Preiscoin

Preiscoin
5 (100%) 1 vote

0
1
Rating: -0.8 - polub na FB, G+ lub Tweetnij by zwiększyć rating:

Preiscoin to szwajcarska firma, która oferuje nowoczesną walutę cyfrową (Preiscoin – PRS), która oparta jest na protokole Bitcoin. Jest to jedna z wielu krytpowalut naśladujących Bitcoina.

Firma była popularna w 2014 roku, ale już w 2015 zrobiło się o niej cicho.

Giełda na której można było śledzić kurs PRS, BitFlex.eu wyświetla (w listopadzie 2015) komunikat o tym że nie działa. Komunikat jest tylko po polsku, co jest dziwne dla międzynarodowej giełdy, prawda?.

Giełda BITFLEX.EU informuje, iż padła ofiarą ataku internetowego, dlatego dla bezpieczeństwa swoich Użytkowników, jej działalność została zawieszona, do czasu uzyskania pełnej kontroli nad serwisem giełdy.

Oświadczamy, iż wszelkie depozyty pieniężne zostały zabezpieczone i zostaną udostępnione Użytkownikom w możliwie najszybszym czasie.

Wszelkie wnioski, uwagi i skargi prosimy kierować na adres internetowy [email protected] lub za pośrednictwem poczty tradycyjnej na adres: Giełda BITFLEX.EU ul. Marii Skłodowskiej – Curie 30 lok 3; 40-058 Katowice.

Z poważaniem
Zarząd BITFLEX.EU

Na przełomie 2014 i 2015 r. kurs PRS wynosił około 2 zł (whał się o kilkadziesiąt groszy)

Dla porównania: tak opisywany był preiscoin w roku 2014:

Wirtualna waluta

Preiscoin to waluta cyfrowa, która jest bezpieczna i anonimowa, a jednocześnie łatwa  i wygodna w obsłudze. Można ją bezpiecznie wymieniać na każdy inny rodzaj waluty. PRS jest to nowa kryptowaluta. To rozproszony systemem, który pozwala przechowywać i przekazywać określone dane w umownych jednostkach, np. Prescoin. Jest walutą niezależną od systemu bankowego.

Program działa na całym świecie. Wszystkie przelewy są wykonywane bezpośrednio pomiędzy użytkownikami. Nie biorą w tym udziału żadni pośrednicy. Aby wysłać pieniądze trzeba znać numer portfela odbiorcy. Po dokonaniu transakcji otrzymane pieniądze pojawiają się w portfelu drugiego użytkownika od razu. Nie trzeba czekać na sesje międzybankowe. Cena PRS zależy tylko i wyłączne od podaży oraz popytu.

Oparty jest na protokole Bitcoin, a to oznacza, że założyciele nie mogą nic zmieniać wewnątrz protokołu, jeśli nie wyraża na to zgody odpowiednia liczba użytkowników albo programistów. A to pozwala kontrolować własne pieniądze. Użytkownicy mogą tu bezpiecznie przechowywać i wymieniać swoje pieniądze. Są one tu chronione i bezpieczne i nikt nie może ich przejąć albo zablokować.

Program jest niezależny od stanu gospodarki danego państwa lub korporacji, ponieważ PRS jest powszechne i wolne od jakichkolwiek wpływów. Osoby, które prowadzą transakcję są anonimowe. Nie ma możliwości podrabiania fałszywych pieniędzy. Transakcje są prowadzone bez żadnych pośredników, szybko i skutecznie.
Wystarczy pobrać oprogramowanie portfela i uruchomić go na komputerze. Następnie program musi się zsynchronizować z protokołem i wygenerować adres portfela. Potem jest już gotowy do pracy.

