepełnoetatowo, a później może przejść na pełnoetatową pracę. Firma oferuje szkolenia i produkty wysokiej jakości.

Plan marketingowy

Można zostać Klubowiczem (Klientem) PerfectColl i wtedy ma się 40% rabat. Natomiast zostając Partnerem kupuje się produkty z 40% rabatem, ale można również zarabiać dzięki zachęcaniu innych osób do budowania sieci Klientów. Wystarczy, że zachęci się jedną osobę. Jeśli zbuduje się swoją własną strukturę to można odbierać prowizje aż z 12 poziomów. Zestawy objęte są czteropoziomowym planem marketingowym, natomiast wszystkie produkt poza zestawami objęte są dwunastopoziomowym planem marketingowym. Aby otrzymać prowizję z czteropoziomowego planu wymagana jest miesięczna kwalifikacja w wysokości 300 złotych w cenach dla Partnerów, a aby mieć prowizję z dwunastopoziomowego planu trzeba uzyskać 1500 złotych. Dokładne sposoby zarabiania opisane są na stronie http://perfect-coll.pl/content/uploads/2014/09/Katalog-biznesowy-web.pdf.
Można budować własną strukturę. Najpierw zostaje się Liderem, potem Menadżerem, Dyrektorem, a na końcu Prezydentem.

Produkty

Dzięki zestawom PerfectColl można mieć profesjonalny gabinet kosmetyczny w swoim domu. Zestaw składa się z siedmiu urządzeń kosmetologicznych oraz pięciu innowacyjnych kosmetyków. W zestawie są następujące urządzenia:
– PC THERMO LIFT, dzięki któremu można uzyskać efekt liftingu bez używania skalpela;
– PC FACE LIFT 5 w 1 sprawia, że skóra będzie odżywiona i zregenerowana;
– PC SKIN SCRUB daje efekt oczyszczonej i odżywionej skóry;
– PC FACE GOLD 24 K to gładka skóra;
– PC EYE GOLD 24 K daje efekt odmłodzonych oczu;
– PC ROLLER, dzięki któremu można uzyskać efekt wymodelowanej sylwetki;
– PC SKIN TESTER służy do pomiaru wilgotności skóry;
Kosmetyki zestawu PC BEAUTY& LIFT SET to:
– PC KOLAGEN PLATYNOWY + 32 °C HIALURON,
– PC PREBIOTYCZNY KREM ŁAGODZĄCY,
– PC PREBIOTYCZNE SERUM HIALURONOWE,
– PC DETOKSYKACYJNY EKSTRAKT Z DZIKIEGO CHABRA NORWESKIEGO,
– PC THERMO LIFT GEL.

W sprzedaży są również kosmetyki, które są najwyższej jakości, np.
– PC KOLAGEN GRAFITOWY + 32°C,
– PC KOLAGEN SREBRNY + 32 °C,
– PC PREBIOTYCZNY KREM ŁAGODZĄCY,
– PC TONIK KOLAGENOWY.

Dostępne są również suplementy diety, które wpływają na odbudowę kolagenu w naszej skórze:
– PC WITAMINA C L-skrętna Acerola Kiełki gryki,
– PC VITA KOLAGEN Wit. E ALGI.

Technologie w PerfectColl

Produkty PerfectColl korzystają z 11 innowacyjnych technologii kosmetologicznych:
– kawitacja,
– radiofrekwencja RF,
– ems,
– złoto aktywne,
– mikromasaż,
– jonoforeza, galwanizacja,
– ultradźwięki,
– światło spolaryzowane,
– masaż,
– mikroprądy,
– pomiar wilgotności skóry.

Dzięki temu można uzyskać następujące efekty kosmetologiczne: spłycenie zmarszczek, lifting, oczyszczanie, odżywianie skóry oraz likwidację zbędnego tłuszczu.


Opinie o firmie

Niezłe ale wtórne

PerfectColl
1
11
Rating opinii: -4.11 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by opinia była wyżej

Produkty firmy Perfect Coll są rzeczywiście niezłe, bo to przecież tropokolageny wytwarzane metodą profesora Frydrychowskiego, u którego terminował kiedyś pan Górecki z Perfect Coll. Szkoda, że to tylko podróbki o trochę poprawionych parametrach. Jak profesor kiedyś ich pozwie o plagiat, to będą problemy. Urządzenia kosmetyczne PF też są niezłe, z tym że marża na nich około 3 tys % może zdumiewać. Ideę biznesową podpatrzono od Wellstar. Plan marketingowy i grupkę liderów ściągnięto z firmy Colway. W sumie: mieszanka dobrych wzorców, dużego tupetu, kaperownictwa i naśladownictwa. Nie ma tam oryginalności i własnych wartości, ale to jeszcze nie znaczy, że są skazani na porażkę. Marketing sieciowy widział już nie takie przypadki.

8 komentarzy
 • Marża 3 tys. to jak dobrze liczę według poprzednika urządzenia są warte jakieś 150 zł, do tego są w zestawie kosmetyki. Moim skromnym zdaniem marża jest jednak na dużo niższym poziomie. Bo jeśli poprzednik jest w stanie wyprodukować takie produkty czy taki zestaw za 150 zł to chętnie kupię większą ilość. Czytaj dalej »
  • Mam podobne odczucia (jeden słoiczek testowałam). Również tabletki z kolagenem niekoniecznie dobrze współpracowały z moim żołądkiem. Wróciłam do swoich sprawdzonych kosmetyków 😉 Sekretem dobrej pielęgnacji jest krok pierwszy, drugi i trzeci (oczyszczanie, złuszczanie i tonizacja). Czytaj dalej »
 • Dla mnie ten Kolagen to zwykłe naciągactwo. Nie wchłania się . Stracone pieniądze. No ale cóz..ponoć wiara czyni cuda. A cud będzie jak odzyskam stracone pieniądze... Czytaj dalej »
 • Od przeszło roku stosuję kosmetyki Perfect cool są rewelacyjne..Swietnie się wchłaniają...kolagen rewelacyjny..Moja koleżanka stosowała kolagen Colwey ..teraz stosuje od poł roku kolagen perfect cool powiedziała że jest fantastyczny.... A krem idealny..Skóra świetnie nawilżona ...Jednym słowem rewelacyjne produkty POLECAM!!! Czytaj dalej »
 • Witam,zastanawiam się nad kupnem całego zestawu urządzeń wraz z preparatami.Byłam na pokazie ,testowałam na swojej skórze ,ale może ktoś praktykuje z tymi urządzeniami dłużej i może podzielić się opinią. Czytaj dalej »
 • Witam, od około 2-3 miesięcy stosuję żel, tonik, kolagen platynowy +32 oraz prebiotyczny krem łagodzący tej firmy, rano i wieczorem. Jestem zadowolona, jak to nazwał producent- wróciła równowaga na mojej skórze twarzy. Od kiedy zaczęłam pracować w klimatyzowanych pomieszczeniach moje sebum zaczęło szaleć, czego efektem była bardzo... Czytaj dalej »
 • + Dodaj swój komentarz do tej opinii  O Autorze

  Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

  Dodaj opinię

  Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.