Pieniądze można wysyłać i odbierać z dowolnego komputera, trzeba tylko mieć dostęp do swojego portfela. Chcąc rozpocząć korzystanie z pieniędzy można je również kupić na rynku. Możliwe jest wykorzystywanie programu, aby otrzymywać ustaloną kwotę co miesiąc.
Te otrzymane pieniądze można zbierać, ale można je także dobrze wykorzystać, np. płacąc nimi w jakichś firmach, które akceptują taką walutę albo można je wymieniać na rynku. Płatności, które są wykonywane przy wykorzystaniu Preiscoins są wolne od prowizji, opłat serwisowych, a także należności dla pośredników. Istnieje możliwość stworzenia wielu kopii zapasowych własnego portfela. Dodatkowym zabezpieczeniem jest szyfrowanie portfela przez hasło, a to umożliwia wykonywanie operacji finansowych. Poza tym portfel można dzielić na podkategorie, a każda z nich może być zasilana dowolną liczbą Prescoinów.

Plan marketingowy

Aby program działał najpierw należy dokonać opłaty, czyli wykupić subskrypcję, a zaraz po zrobieniu tego na naszym koncie zaczynają generować się Preiscoiny. Aby rozpocząć korzystanie z tego programu potrzebny jest telefon lub inne urządzenie, które ma dostęp do Internetu.

Od każdej pozycji w strukturze użytkownik otrzymuje 4% wartości pakietu, który wynosi 25CHF, czyli to będzie 1CHF. Aby prowizja była naliczana trzeba polecić do programu minimum trzy osoby. Wtedy prowizja będzie naliczana ze wszystkich pozycji pod nami. Jeśli ktoś nie chce lub nie ma kogo polecić może sam wykupić trzy dodatkowe konta, a to spowoduje, że pierwsze konto będzie się kwalifikować do wypłat. Aby zarabiać na tych trzech nowych kontach to do każdego z nich trzeba polecić trzech nowych partnerów. I wtedy zarabia się 4 razy więcej.
Struktura w programie zbudowana jest na zasadzie matrycy 3×7, czyli pod każdą pozycją muszą być trzy inne pozycje. Natomiast siedem oznacza, że zarabia się do siódmego poziomu. Jeśli chce się zarabiać dalej niż do siódmego poziomu trzeba otworzyć następne konto.
Poza tym Preiscoin oferuje premie miesięczne i pomaga zarobić większe prowizje. Dodatkowym bonusem są miesięczne premie za pozyskanie każdych dziesięciu klientów w wysokości 100 CHF.

Pod koniec 2014 r. wprowadzono program trenerski, gdzie za 1000 (w promocji 500) PRS można było sobie kupić kurs, test i tytuł trenera.

Firma

Firma zarejestrowana w Szwajcarii

PRS Group AG
Churerstrasse 35
9470 Buchs
Aktiengesellschaft
UID:CHE-218.550.229
Handelsregister-Nummer: CH-320.3.075.861-3
Kapitał 100.000 CHF

Założona przez Martina Netta, który założył też wiele innych form pod tym samym adresem (może jest notariuszem albo dyrektorem nominalnym?)

 

 

Opinie internautów

Niektórzy po wykupieniu Preiscoin polecają ten program i twierdzą, że jest on opłacalny, ponieważ jest to młoda waluta i na dodatek szwajcarska. Natomiast inni nie polecają tego programu, ponieważ niczym nie różni się od Bitcoina i dodatkowo trzeba płacić pieniądze.

Pojawiają się głosy, że PRS jest gorszy od BTC, ponieważ nie jest zdecentralizowany. Jedyną i pełną kontrolę nad PRS mają jego twórcy, tylko oni tworzą „wydobywają” te pieniądze.
PRS jest wymienialny na inne kryptowaluty, np. BTC.
Giełda na której handluje się PRS nie ma płynności.


Opinie o firmie

Nie ma opinii, dodaj jako pierwszy.O Autorze

Dodaj swoją opinię i dzięki temu pozyskaj nowych partnerów i zarabiaj więcej (zobacz jak i dlaczego)

Dodaj opinię

Prosimy o napisanie opisu własnymi słowami, nie kopiowanie z innych stron. Teksty będące kopią nie będą akceptowane.